Нумерологія

  Значення і сенс числа ДЕВ`ЯТЬ
        ДЕВІЗ: Прощення. Інтровертноє число.
        Позитивні якості: досконалість, любов, співчуття, ідеалізм, вразливість, милосердя, добродійність, безсторонність, талант художника, письменника, актора, релігійність, удачливість, «притягання» грошей, здатність жити по Божественних Стандартах.
        Негативні якості: надмірне себелюбство, егоїзм, «Фока — на все руки дока», імпульсна вчинків, власництво, потреба в постійному схваленні, депресивність, розкидання, непостійність, «закопування талантів в землю», недбалість у фінансових питаннях, потурання поганим звичкам.
       КОЛЬОРИ: червоний, карміновий, блідо-ліловий, оливковий, солом'яний, димчастий.
 
КОСМІЧНИЙ ПРИНЦИП
Дев'ятка представляє Початок і Кінець всього людського життєвого досвіду.
Це Сила початкової Одиниці
Світло і Спокій Двійки
Уява Трійки
Форма і Порядок Четвірки
Життя і Прогрес П'ятірки
Відповідальність Шістки
Інтелект і Досконалість Сімки
Розсудливість Вісімки
Співчуття і Доброзичливість Дев'ятки.
 
Число Дев'ять представляє останній земний урок людства: «Прощення».
Дев'ятка є серцем і гармонією Божественного Плану, а також Законом і Принципом Любові; вона підтримує, допомагає і виконує обіцянку Вічному Життю.
Безліч розчарувань може забарвлювати досвід Дев'ятки . Але, прокинувшись до «Музике Сфер» і великої Гармонії Битія, вона рано чи пізно крізь всі національні, політичні і релігійні відмінності добирається до свого Єдиного «Я», яке у всьому присутнє і через все виявляється. І тоді життя стає для Дев'ятки прекрасної. Всіх, хто стикається з нею, обігріває Божественна сила співчуття, витікаюча від її серця.
 
СПРИЯТЛИВІ МОЖЛИВОСТІ
Можливості Дев'ятки охоплюють весь світ — від її найближчого оточення до зарубіжних країн. Підприємства Дев'ятки зазвичай масштабні і переслідують великі цілі. Коли в Дев'ятці прокидається бажання рухати вперед цивілізацію, навчати, утішати і захищати все людство, її сили зростають стократ.
Діапазон активності Дев'ятки надзвичайно широкий, і зазвичай здається, ніби дари життя дістаються їй на срібному блюдечку. А якщо її метою є Закон Вищого Блага, то у розпорядженні Дев'ятки виявляється все найкраще, що є в ЖИТТІ. Лише у такий спосіб вона одержує і зберігає свою нагороду — любов, гроші і можливість займатися добродійністю.
Дев'ятка є числом уяви, інтуїції, співчуття і великодушності, і все це настільки сильно, що поділа її можуть зігрівати душу всього людства, коли не забарвлені особистими інтересами і бажаннями. Дев'ятка має бути більше інших у всіх ситуаціях і спонуках. І їй необхідно розвивати в собі співчуття, терпимість, поблажливість і розуміння дійсного служіння, щоб виконати обіцяну нею велич і досягти своєї мети.
На початку життя у Дев'ятки можуть бути травмуючі події, втрати і розчарування, але все це лише до тих пір, поки пронизлива її душу величезна любов не перемкнеться з особистого на загальне. Планувати свою місію лише як спосіб досягнення особистої вигоди, бажати любові|кохання|, грошей і влади виключно для власного задоволення для Дев'ятки — означає погубити своє життя, втратити можливість великих звершень і випробувати нові душевні муки і страждання.
Дев'ятка користується божественним захистом. Вона володіє всіма внутрішніми здібностями для досягнення успіху благородним шляхом. Коли врешті-решт Дев'ятка навчиться любити життя, життєвий успіх і людей, не забуваючи про велике Загальне Благо, тоді, прямо і опосередковано, вона буде оточена такою величезною любов'ю, про яку навіть не мріяла.
Протягом свого життя Дев'ятка може не один раз без зусиль нажити собі стан і з такою ж легкістю втратити його. Великодушна, вразлива і ідеалістична, Дев'ятка живе за принципом «Як прийшло, так і пішло». У своїй марнотратній і деколи непотрібній щедрості вона легко стає жертвою маніпуляцій і прямого обману. Але кінець кінцем Дев'ятка навчається служити і допомагати іншим без шкоди для себе, не знімаючи з них відповідальності за їх власне зростання і розвиток. Дев'ятка повинна давати з міркувань загальної користі, а не лише з щедрості.
Дев'ятці дано завжди відновлювати своє положення, що похитнуло, виправляти помилки і повертати втрачене. Якщо вона ступає по накресленому нею життєвому шляху з усвідомленням братерства людей і служить всім людям і народам не в порядку самопожертвування, а з розумінням того, що Бог обдарував її золотим серцем, срібними дзвониками багатьох талантів і сяючою вірою ради високого загального блага, — життя Дев'ятки стає воістину величним і дивним!
 
СХИЛЬНОСТІ І ТАЛАНТИ
Зі своєю багатою уявою, проникливістю і художнім смаком Дев'ятка володіє природженою здібністю до організації публічних розваг і добивається успіху в театрі, на естраді і у всіх підприємствах, що зачіпають емоції людей.
Сприятливо для Дев'ятки літературний терен. У художніх творах вона уміє яскраво і виразно передавати відчуття і настрої — від безодні відчаю до піку захоплення. Дев'ятка може бути актором (актрисою), художником, дизайнером, архітектором або знайти себе в будь-якій іншій діяльності, що вимагає чутливості, пориву, сміливого і несподіваного використання кольору.
Творчі здібності, відчуття прекрасного і внутрішня практичність дозволяють Дев'ятці перетворювати нічого предмети, що не стоять, в щось корисне і оригінальне. У більш практичних сферах Дев'ятка може бути столяром-червонодеревником, драпірувальником, реставратором витворів мистецтва. Їй не подобається низьке суспільне положення, і зазвичай вона не опускається в нього надовго, якщо дотримується своїх стандартів продуктивності і служіння суспільству. Дев'ятка здатна відновлювати і переробляти не тільки матеріальні речі, але і людські долі, працюючи лектором, проповідником і консультантом по питаннях, пов'язаних з правильним способом життя і сенсом нашого буття.
Дев'ятка у всьому прагне до досконалості і може бути адвокатом-златоустом або майстерним хірургом.
Дев'ятку привертають всі види діяльності, пов'язані з продуктами живлення і охороною здоров'я, а також з предметами розкоші і зручностями для людей в цілому. Їй подобається все найкраще, і вона володіє дивовижною здатністю притягати до себе це краще зі свого оточення.
Дев'ятка не боїться, що її заняття комусь здадуться дивними. Вона добре знається на впливі і значенні звуку, кольору і вроди. Здатна підніматися до вершин інтуїції, вона може бути винахідником або композитором і проводити на світло те, чого ніколи раніше не було.
Можливість проявити себе Дев'ятці надають всі галузі промисловості; вона привносить витонченість і відчуття душі в будь-який бізнес. Для неї багато що означають подорожі, завдяки яким вона отримує ще більше шансів застосувати свої таланти. Фундаментальною вимогою для Дев'ятки є широта кругозору.
 
ЛЮДСЬКІ ВІДНОСИНИ
Людина числа Дев'ять — приваблива особа. Співчуття, розуміння і теплота відчуттів роблять Дев'ятку популярною серед тих, що оточують і наділяють здатністю впливати на інших. Як правило, до неї всі чудово відносяться. Вона — хороший товариш, з нею разом приємно насолоджуватися радощами життя.
В молоді роки характер Дев'ятки відрізняється подвійністю, що приводить до безлічі неприємних моментів і навіть до гірких втрат до тих пір, поки ці дві грані не зливаються воєдино для досягнення її справжньої мети в житті. Особисте і безособове, діючи разом, додають їй зовнішню непослідовність, важку для розуміння. Дев'ятка буває серцевою, терпимою, прочуд великодушною, такою, що дає іншим без усякої думки про себе і навіть на школу собі. І раптом вона ж може бути холодною, жорсткою, відчуженою і дуже егоїстичною, не довіряти свої справи і гроші іншим, добиватися особистої вигоди і звершення власних бажань, жертвуючи при цьому навіть улюбленими і близькими людьми. А ще вона буває задумливою, витаючою в хмарах абстрактних планів і мріянь, такою, що не прислухається до розумної ради і непрактичною. Така зміна настроїв викликає затримку розвитку і здається самій Дев'ятці і тим, хто її оточує, поразкою, але рано чи пізно вона прокидається, бачить перед собою вищі цілі і прагне відшукати належне нею місце серед тих, хто сприяє благоденствуванню всіх людей.
Дев'ятка дуже ідеалістична, любить свій будинок, сім'ю і друзів. Її привертає прекрасне в інших людях. Вона глибоко закохується, але відчуття можуть швидко загаснути, якщо партнер не відповідає її ідеалу досконалості і краси як характеру, так і особи. Дев'ятка зневажає дріб'язковість в діях і реакціях на навколишні умови. У неї виникають незвичайні ситуації в коханні, браку і дружбі до тих пір, поки вона не усвідомлює, що справжня любов є не жертвопринесення і не володіння, а нагорода служіння, що грунтується не тільки на особистій прихильності, але і на силі характеру і прихильності вищим законам буття. Дійсна любов сприяє внутрішньому зростанню і розвитку.
Не рекомендується доводити Дев'ятку до крайнощів або надмірно тиснути на неї. Вона володіє міцним характером, внутрішньою мудрістю і інтуїцією, а її свідомість доповнюють і укріплюють риси решти всіх чисел. Втім, Дев'ятка дуже людяна і, подібно до Шестірки, жадає любові і схвалення, бо вони потрібні і їй для якнайкращого виконання її роботи. Дев'ятка — це не число жертвопринесення і самозречення. Коли вона піддається спокусі «згоріти на роботі», кінець кінцем її чекають втрати і скорбота. Будучи вищим числом на шкалі людського життєвого досвіду, Дев'ятка не може порушити принципи внутрішньої благодаті і духовного способу життя.
Нерозвинена Дев'ятка виглядає покірливою, боязкою і нерішучою, такою, що бачить все в похмурому світлі, неспокійною і переляканою, незрозуміло чого охочою. Їй необхідні допомога і хороша освіта. Дев'ятці слід всіляко прагнути розвивати свої таланти і удосконалювати власну індивідуальність. Їй немає необхідності прагнути бути схожою на інших, вона не повинна боятися життя, оскільки число Дев'ять володіє незвичайною здатністю притягати допомогу, сприятливі можливості і необхідні кошти для успішного і корисного життя.
Дев'ятка, будучи числом дуже сильним, повинна уникати пристрасті до алкоголю і згубних захоплень. Їй дуже важко позбавитися від поганих звичок, а іншим важко переконати її це зробити. Тут вона повинна спиратися лише на свою власну волю і віру в Бога.
Часто важливу роль в житті Дев'ятки грає батько. З ним пов'язані як моменти щастя і любові, так і серйозні розбіжності.
Зазвичай Дев'ятка відрізняється добрим здоров'ям. Проте здоров'я можуть ослабити негативні емоції, такі як запальність, заздрість або ворожість, а також важка некваліфікована праця.
Міцну опору для Дев'ятки утворюють упевненість в собі, віра у великий духовний план Творіння і любов до одноплемінників.
 
Повернутися на початок статті