Нумерологія

Число Долі

       Букви даного при народженні імені, а також числа дня, місяця і року народження дозволяють дізнатися дуже багато що. І перш за все — Долю людини.
       Число Долі — це сума числових значень всіх букв даного при народженні імені.
       Воно показує:
 • Вашу мету в житті.
 • По яких принципах ви повинні жити.
 • Сферу сприятливих можливостей.
 • Що вам необхідно зробити для інших людей і для всього світу в цілому.
 • З якими людьми вам слід спілкуватися і працювати.
 • Ваше «навколишнє середовище».
 • Визначену вам духовну місію.
       Число Долі завжди розповідає про те, що ви повинні зробити. Воно ніколи не тлумачиться як те, чим ви є. Вимоги Долі залишаються незмінними протягом всього життя. Її не можна обдурити, перекреслити або ігнорувати. Вона є невловимою владною силою, яку необхідно усвідомлювати у всіх життєвих ситуаціях. Насправді число Долі визначає багато подій, які випробовують вашу готовність залишатися вірними меті вашого народження.
 
Підрахунок числового значення імені
       Правила:
 • Визначите числові відповідності всіх букв згідно їх розташуванню в алфавіті (див. таблицю на стор. Взаємозв'язок чисел та букв).
 • Підсумовуйте набутих значень. При необхідності продовжуйте складання до отримання однозначного числа.
 • Виконайте це для прізвища імені і по батькові.
 • Складете числові відповідності всіх частин разом, зводячи кінець кінцем суму до однозначного числа. В результаті виходить число Долі.
       Важливо знати числове значення кожної частини імені. Всі вони грають певну роль в способі вираження Долі.
       Власне ім'я відображає особову сторону характеру, схильності, особисті позиції і відчуття.
       По батькові - це резервуар, з якого можна черпати приховані сили, і одночасно воно підкріплює Долю.
       Прізвище, відрізняється дуже сильним впливом, указує на сімейні характеристики, професійну діяльність і освіту. Всі складові частини даного при народженні імені відображають характер і таланти. Проте вони можуть протидіяти один одному, і в результаті виявляється складніше відповідати вимогам Долі.
       Спочатку слід знайти число власного імені і привести його до однозначного числа від 1 до 9. Потім ту ж операцію виконати з числом по батькові і прізвища. І нарешті, складете отримані три числа і також приведіть їх до однозначного числа - це і є Ваше число Долі.
 
Число Долі 1
       Ваше ім'я зумовлює вам ЛІДЕРСТВО. Ви повинні добитися його власною ініціативністю, незалежністю і оригінальністю мислення і методів дії.
       Якщо житимете згідно своєму імені, то станете видатною фігурою в тій або іншій сфері. Вашому життю визначено бути цікавою, наповненою безліччю незвичайних і дивних подій, призначення яких - розвивати вашу силу волі і рішучість. Ви доб'єтеся успіху завдяки здатності стояти на власних ногах, самостійно роздумувати і індивідуалізувати свій характер. Це не означає, що вам слід тримати себе агресивно і владно; але ви маєте бути сильними, упевненими в собі і цілковитими рішучості йти по життю, спираючись на власні здібності. Якщо в подоланні перешкод ви використовуватимете свою чудову конструктивну силу волі, відважно і оригінально вирішувати проблеми, життя ніколи не розчарує вас.
       Не бійтеся звертати з уторованого шляху. Просто упевніться в конструктивності свого плану, і він відкриє вам дорогу до лідерства і незалежності. Учите справжньому лідерству тих, що оточують.
СФЕРА СПРИЯТЛИВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
       Будуть часи, коли вам потрібно буде розширити область застосування зусиль. У такі періоди шукайте нові ідеї і речі, оригінальні і єдині у своєму роді види діяльності. Якщо вам доведеться займатися добре відомою роботою із сталим процесом, постарайтеся упровадити нові оригінальні методи. Долею вам призначено бути новатором, тому не допускайте застою. Незавершені проекти надають вам можливість проявити ініціативність і лідерські здібності. Якщо ви довгий час займаєте положення підлеглого без надії на прогрес, значить, ви не робите послідовних зусиль для самоудосконалення або не використовуєте свої ідеї з цілковитою перевагою для себе. Не прагніть відрізнятися від інших ради самої відмінності. Просто залишайтеся сильним, здібним і розумним, і ваші сприятливі можливості самі відкриються перед вами. Спілкуйтеся з людьми, які займаються творчою роботою і служать справі розвитку цивілізації; це збудить у вас честолюбство і підштовхне до реалізації власних ідей. Ведіть активний спосіб життя. Сірість вас погубить. Зробіть свій будинок і оточення цікавим і артистичним. Використовуйте свою природжену магнетичну силу, щоб привернути тих, хто допоможе вам і кому зможете допомогти ви самі. У вас прекрасна Доля. Сміливо крокуйте по життєвому шляху.
       У пошуках сприятливої можливості носите одяг відповідних вам вогненних, бузкових або малинових відтінків.
 
Число Долі 2
       Вам визначено Життям грати роль МИРОТВОРЦЯ. Вашим магічним засобом досягнення успіху є доброзичливість по відношенню до людей. Вам властиві здатність переконувати, дипломатичність і уміння співробітничати. Але їх необхідно ретельно розвивати і довести до досконалості разом з вашими рештою якостей, якщо ви хочете від життя більшого. Іншими словами, ви є одним з тих, хто займається врегулюванням конфліктів, і вам доведеться постійно заспокоювати хвилювання.
       Це не завжди може збігатися з вашим бажанням, але з такою місією ви прийшли в світ, і її необхідно виконати не тільки ради досягнення успіху, але і для отримання внутрішнього спокою і щастя. Коли справи не йтимуть гладко, спробуйте пустити в хід тактовність, дипломатичність і чемність; вирішення суперечок - ваша професія. Уникайте вступати в боротьбу за існування. Дипломатично примиряйте інших; заспокоюйте, утішайте, консультуйте, радьте і допомагайте людям знайти спокій, бо це принесе вам величезне внутрішнє задоволення і збільшить шанси добитися матеріального успіху.
СФЕРА СПРИЯТЛИВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
       Для вас важлива спільна робота. Яким би незалежним і старанним ви не були, для вашого успіху істотно необхідна співпраця. Це не означає, що відносно власного успіху ви повинні вважатися на інших. Просто в різних братерствах, асоціаціях і групах, у вашому особистому і сімейному житті "співучасть" стане для вас засобом досягнення власних цілей.
       Спілкуйтеся з людьми, які працюють ради загального блага, дотримуючись культурних норм життя. Ви володієте прекрасною здатністю впливати на тих, що оточують, і частина вашої місії миротворця - надихати інших жити по високих принципах. Ви чутливі і повинні знатися на відчуттях інших, а ваше розуміння і переконливість допомагають підбадьорювати і утішати. Ваш будинок, особа, характер і образ дії повинні відрізнятися вродою, артистичністю і привабливістю. Якщо коли-небудь вам доведеться жити в дисгармонійних і неприємних умовах, якщо в сім'ї або в бізнесі ви зіткнетеся з протидією і заздрістю, вам необхідно буде зробити всі зусилля, щоб змінити ситуацію на кращий і стати згідливішим і спокійнішим в своїх вчинках; не проявляти слабкість або побоювання, а бути готовим в такій же мірі працювати на благо своїх колег, як і на себе самого. Сприятливі можливості вам дають люди, що цікавляться релігією, політикою, банківською справою, наукою, статистикою і вищою механікою. У пошуках успіху носите біле, оранжево-рожеве, золотисте або темно-червоне.
 
Число Долі 3
       У вас творча Доля, і від вас потрібно бути ОПТИМІСТОМ. Ваша місія в житті - допомагати людям усвідомити чарівну силу бадьорості і натхнення. Ви і самі винні це розуміти, бо одне з ваших гасел в досягненні успіху - "Смійся, і мир засміється з тобою". Для вас в рівній мірі справедливо і "Плач, і плакатимеш один". Багато людей втратили радість в житті. Ваша життєва місія і обов'язок - будити їх уяву і дух до тих пір, поки в них знову не спалахне віра в людей, в людську дружбу і вони знову зможуть сміятися. Це не завжди може опинитися легеням для вас, але така складова вашого успіху, і вам необхідно зробити всі зусилля, щоб забезпечити її. Вам зумовлені популярність, кохання, романтика і гроші, але вони прийдуть до вас, тільки якщо ваше власне життя буде пронизано красою, мистецтвом і натхненням. Не бійтеся сміятися в обличчя неприємностям. Суміщайте щирість з радістю, і ви не потерпите невдачу. Якщо вам не вдається виразити свої ідеї і характер яким-небудь творчим і натхненним чином, тренуйте свій розум до тих пір, поки це у вас не виходитиме легко і природно. У результаті перед вами відкриються такі можливості, яких ніяким іншим шляхом ви не отримаєте.
СФЕРА СПРИЯТЛИВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
       Будуть часи, коли вам потрібно буде розширити область можливого застосування зусиль. У такі періоди вивчите ті напрями земної діяльності, які мають більш творчий, витіюватий і артистичний характер, ніж звичайні повсякденні заняття. Звернетеся до інтересів, що дозволяють навчитися з більшою легкістю володіти словом і виражати відчуття, - наприклад, до літератури, драматургії, комерції або бізнесу. Ваша роль в житті і професійній діяльності невід'ємна від підприємств, пов'язаних з уявою і творчістю. Дуже багато що вам дасть конструктивне використання мистецтва володіння словом. Не будьте багатослівні і не виставляйте напоказ свої відчуття, але насолоджуйтеся життям і допомагайте це робити іншим. Залишайтеся оптимістом - і ви станете центром уваги груп людей, що захоплюються вами. Важливе місце у вашому житті займають друзі, і вам необхідно розвивати в собі уміння бути сьогоденням іншому. Спілкуйтеся з людьми, що дотримуються конструктивної філософії і що не втрачають дотепності, коли трапляються неприємності. Не бійтеся публіки; виявляйте цікавість до опери, театру, добродійності, дітей, мистецтва і ремесел, релігії і всіх видів діяльності, пов'язаних із звеселянням, розвагою і натхненням людей. Це дозволить вам відшукати допомогу, підтримку і дружбу, і ви зможете успішно творити добро в світі.
 
Число Долі 4
       У житті вам визначено грати роль керівника і ОРГАНІЗАТОРА. Ви - будівельник, і ваша місія полягає в тому, щоб робити речі стійкими і довготривалими. Ви повинні додати практичність мріянням і приземлити всі фантазії.
       Життя не дозволить вам дивитися на речі просто, і безліч серйозних проблем турбуватиме вас до тих пір, поки ви не навчитеся уміло систематизувати і упорядковувати і належну форму свій бізнес і особисті справи. Це не завжди може збігатися з вашими бажаннями, але якщо ви хочете кращого від життя, то вам необхідно постійно прагнути до єдності ідеї і результату; бо ви народжені брати на себе відповідальність, та інші звертатимуться до вас за допомогою і захистом. Ваш стійкий успіх залежить від просування вперед "з нуля" незалежно від характеру виконуваної роботи. Принаймні, ви повинні прагнути досягти відчутних результатів і надавати конкретну форму планам. Надмірна поспішність і недбалість в справах можуть погубити вас. Будь-яка зміна або новий план повинні вести до поліпшення порядку, управління і надійності. Від народження вам визначено захищати принципи чесності, щирості, терпіння, наполегливості, рішучості і віри. Дотримуйтеся їх в своєму життєвому плані, і плоди ваших праць переживуть вас.
СФЕРА СПРИЯТЛИВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
       Будуть часи, коли вам потрібно буде розширити область застосування зусиль. У такі періоди вивчите підприємства, пов'язані з покупкою, продажем, обміном, будівництвом, інженерією, проведенням церемоній, освітою, адмініструванням, працевлаштуванням і підтримкою сталого порядку, системи. Навіть маючи справу з релігією і абстрактними ідеями, вам необхідно переконатися в тому, що вони організовані в прийнятній для інших формі. Ваш особистий успіх залежить від здатності систематизувати і привести в порядок ваші власні почини. Спілкуйтеся з людьми, практичними речами, що займаються, стоять. Ви можете знайти вірних і готових прийти на допомогу людей серед учених, організаторів, юристів і тих, хто сприяє підвищенню рівня життя. Не допускайте безпечності в їх виборі. Висока моральність є частиною вашої чарівливості і привабливості в дружбі; прагнете до відчуття єдності з людьми. Це збільшить вашу популярність і шанси добитися успіху. У вашому житті можуть виникнути проблеми, пов'язані з родичами, і вам доведеться відстоювати свої права. Не проявляйте дух суперечності; будьте готові допомогти їм, але своє життя вибудовуйте за планом, який, на вашу думку, забезпечує вам безпеку і можливість реалізувати власні таланти. Вам необхідно бути сильною особою.
 
Число Долі 5
       Життя готує вам безліч переживань і змін. Деякі з них будуть нав'язані вам, а причиною інших опинитеся ви самі. Ваша місія в житті - сприяти СВОБОДІ і ПРОГРЕСУ, підтримувати поступальний перебіг Життя. Вам може бути важко, навіть за всього вашого бажання, тривалий час контактувати з одними і тими ж людьми або займатися однією і тією ж роботою. Адже в основі всякого прогресу лежать нові ідеї і методи, зміна і оновлення. Тільки відмовившись від старого, можна утілити в життя нове. Ви повинні засвоїти даний урок, бо прийшли в світ, щоб стати одним з тих, хто виступає як за загальну свободу, так і за свободу окремих осіб. Вам необхідно допомагати людям жити вільніше і щасливо. Пам'ятаєте: довговічне щастя неможливе без повної гарантії права на свободу. Якщо вас в житті щось обмежує, розвивайте вашу винахідливість і різносторонність, використовуйте свій розум, щоб йти в ногу з часом і утриматися на плаву в бурхливому потоці світового прогресу. Коли зміни наступають несподівано, не бійтеся їх і не чіпляйтеся за старе. Прийміть нове і зробіть його сходинкою до подальшого розвитку і досягнення кращих результатів. Але бути вільним не означає навмисно ламати традиції.
       Прогрес - це не повстання. Він означає освіту і постановку великих цілей, бажання трудитися і вчитися. Орієнтуйтеся на світло і найкраще в житті. Не допускайте відставань на життєвому шляху. Будьте законодавцем, але милосердним і терпимим.

СФЕРА СПРИЯТЛИВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
       Ваша Доля невід'ємна від громадськості, а можливість проявити себе пов'язана з людьми в цілому. Ви схильні займатися декількома справами одночасно і повинні остерігатися розсіювання вашої енергії. Але за відсутності интересных і надихаючих мирських контактів ви можете втратити свою мету. Розширюйте кругозір, спілкуйтеся з людьми всіх шарів суспільства - як з релігійними, так і з представниками богеми. Підтримуйте контакт з тими, хто виступає за нові напрями в мисленні і освіті. Беріть участь в суспільній діяльності. Зустрічайтеся з письменниками і журналістами. Можливість проявити себе і придбати друзів, готових прийти на допомогу, надає вам професія юриста. Цікавими і корисними для вас будуть реклама, торгівля і всі види шоу-бізнесу. Не будьте "перекотиполем", якому нічого не вдається добитися в житті, але завжди залишайтеся частиною того, що відбувається в світі.
 
Число Долі 6
       Ваша Доля - служіння миру. Ви ГУМАНІСТ, і ваша місія в житті полягає в тому, щоб утішати тих, що страждають, слабких і нещасних. Борг нагадуватиме вам про себе на всьому вашому життєвому шляху. Ваш успіх і особисте щастя залежать від того, скільки добра ви зможете принести, а також від любові і співчуття, які ви подаруєте тим, хто потребує їх або просить про допомогу. Але ви не повинні жертвувати власним життям ради виконання довга, бо мир чекає від вас підтримки ідеалів милосердя, служіння людям, істини і справедливості. Крім того, вашу Долю забарвлює артистичність, і частина вашого завдання в житті - нести красу в наш старий світ. Якщо хочете заслужити на почесну нагороду, яку ваше ім'я пророкуватиме вам, всі ваші дії мають бути пронизані гармонією і вродою, ідеалами любові і товариських стосунків.
       З вашим дотиком все повинно ставати красивіше - квіти, речі, удома, природа і людство. Перед розумами і душами людей вам необхідно дотримуватися Золотого Правила істини і справедливості, бо ви також і вчитель. Вам властива безперечна, реальна здатність допомагати людству, і вам доведеться надати таку допомогу, навіть якщо ви хотіли б уникнути цього. Ніколи не поступайтеся ідеалами. Коли в двері сусіда стукається біда, протягніть йому руку допомоги. І тоді ви дивовижним чином виявитеся в оточенні любові, розкоші і комфорту, а ваші праці увінчає щасливе сімейне життя.
СФЕРА СПРИЯТЛИВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

       Ваші ідеали і здатність служити людству спонукають вас приєднатися до людей, які займаються тим же. Для вас представляють інтерес і можливість корисного застосування зусиль релігійна діяльність, соціальне забезпечення, всі види освіти і, особливо, робота з дітьми і безпорадними. Серед ваших друзів мають бути лікарі, медсестри, музиканти, актори, співаки, поети і мрійники. Ваші таланти будить діяльність, пов'язана з мистецтвом, квітами, музикою, парками, меблями, оформленням інтер'єру, радіомовленням, театром, будівництвом житлових будинків і літературою всіх жанрів. У вашому списку знайомих, кому ви можете допомогти і хто може надати допомогу вам, повинні знаходитися фермери, скотарі, садівники, гірники і інженери. Ви володієте доброю здатністю заробляти гроші; якщо ви опинитеся на мілині або будете вимушені "уколювати" на інших, значить, у вашому бажанні благополуччя оточує недостатньо щедрості або ж ви проігнорували своє служіння в ту годину, коли воно було потрібне. У пошуках сприятливої можливості носите одяг відповідних вам оранжевих, червонувато-коричневих, яскраво-червоних або ясно-лілових тонів.

 
Число Долі 7
       Вам визначено бути одним з ПРОСВІТИТЕЛІВ миру. Перш ніж записати на папері або проповідувати свої знання одноплемінникам, вам необхідно вивчити, перевірити, довести факти і переконатися в їх достовірності. Ваше життя має бути цікавим, оскільки у пошуках знань ви зіткнетеся з множиною подій і незвичайних знайомств, які допоможуть вам навчитися відрізняти істинне від помилкового. Вам зумовлено виявляти, розкривати і розуміти таємниці життя, заглиблюватися в приховане, наукове і окультне. Вас можуть навіть називати дивним, не схожим на інших або незрозумілим. Часто ви можете відчувати себе самотнім, навіть знаходячись серед людей, і це продовжуватиметься до тих пір, поки ви не навчитеся жити чеснотою власної душі, а не розраховувати на підтримку і співчуття інших. Ваша доля - жити згідно реаліям життя, а не зовнішнім стандартам; зрозумівши це, ви вже не будете самотні, бо тоді мир протопче до вашого порогу стежину за підказкою, радою і знаннями, за тим, щоб насолодитися спокоєм і стабільністю вашого життя. Ваш бізнес і навіть брак можуть розвалитися від дуже глибокою эмоциональносп і сентиментальності. Пам'ятаєте: ви - просвітитель і не можете вибрати собі легкий шлях. Своє місце в світі ви займаєте завдяки знанням, науці, умінням і мудрості. Ви можете бути вихідцем з простого народу, але вас любитимуть і поважатимуть за ваші знання і досягнення.
СФЕРА СПРИЯТЛИВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
       Будуть часи, коли вам доведеться розширити область застосування зусиль. Подорожуйте, відвідаєте віддалені місця. Спілкуйтеся з мислячими людьми миру. Це учені, дослідники, історики, винахідники, техніка; люди, що мають аналітичний склад розуму і схильність до математики. Вас цікавлять і можуть вам допомогти письменники, юристи, хірурги і взагалі вузькі фахівці. Вивчайте релігії і науки про життя. Займіться дослідницькою роботою як хобі. Ваш кругозір розширять і допоможуть вам краще розуміти життя криміналістика, служба в розвідці і взагалі "тонкі" види діяльності.
       Вас повинна зацікавити галузь "науки про мистецтво", і ви можете стати знавцем живопису, літератури і антикваріату. Запрошуйте до себе в гості людей мудрих. Зробіть свій будинок висококласним і елітарним, але теплим і гостинним для всіх, хто шукає знань і щиро прагне привнести в людське життя науку і окультні принципи.
 
Число Долі 8
       У вас динамічна Доля, що дає право на високе положення, владу, гроші і визнання в суспільстві. Ваш життєвий шлях не буде легким, а успіх прийде завдяки ЗНАННЮ ЖИТТЯ І ДУХОВНИХ ВЗАЄМОЗВ'ЯЗКІВ В НІЙ, а також завдяки рішучості і фінансовим підприємствам. Ваша винагорода виражатиметься не тільки в грошах, але і в досягненнях; ви повинні працювати із-за любові до роботи і знаходити більше вдоволення в добре виконаній справі, чим в особистій винагороді.
       Зробити гроші головною метою може означати накликати на себе невдачу і нещастя, від яких потім важко буде облямуватися. Гроші прийдуть, коли ви навчитеся врівноважувати матеріальні і духовні сили буття і працювати на загальне благо, а не лише на себе. Можливо, для реалізації власної мети вам доведеться знову і знову повторювати свої зусилля, але лише до тих пір, поки ви не усвідомлюєте, що в основі всіх досягнень лежить Закон Причин і Наслідків, а не випадок або успіх.
       Свою заслужену на винагороду ви отримаєте завдяки власним зусиллям, силі характеру і володінню собою. Не розтрачуйте свою енергію в боротьбі за багатство.
       Робіть що-небудь стоїть незалежно від міркувань прибули. Розвивайте філософський образ мислення і завжди прагніть залишатися неупередженим суддею в справах інших людей. Ефективно плануйте власну діяльність, хоробро зустрічайте непередбачене, і, перш ніж розлучитися з нашим старим світом, ви із задоволенням виявите, що стали процвітаючою і видатною особистістю в суспільстві.
СФЕРА СПРИЯТЛИВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
       Намагаючись розширити область застосування своїх зусиль, приєднаєтеся до тим, хто цікавиться цивільними справами і управлінням державою. Люди, мандрівні і відвідуючі віддалені місця, повинні стимулювати вас інтелектуально. Вибирайте собі друзів серед літераторів, кореспондентів, редакторів і видавців. Можливо, виявиться, що за бажання ви теж можете добре писати. Виявите цікавість до ігор, спортивних змагань і розваг людей в цілому. Для розумового розвитку слід вивчати філософські, містичні і релігійні напрями думці. Серед ваших друзів мають бути солідні бізнесмени, керівні крупними підприємствами і контролюючі стан ділового миру. Вони допоможуть вам розвинути вашу здатність навчати і освічувати, направляти в потрібне русло справи людства. У пошуках нових сприятливих можливостей носите одяг відповідних вам молочного, ясно-жовтого і рудувато-коричневого кольорів або кольору слонячої кістки.
 
Число Долі 9
       Ви прийшли в світ, щоб захищати все хороше, людинолюбне, милосердне і прекрасне. У вашому житті мають бути музика, живопис, романтична і драматична література, прагнення до ідеалу і досконалості. Ваша присутність, мислення і образ дій повинні перетворювати навіть найзвичайніші, банальніші підприємства на привабливі. У вас безліч сприятливих можливостей, і життя пошле вам таку масу дарів, що вам мимоволі доведеться бути з людьми дуже щирими і великодушними. Ключовими чинниками для досягнення успіху і отримання щастя є кохання, терпимість, співчуття, розуміння і прихильність. У вас на шляху безліч переживань і випробувань; до тих пір, поки ви не навчитеся всепрощаючому, вам може навіть здаватися, що ви програли. Все, чого ви чекаєте від любові і дружніх взаємин, прийде до вас, коли ви усвідомлюєте, що дійсна любов є служіння багатьом, а не одному. Дуже наполегливо чіпляючись за особисте кохання, майно і владу, можна втратити все; але коли ваша любов почне виявлятися як Божественний Закон, вам відплатиться такою великою любов'ю, про яку ви навіть не мріяли. Вам властива величезна внутрішня сила, і якщо ви житимете згідно своїй Долі, в любові і служінні людству, то зможете зігріти цією силою серця всіх людей і збудити їх до прекрасного. Драматизуйте життя - не в сумному сенсі, а в сенсі напруги краси, - верб вашому розпорядженні опиниться все якнайкраще, що може запропонувати мир.
СФЕРА СПРИЯТЛИВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
       Будуть часи, коли вам потрібно буде розширити сферу ваших можливостей і застосування зусиль. У вас немає ніяких реальних обмежень, якщо тільки ви самі їх не створите своїм безтурботним способом життя. Люди всіх шарів суспільства допомагатимуть вам, а ви зможете допомогти їм, коли навчитеся мислити в уселенському масштабі. Серед ваших друзів мають бути лікарі, юристи, письменники, артисти, художники, оратори, посли і релігійні діячі; про вашу великодушність повинні дізнатися навіть люди з нижчих шарів суспільства. Коли динамічна сила вашої природи буде направлена на реалізацію конструктивної можливості, вами захоплюватимуться і надаватимуть допомогу люди всіх станів.
       Ніколи не дозволяйте популярності закрутити вам голову. Завжди залишайтеся неупередженим. Звичка, дріб'язковість мети або дуже суєтне життя можуть послужити причиною того, що ви упустите глибоку радість участі у формуванні людських розумів і душ. Зробіть прояв власної особи яскравим і барвистим. Уникайте сірості і монотонності в одязі і вашому безпосередньому оточенні.
 
Повернутися на початок статті