Нумерологія

Аналіз Імені

       Представлені нижче схеми допоможуть надалі, при аналізі імені. Вони стосуються характеру, життєвого досвіду і всіх видів діяльності, про які розповідають імена і їх числові значення.
       Інтроверти: 1-3-5-7-9 (непарні числа)
       Экстраверты: 2-4-6-8 (парні числа)
       Інтроверти зустрічаються у всіх шарах суспільства і беруть участь у всіх видах діяльності. Для них характерне бажання зробити щось своє, особливе і унікальне. Інтроверти схильні віддалятися від суспільства — в усякому разі, їх більше цікавить свій власний внутрішній світ. Для досягнення успіху ним, звичайно, необхідні інші люди, але вони дуже виборчі в спілкуванні і відрізняються сильними симпатіями і антипатіями. Про себе і свою діяльність інтроверти не люблять розповсюджуватися. Часто соромляться проявити свої таланти. Натовпом інтроверт віддає перевагу над невеликій, добре знайомій компанії.
       Екстраверти, навпаки, щиро люблять суспільство, мають потребу для щастя в інших людях, віддають себе улюбленим і близьким без залишку. Екстраверт не боязкий і не скритний. Він пожвавив і наповнює радістю і веселістю будь-яку діяльність, готовий віддати свою останню сорочку тим, хто потребує допомоги або просто подобається йому. Його не можна назвати ні приземленим, ні високодуховним. Інтроверт може жити наодинці; экстраверт — ні. Майже кожен з нас по своєму характеру і інтересам є поєднанням якостей інтроверта і экстраверта.
       Перша трійка: 1–5–7. Заповзятливі особи. Задають власний темп діяльності.
       Друга Трійка: 2–4–8. Виконавці. Доводять справу до кінця, керують і управляють. Заробляють собі на життя.
       Третя Трійка: 3–6–9. Удачливі особи. Люблять краще в житті і вірять в своє право на нього. Дозволяють іншим допомогти собі і потребують такої допомоги для досягнення успіху. Можуть «сколотити» великі гроші.
 
Порядок аналізу імені.
       Аналіз імені повинен виконуватися по певній схемі, щоб повністю виявити характер і життєвий шлях, які змальовані в нім. Деякі імена легко тлумачити, оскільки вони майже відразу дозволяють визначити темперамент і таланти. Інші «читати» складно, оскільки в них є багато суперечностей, що здаються, і їх потрібно аналізувати в строгому порядку. У приведеній нижче інструкції вказані всі необхідні етапи. Пам'ятаєте: число завжди має одне і те ж значення, але виражає свою суть згідно тій позиції, в якій воно знаходиться.
       Приклад: Припустимо, що число Долі — 6, а число Серцевого Бажання — 7. Це означає, що людина наділена якостями і талантами Шестірки; але при Серцевому Бажанні-7 його Доля-6 матиме відтінок замкнутості, розбірливості і тяги до наукових занять. Це так звана синхронізація» — поступове поєднання значень чисел і позицій для отримання остаточної характеристики.
 
Як аналізувати Ім'я
       1. Прочитайте Долю — ким ви повинні стати або що робити.
       2. Прочитайте Народження — хто ви є або що маєте.
       3. Синхронізуйте ці два числа. Змусьте їх діяти разом.
       4. Прочитайте Серцеве Бажання — ким ви хочете стати або що робити.
       5. Синхронізуйте це з Долею і Народженням для урівноваження характеру.
       6. Прочитайте Особу — як виглядатимете ви і ваша діяльність.
       7. Прочитайте Реальність — кінцеву мету всього вашого життєвого досвіду|досліду|.
 

ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОСОБИ

       8. Прочитайте Плани виразу — тип погляду на життя.
       9. Прочитайте Точки Інтенсифікації — риси і видатні таланти; можлива геніальність.
       10. Пов'яжіть ці два пункти з основними характеристиками — Серцевим Бажанням, Долею, Народженням і кінцевою метою (Реальністю).
       11. Прочитайте Виклик — що вам слід розвивати для подолання прихованої слабкості.
       12. Прочитайте Точку захищеності — таланти, про які ви можете не знати.
       13. Прочитайте Покликання згідно всім перерахованим вище позиціям.
 

ДОСВІД

       14. Прочитайте Життєві Етапи — чотири основні періоди в житті.
       15. Прочитайте Особистий рік. Чисельне значення поточного року.
 
Повернутися на початок статті