Нумерологія

Цифри, що стоять за кінцевим числом

       Починаючи аналізувати імена, ви зможете «читати» тільки однозначне число, що є кінцевою сумою всіх цифр, відповідних літерам, з яких складається ім'я. З часом, накопичуючи досвід аналізу імен, ви поступово розпочинатимете звертати увагу на цифри, що стоять за кінцевим числом, і відмітите, що імена, що мають однакові числові значення (тобто кінцеві суми складових їх цифр), відрізняються по своїй конструкції.
       При читанні будь-яких імен правильною процедурою є зведення всіх сум до кінцевого однозначного числа (редукція). Це стосується навіть чисел 11 і 22, які в деяких системах нумерологии прийнято залишати без подальшої редукції. У ученні місіс Л. Дау Баллієтт, цим двом числам надається дуже велике значення. Обидва наділені великими духовними можливостями — і це необхідно усвідомлювати, — але, якщо їх не звести до кінцевого однозначного числа, упускаються справжні мотиви їх сили, і тоді числа неправильно тлумачаться.
       Звернете увагу на наступну схему:
11 або 2            13 або 4
20 або 2            22 або 4
29 (11) або 2      31 або 4
38 (11) або 2      40 або 4
       Числа у кожній групі мають різний цифровий склад, але зводяться до одного і того ж однозначного числа.
       Чому ж тоді числам 11 і 22 приділяється особлива увага? В ході багаторічного дослідження в Каліфорнійському інституті нумерологічних досліджень прийшли до ясного розуміння цих чисел, яке підтверджується статистикою і життєвим досвідом. Виконавши цю велику роботу, ми прояснили безліч непорозумінь і визначили точний сенс 11 і 22.
 
Числа 11 і 22
       Число 11 володіє силою воля і рішучістю двох Одиниць, що підтримують Двійку. Тому воно набагато сильніше за число 20, якому відповідає тільки значення 2. Одиниця додає м'якій Двійці силу, відвагу і цілеспрямованість. Дві вольові Одиниці наділяються здатністю зціляти і глибокою чутливістю саме завдяки Двійці, внаслідок чого число 11 називається «Духовним посланцем». Це поєднання відрізняється видатними якостями — внутрішньою здатністю впливати на маси і нести Світло людству. Воно нерідко зустрічається в іменах як релігійних, так і політичних діячів, артистів і учених. Але виявлення здатності вести за собою людей дуже часто будить особисте честолюбство і приводить до згубних результатів. У іменах Гітлера і Муссоліні присутнє число 11 (Adolf + Hitler = 11, Benito = 11). При належному виразі і дотриманні належних принципів число II (2) управляє масами, але при цьому потрібний духовний спосіб життя.
       Число 22 вважається за «духовного вчителя у формі». Легко можна зрозуміти, як посилене повторенням Світло духовної Двійки піднімає мислення і сприйняття на вищі рівні свідомості. З іншого боку, духовні якості Двійки сходять до матеріального і практичного рівня Четвірки. Для 22 це часто приводить до незвичайних внутрішніх конфліктів: у своїх думках і бажаннях Двійці складно опуститися до звичайної повсякденної діяльності, вдягнутися у форму і привести в порядок свої ідеї і витончені якості. Число 22 часто потребує допомоги і підтримки інших і повинно навчитися пристосовуватися до обставин, а не діяти наперекір ним. Нерідко в його найближчому оточенні опиняється владна особа, що піддає випробуванню миротворчі здібності Двійки і що викликає тим самим немало смутки і печалі у 22. Число 22 добивається успіху в допомозі таким, що оточує, в роботі з великими групами людей або в рамках великомасштабних підприємств.
       Якщо при аналізі імені числа 11 або 22 виявляються в тій або іншій з чотирьох основних позицій (вони описуються в наступних уроках), допоможіть тому, що носить це ім'я людині зрозуміти, якими здібностями його наділила духовна сила, яку представляють ці два числа.
 
Числа 16 і 19
       Є люди, які опускають руки при будь-якому натяку на негативну енергію. Саме для них пояснюється значення так званих чисел карм 16 і 19. Багато окультних і філософських учень надають велике значення «кармі», викликаною помилками і вчинками людини в попередніх життях. Вважається, що уникнути карми неможливо.
       Дійсно, багато чудових людей з прекрасним характером іноді впродовж всього життя отримують один удар долі за іншим, причому ці неприємності навряд чи можна пояснити їх власними вчинками. Аналізуючи імена таких людей, я виявила, що подібний тип життєвого досвіду ЦІ імена провіщають їм з самого народження. Проте, зрозумівши і вивчивши свої головні цілі в житті, вони можуть навчитися долати скорботу втрат, зробити своє життя щасливим і корисним і таким чином «пережить» своя «подяка».
       Пам'ятаєте: у кожному імені прихований «вихід». У типі життєвого досвіду, накресленому в імені, вказані також тип успіху і Доля, тобто характер роботи, яку людині необхідно виконати в цьому житті. У імені також відмічені таланти, сприятливі можливості і духовні сили — необхідні для добрих справ і «подолання» так званих подій карм, — які настільки яскраво виражені, енергійні і позитивні, що з виявленням належного «шляху» стара історія переписується заново і починається нове життя, вільне і надихаюче.
       Число 16 називається кармою. Коли воно відображає життєвий досвід, в житті людини можуть відбуватися несподівані події. У картах Таро його представляє «Башта, уражена блискавкою». Це число здатне зривати плани і створювати обставини, що приводять до програшу і приниження. Проте незабаром мудрість Сімки (1 + 6) і її розум, наукові знання і майстерність допомагають відновити втрачене. Якщо не робиться спроб використовувати цей розум, життя може виявитися важким.
       Число 19, також зване кармою, — не таке негативне. Воно примушує людину встати на власні ноги і зайняти позицію саморозвитку і реалізації своїх здібностей. Це випробування відваги, ініціативності і самостійності. У свідомості і душі індивідуума відчуваються тиск і порив, але ті, що оточують не помічають і не розуміють їх. Хорошого прогресу можна буде досягти, коли сила волі, що зміцнилася, об'єднається з терпимістю і співчуттям, які в числі 19 представляє Дев'ятка. Якщо ж діями почнуть управляти відчуття досади і жалість до самого собі, дорога на щастя і успіху виявиться важкою і утомливою. Випробування, яке є числом 19, також допомагають подолати добре розвинена індивідуальність і уміле використання талантів.
       Якщо при аналізі імені числа 16 або 19 виявляються в тій або іншій з основних позицій, розуміння значення цих чисел і правильне застосування принципів, що представляються ними, можуть привести до багатого і насиченого життя. Не бійтеся цих чисел! Їх негативні аспекти сильно перебільшені нумерологами, що невірно розуміли їх суть.
 
Число 8
       Як показують наші дослідження і досвід роботи, багато початківців і деякі досвідчені нумерологи не зовсім правильно розуміють і число 8. Це число сили, що забезпечує успіх, визнання і лідерські якості. Прекрасний характер, здатність зважувати і врівноважувати, бачити обидві сторони питання дозволяють носієві цього числа добитися влади і зайняти високе положення. Але на його частку випадає і більш ніж достатньо розчарувань. Свого успіху Вісімка добивається безперервними зусиллями, цілеспрямованістю, повною самовіддачею і рішучістю утримати запрацьоване. Проте в останню мить, коли Вісімка стоїть на порозі досягнення мети, нагороду і багатство можуть перехопити інші. Філософський склад розуму допомагає Вісімці зрозуміти себе і що оточують, тому, навчившись на своєму довгому і деколи гіркому життєвому досвіді знатися на проблемах інших, вона займає належне нею місце радника.
 
Повернутися на початок статті