Нумерологія

  Значення і сенс числа ВІСІМ
        ДЕВІЗ: Розсудливість. Екстравертноє число.
        Позитивні якості: Сила, авторитет, самодостатність, владність, уміння керувати, розсудливість, організованість, енергійність, вимогливість, цілеспрямованість, вольовий характер.
        Негативні якості: Пихатість, надлишок енергії, зайва активність, напруженість, придушення тих, що оточують, недолік достовірно людяних відчуттів, жадання влади, вимога визнання, нетерпимість, слабкість до грошей, цинізм, що подається як «відсутність ілюзій».
       КОЛЬОРИ: жовто-коричневий, канарковий, бронзовий, темно-жовтий, опаловий, колір слонячої кістки.
 

КОСМІЧНИЙ ПРИНЦИП

        Мета і божественна спадщина Вісімки полягає в досягненні гармонійного взаємозв'язку між нескінченним і кінцевим.
        Озброєна божественною свідомістю, знайденою за безліч минулих життів, Вісімка занурюється в саму гущавину подій; стикнувшись з великими загадками Буття і таємницями окультних наук і мистецтв, вона виявляє людям Землі реальність божественного сну творіння.
        Вісімка — подвійне число, що має чоловічий і жіночий аспекти. Її чоловіча сторона сильна, вимоглива і активна, а жіноча — пасивна і схильна до сторонньої дії. Разом вони виражають небесне в матеріальній формі. Окремо несуть скорботу і руйнування — рай і пекло.
        Вісімка представляє владу і може вести і направляти людство — не як гуманіст, а як арбітр, контролер і суддя, який мудро і без упередженості зважує і оцінює. Вісімка не може допустити, щоб сім днів створення світу потерпіли невдачу. Її завдання — подальше розширення праць творіння. Вона забезпечує порядок, знання, контроль і стабільність, необхідні для того, щоб зв'язати нерозривними узами мрії решти всіх чисел і в результаті досягти ще більшого прогресу.
        Її завдання велике, а ноші численні. Залишаючись в своїй праведності вірної божественному велінню, вона стає благородним і вельмишановним суддею, за що і нагороджується зверху. Вісімка — Соломон серед чисел.
 
СПРИЯТЛИВІ МОЖЛИВОСТІ

        Пробужденная і що отримала належний розвиток Вісімка стає Вчителем що працює на благо людства і знаходить свою винагороду у величі досягнутого.

        Часто вона не розуміє себе, ту величезну силу усередині неї, яка чекає свого народження, щоб вершити благородні діяння і досягати великих цілей. Вісімкою може рухати честолюбство; її плани і мрії деколи забарвлені любов'ю до грошей і влади. Все це кінець кінцем приводить тільки до програшу і розчарування — а все через те, що Вісімка не прислухалася до веління зверху — «на землі, як на небі».
        Коли Вісімка доб'ється рівноваги моральної чистоти, духовності і матеріального добробуту, перед нею відкриються незвичайні сприятливі можливості і вона отримає силу, що забезпечує їй успіх в будь-якому підприємстві, авторитет, вплив, визнання і, нарешті, таку бажану фінансову винагороду.
        Проте Вісімці нелегко дістаються нагороди від життя, оскільки її доля — віддавати всю себе тому, за що вона береться. Часто для досягнення результатів потрібні неодноразові зусилля, що супроводяться розумовою перевтомою і довгими періодами розчарування. Але завзятість і уміння терпіти до закінчення роботи або здійснення мрії є невід'ємною рисою вдачі Вісімки.
        Свою найбільшу сприятливу можливість Вісімка знаходить у відчутті мети, її служінням суспільству є досягнення мети і планування. Вона завжди відчуває потребу будувати плани, контролювати, вести за собою і узяти в свої руки реалізацію задумів і мріянь інших, щоб добитися їх здійснення, але не як гуманіст-філантроп, а як людина, яка любить працювати і радісно досягати гідної мети. Гроші дістаються Вісімці завдяки її розторопності, чудовим розумовим здібностям і розсудливості. Вона не притягає гроша так легко і природно, як Трійка, Шестірка і Дев'ятка. Її успіх є результатом добре виконаної роботи, видатних здібностей, безперервних зусиль і придбаних знань у поєднанні з прекрасним характером і правильними діями.
        У Вісімки є філософська жилка. Вона любить теоретизувати, відкривати мотиви, що стоять за людськими вчинками, і емоції. Завдяки жіночій стороні своєї в цілому чоловічої природи Вісімка уміло стикує відчуття і факти. Вона часто виявляється мудрим порадником, що направляє і вказуючим шлях без яких-небудь упереджень або ілюзій, — здатність, яка виробляється лише з набуттям багатого життєвого досвіду і після декількох важких ударів від життя. Коли енергія витрачається в боротьбі за багатство і славу, могутні зовнішні сили можуть зломити силу волі, і доведеться все починати спочатку. Кінець кінцем після подібних зусиль приходить внутрішнє усвідомлення вищих цілей. Уміння спокійне, неупереджено управляти справами і хороші лідерські якості дозволяють Вісімці опинитися на висоті положення, стати видатною особистістю і Вчителем, що і є обіцяним їй із самого початку нагородою.
 
СХИЛЬНОСТІ І ТАЛАНТИ
        Застосувати свої природні таланти Вісімці дозволяють промисловість, торгівля і великомасштабна організаторська діяльність. Вісімка успішно виступає в ролі інспектора, директора, контролера — людини, що відповідає за роботу інших. Вона уміє поправити запущені справи фірм і організацій, здатна скрізь виявити слабкі місця і направити людей, що співробітничають з нею, до досягнення мети. Вісімка чудово визначає взаємозв'язок причин і наслідків.
        Вісімку цікавлять питання політики і управління; вона любить збирати факти і співвідносити їх з досягненням мети або розвитком підприємства. Добра сфера діяльності для неї — великомасштабне будівництво, інвестиції, пов'язані з поліпшенням життя безлічі людей і особливо з освітою.
        Великі можливості надає їй робота з нерухомістю, позиками і кредитами. У своєму житті Вісімка завжди в якійсь мірі стикається з управлінням і експлуатацією землі, споруд або іншої власності.
        Вісімку привертає літературна нива, вона може досягти успіху у видавничій справі і журналістиці. Тут їй більше підходить роль репортера-мандрівника, політичного оглядача і просвітителя, чим автора, що пише для розваги публіки.
        Для неї відкрита така область застосування зусиль, як бізнес, пов'язаний з перевезеннями і подорожами, — по суші, по морю або по повітрю. Вісімці подобається братися відразу за декілька подів і знати про той, що відбувається в світі; вона завжди шукає, засвоює і упорядковує інформацію.
        Природним полем діяльності є для Вісімки розвідувальна служба, оскільки жвавий розум, гостра спостережливість, відвага і суворий самоконтроль допомагають їй швидко освоюватися в будь-яких ситуаціях.
        Дві петлі Вісімки наділяють її бажанням бути справедливою і бачити обидві сторони питання, тому при належній підготовці з неї виходить відмінний суддя і радник. Роботу Вісімки зазвичай вінчає визнання її надійності і відповідальності. Навіть у малому масштабі, в найближчому оточенні, всі віддають належне її сильному характеру і добрим справам. Вісімці не подобається залежне положення, і, як правило, вона шукає контактів з «великими людьми». Слідуючи природному духовному потягу до справедливості, Вісімка знаходить владу і вплив. Вона повинна завжди вправляти і навчати свої руки і розум. Їй ніколи не слід покладатися на успіх.
        Вісімкам надається хороша можливість керувати в ролі медсестер, лікарів і адміністраторів медичних установ. Вісімка володіє незвичайною здатністю управляти іншими людьми, навіть божевільними. Іноді уміння направляти і вести за собою виявляється лише в надзвичайній ситуації, що примушує Вісімку задіювати її внутрішню силу, волю, відвагу і організаторські здібності.
        Задоволення і успіх приносять їй спорт і ігри. До бажаного процвітання в бізнесі можуть привести готелі і літні курорти, особливо в сільській місцевості.
        Філософська грань Вісімки, як і її адміністраторські здібності, пробуджує в ній інтерес до сталих таємних суспільств, в яких навчають містичним дисциплінам. Вона часто захоплюється різного роду «ментальними науками» і стародавніми філософіями, вивчає їх або викладає, цікавиться методиками «аналізу характеру і покликання». Це обумовлено її бажанням більше знати про життя в її зв'язку з божественним задумом. Вона може бути хорошим оратором, причому говорить не стільки красиво, скільки щиро і переконливо.
        Вісімка володіє музичним талантом, не завжди одержуючим належний розвиток. Її привертають музичні інструменти. Цікавою і багатообіцяючою для неї представляється робота в торгівлі антикваріатом, музеях і картинних галереях.
        Вона займається фінансовими операціями і заробляє гроші, але часто інші наживаються більше Вісімки, яка віддає справі свої зусилля, інтелект і «ноу-хау». Проте, продовжуючи використовувати свої розумові здібності і розсудливість, вона завжди отримує належну винагороду. Вісімка — працівник розумового, а не фізичної праці.
 
ЛЮДСЬКІ ВІДНОСИНИ
        Вісімка постійно чимось зайнята. Рушійна нею могутня сила може змусити її намагатися «бути всім для всіх», брати участь в багатьох різних видах діяльності, виснажуючи власне здоров'я і вражаючи менш працездатних колег. Час від часу надмірна активність Вісімки зводить нанівець саму мету, ради якої вона працює. Їй необхідно навчитися відпочивати і розслаблятися, знаходити внутрішню утихомирену, позбавлятися від відчуття суперництва, напруженості і розчарування, супутніх надмірним зусиллям.
        Маючи сильний характер, вона є тією, хто не говорить, а робить, та інші залежать від неї; але частина життєвого уроку Вісімки — знаходження рівноваги між роботою і відпочинком, необхідного для стійкості досягнень.
        Вісімка є сильною особою і добрим товаришем, у неї багато інтересів і занять. Вона добре ладнає з тими, що оточують, любить впливових людей, але спілкується з представниками всіх шарів суспільства. Їй подобаються великі будинки і хороший одяг; вона любить виглядати яскраво.
        Вісім — число чесності і щирості. Деколи людина Вісімки може говорити прямо і різко; грубі помилки, що повторюються, інших дратують його до запальності. Але гнів Вісімки незабаром утихає, і вона скоріше готова засуджувати себе, чим інших. Вісімка схильна до самокопанию і розкаянь совісті. Їй не слід заходити в цьому дуже далеко, особливо за часів труднощів, що здаються, і проблем.
        У любові і браку вона вірна і віддана, але, маючи таку безліч планів і амбіцій, Вісімка може не знайти часу на прояв своїх ніжних відчуттів навіть при глибокій закоханості. Любов і захоплення їй потрібні для пом'якшення характеру, тому вона повинна знаходити час, щоб виразити свої ніжні відчуття. Коли Вісімка навчиться більш терпляче відноситися до тих, що оточують і усвідомлювати свою деколи непереборну рушійну силу, її життя стане щасливішим. У характері Вісімки спостерігається деяка суперечність. Захопившись метою, бачивши великі можливості задуманого підприємства, уміючи керувати його реалізацією і зазвичай не помилявшись в своєму виборі шляху до успіху, Вісімка може раптом почати коливатися, зволікати зайняти належне нею місце, відійти убік і дозволити іншим завоювати нагороду і визнання. Якщо Вісімка буде трохи більше упевнена в собі в потрібний момент, вона отримає те, що належить їй по праву винагорода і досягне всього того, про що мріяла.
 
Повернутися на початок статті