Нумерологія

 

Сила народження

Сила рождения
       У даті вашого народження відображено, що ви є, на що вам слід вважатися для досягнення успіху в житті, які ваші здібності, таланти і характер, що ви успадкували з минулого. Якби ваші батьки прочитали цей запис і правильно оцінили його, можна було б уникнути безлічі тривог і невизначеностей.
       Сума чисельних виразів дня, місяця і року вашого народження називається числом або ж силою Народження. Це число - показник вашого покликання. Воно розповідає про те, що ви собою насправді представляєте і що за своєю природою здатні робити навіть без підготовки. Воно служить джерелом сили і енергії, які можна з нього черпати в ході виконання велінь Долі, відображеної в даному вам при народженні імені. Це те, хто ви є або що ви маєте. Це число інтерпретується як "ви є", на відміну від "ви маєте бути" числа Долі.
       
Правила розрахунку Числа Народження:
       Підсумовуйте числові вирази дня, місяця і року вашого народження до однозначного числа. Числове значення місяця відповідає його календарному порядковому номеру.
                     Січень            1                               Липень               7
                     Февраль        2                              Серпня                8
                     Март               3                              Вересень            9
                     Квітень         4                              Жовтень            (10 або) 1
                     Май                 5                               Листопада       (11 або) 2
                     Июнь              6                              Грудня                 (12 або) 3
 
Сила Народження 1
ТИП
       Ви відноситеся до категорії лідерів, відрізняєтеся вираженою індивідуальністю і вимагаєте права мислити і діяти згідно власним ідеям і переконанням. Ви володієте гострою проникливістю, прекрасною зосередженістю, здатні вести за собою інших і за бажання - почати свою власну справу. Ви наділені умінням керувати, твердою волею і відвагою; використовуючи свої творчі ідеї, цілком здатні подолати будь-яку перешкоду на шляху до успіху. У вас хороше відчуття гумору. Вам необхідно вибірково підходити до вибору друзів. Ви чутливі до безпосереднього оточення і до того, що про вас думають інші. Вам подобаються красиві речі. Життя ніколи не буде нудним для вас, якщо ви щонайкраще використовуєте свою винахідливість, уміння керувати і оригінальні ідеї, оскільки вам властива значна сила тяжіння, яка приведе вас до цікавої роботи і цікавих вражень. Широкий кругозір, магнетична сила і натхнення дозволяють вам масштабно здійснювати свої плани і отримувати грошову винагороду.
       Ваш характер має ряд негативних рис, і ви повинні тримати цю його сторону під контролем; використовуйте свою міцну силу волі і рішучість, щоб не підсилювати свої негативні якості і не дозволити їм укорінятися. Мова йде про наступних рисах вдачі: егоїзм, схильність командувати, неприйняття думки інших, зайва самовпевненість або "всезнайство", небажання прислухатися до рад або повчань, себелюбство, що виражається в надмірній зацікавленості у власних планах, іноді - коливання і нерішучість. Зі всім цим вам слід рішуче боротися.
ПОКЛИКАННЯ
       Ви маєте необмежені можливості вигідно докласти свої зусилля там, де затребуваний активний інтелект. Ви здатні досягти великого успіху, розробляючи нові проекти, оскільки вони дозволяють вам проявити винахідливість, оригінальність і уміння керувати. Для вас нові місця і ситуації, оригінальні і єдині у своєму роді ідеї переважно старих, всім відомих. Вони допомагають прокинутися вашим прихованим здібностям до винахідництва, реклами, дизайну, ілюстрації, словесності. Для вас відкриті: участь в управлінні державою, інженерія, гірська справа, кредитування, книготоргівля, робота в картинних галереях і антикварних лавках, охорона здоров'я, медицина в цілому і хірургія зокрема. Ви можете працювати розділом департаменту в урядовій установі, керувати пов'язаним з творчістю бізнесом, займатися поліпшенням соціального положення людей; крім того, в область можливого додатку ваших зусиль входять розваги і уявлення, оскільки ви володієте хорошим відчуттям гумору, любите шоу і комедії. Вас можуть зацікавити школи, коледжі і всі типи бізнесу, що виходить за рамки сталого порядку речей.
 
Сила Народження 2
ТИП
       Ви відноситеся до категорії дипломатичних людей, від природи чутливі, тактовні і умієте співробітничати з іншими. Ваш характер відрізняється м'якістю, тому ви більше схильні переконувати, чим наполягати. Ви чудово сходитеся з людьми, здатні робити вплив на інших і схиляти їх до своєї точки зору, особливо коли усвідомлюєте силу свого спокійного підходу. Ваш успіх дуже сильно залежить від здатності допомогти іншим добитися того, чого вони хочуть, але ніяк не від егоїстичності і самокорисливості. Це обумовлено духовною гранню вашого характеру, про що не можна забувати навіть в бізнесі, бо успіх вам приносять саме ваші миротворчі риси, а не спроби підпорядкувати людей своїй волі. Ваша природна чутливість, будучи направленою в належне русло, перетворюється на щирість, милосердя і художній смак; ви повинні прагнути жити згідно високим культурним і етичним нормам. Цінними діловими якостями є ваше співчуття і запобігливість, здатність аналізувати, акуратність і точність в деталях. Приваблива риса вашої вдачі - уміння співробітничати з іншими, об'єднувати людей для досягнення загальної мети.
       Недоліком для вас може обернутися чутливість, що перетворює вас з сильної і хороброї, але спокійної людини в пасивну, боязливу, боязку і дратівливу особу. За своєю природою ви добросовісні і стараєтеся все робити належним чином, тому час від часу із-за боязні помилитися випробовуєте невпевненість, і вам важко ухвалити рішення. Завдяки своїй точності ви не любите помилок і часто коливаєтеся із-за побоювання зробити справу не так добре, як вам хотілося б. Ви повинні це перебороти. Завжди прикладайте максимум можливих зусиль, і поступово ви удосконалите свої таланти і доб'єтеся успіху в світі. Не дивлячись на ввічливість і м'якість, ви можете бути на подив різкими в розмові і настійними в своїх вимогах, проявляючи навіть деяку нервозність. Ви можете мати яскраво виражені симпатії і антипатії і в деяких емоціях доходити до крайнощів. Крім того, у вашому характері є реформаторська жилка. Якщо ви допомагатимете людям, що борються за краще життя, ділитися з іншими тим, що маєте самі, використовувати свій талант і добре виконувати роботу, то високо підніметеся по сходах досягнень і залишитеся вгорі.
ПОКЛИКАННЯ
       Ви можете проявити себе, маючи справу з складним устаткуванням і що вимагають тонкого звернення інструментами. Можливий успіх в танцях, музиці, живописі, літературі. Для вас відкрито духовне наставництво, релігійну діяльність, медицину, політику і всі види адміністрування; робота в банківській сфері як скарбник, касир, бухгалтер і завідувач фінансовим відділом; діяльність, пов'язана з фінансуванням і грошима; робота, пов'язана з радіо і електрикою, прийом і передача радіограм, проекти технічного характеру і механіка; збір статистичних даних, колекціонування творів живопису, гобеленів, паперових і металевих грошових знаків; можливий успіх у зв'язку з подорожами і переїздами людей. Під час роботи носите золотисте, оранжево-рожеве, темно-червоне або світло-коричневе.
 
Сила Народження 3
ТИП
       Ви відноситеся до творчого типу людей, володієте багатою уявою, силою натхнення і глибокою емоційністю. Яким би практичним ви себе не рахували, значна частина вашого успіху залежить від внутрішнього "бачення" і творчої уяви, яку ви привносите в свої підприємства. Ви володієте природженим даром слова, і це уміння вдягати думки в слова, або ваше красномовство, може принести вам фінансовий успіх. У суспільному житті уміння красиво говорити, розважати і надихати інших відкриває вам двері до багатьом дружбі і високому положенню. Проте ви можете виявитися дуже багатослівними в невідповідний час, коли вас охоплюють емоції, тому стежите за своєю мовою і використовуйте її уміло. Позитивними рисами в досягненні фінансового успіху виступають ваша схильність бути послужливим і допомагати слабким, а також ваша безжурна, весела вдача. Підкоряючись внутрішньому відчуттю сили, яке час від часу прокидається у вас, ви здатні досягти величезних висот і навіть здійснювати подвиги. Вам подобається масштабність, а інтуїція, або "передчуття", підказує вам, що необхідно зробити. Це завжди допомагатиме вам. Але можливі моменти, коли надмірний оптимізм підштовхне вас до розсіювання сил і грошей, і в результаті ви потерпите невдачу там, де повинні були б отримати перемогу. Вам необхідно постаратися зрозуміти власні амбіції і реалізувати їх, але уникайте заходити дуже далеко і не дозволяйте емоціям оволодівати вами.
       У вашому характері присутня схильність до стриманості. Ви дуже чутливі і у відповідь на критику або образу можете піти в себе. Крім того, час від часу ви можете бути дуже критичними по відношенню до інших і указувати їм на їх помилки або ставати себелюбним і егоїстичним, викликаючи тим самим проблеми в своїх любовних справах. А іноді ви можете бути добродушно-веселими і слабовільними або дуже захоплюватися комфортом і розкішшю. Але, успішно використовуючи свої творчі можливості, ви здатні забезпечити себе найкращим в житті і у будь-який час, пустивши в хід уяву, можете змусити успіх посміхнутися вам. Ви можете бути дуже приємним співбесідником, користуватися захопленням у протилежної підлоги і насолоджуватися життям. Ви незвичайно обдаровані талантами, і ваша провина, якщо ви не отримуєте кращого від життя.
ПОКЛИКАННЯ

       Ви можете досягти успіху у всіх видах діяльності, пов'язаних з мистецтвом. Для вас відкриті художні і ювелірні салони, магазини одягу і аксесуарів, кондитерські, універмаги і супермаркети; всі види розважальних заходів, танці, музика, література і акторська професія; операції з акціями і облігаціями, видавнича справа, бібліотеки, дизайн, ілюстрація, драматургія, релігійна діяльність і вивчення духовних учень. Можливий успіх у всіх видах діяльності, де мають практичну цінність відчуття і емоції, а також у втіленні мріянь в життя.

       Під час роботи носите яскраво-червоне, золотисте, бурштинове або червонувато-коричневе.
 
Сила Народження 4
ТИП
       Ви відноситеся до категорії практичних людей і вважаєте за краще знати, що саме робите і навіщо, не йдете на ризик, якщо не упевнені зрештою. Ви досить серйозні і постійні в своєму образі дій, але відрізняєтеся природженою чесністю, щирістю і сумлінністю. У вас сталі уявлення про належний, і, хоча ви маєте тверді симпатії і антипатії, вам властиво природна дружелюбність у поєднанні з відчуттям гідності і великою зарозумілістю. Ви любите бути упевненим, мати заощадження про всяк випадок і володієте здатністю ясно бачити практичну цінність, яка при належному розвитку допоможе вам в світі бізнесу. Вам подобається завжди мати план дій, і за наявності часу ви терпляче і ретельно розробляєте його деталі. Позитивною рисою вашої вдачі є також уміння управляти, систематизувати, встановлювати режим і порядок. Ви любите добре виконану роботу і можете бути вимогливими відносно деталей особистих речей, приділяючи іноді дрібницям увага в збиток чомусь серйознішому, навіть в бізнесі.
       Ви товариські і в бізнесі готові допомогти кожному. В той же час ви вибіркові у виборі друзів і колег. У вас природжене дбайливе відношення до власного майна. Ви є хорошим і компетентним менеджером, що володіє здатністю вселяти довіру. Вас важко захопити фантазіями або чудасіями і безглуздими підприємствами. Ви любите краще в житті і досить марнотратні, але можете бути дуже уважними до грошей і вимагати віддачу за вкладену працю. Ви здатні працювати напружено, а ухваливши рішення, проявляєте завзятість і наполегливість; вам не перешкодить отримати декілька важких ударів від життя, оскільки вони розбудять вашу природжену відвагу, здатність зосереджуватися, чесність і добродушність. Перед лицем серйозної проблеми ви дієте ефективніше, ніж коли справи йдуть гладко. Час від часу ви можете бути надмірно вимогливими і навіть владним, вважаєте за краще віддавати накази, а не вислуховувати їх; коли щось не по-вашому, ви можете почати сперечатися і проявляти деяку упертість; щоб у вас не виникало труднощів, стежите за всім цим. Але цінуєте свою здатність управляти і конструктивність ваших зусиль: вони допоможуть вам далеко просунутися в світі бізнесу.
ПОКЛИКАННЯ
       Четвірка може добитися успіху в будівництві, підрядній роботі, організаційній діяльності і доданні планам конкретної форми; проявити себе у сфері купівлі і продажу, найми або напрокат, в службі працевлаштування, проведенні церемоній і управлінні міцно сталим бізнесом; успішно займатися науковими і освітніми питаннями, сприяти проведенню кампаній, працювати з документами, договорами і контрактами, займатися оглядом, юридичною діяльністю, наданням позик або валютними операціями, власністю і нерухомістю; бути власником магазина, займатися товарами широкого споживання, ремонтом, забезпеченням людей предметами першої необхідності і задоволенням їх повсякденних практичних потреб. Для Четвірки неприйнятні проекти швидкого зароблення грошей, але вона дуже добре проявляє себе в роботі, що має під собою певну основу.
 
Сила Народження 5
ТИП
       Ви відноситеся до категорії незалежних людей, і вам подобається ваша свобода. Ви виявляєте природну цікавість до того, що відбувається в світі і чудово справляєтеся з декількома справами одночасно. Ви - активна особистість і іноді проявляєте дратівливість і нетерплячість, якщо справи йдуть дуже поволі або вам тривалий час доводиться робити одне і те ж.
       Ви розумні і різносторонні, володієте природною винахідливістю і таким ентузіазмом, що у вашій присутності речі недовго залишаються незмінними. Ви умієте підтримувати справи "на плаву", швидко міркуєте і наділені багатою уявою і дарма володіння словом; привносите енергію і швидкість у все, за що беретеся. Це один з ваших атрибутів успіху в бізнесі. Часом внутрішня невгамовність примушує вас діяти поспішно і спалювати за собою мости, які слід було б залишити, щоб зберегти можливість ретируватися. Коли любов до свободи і змін стає дуже сильною, у вас може виявлятися незадоволеність собою і швидка зміна настроїв. Ви повинні шукати можливості подорожувати, побачити мир і пізнати життя; але вам не слід бути непосидою, якому нічого не вдалося досягти.
       Із-за любові до змін і різноманітності вас можуть звинуватити у відсутності старанності. Ви дійсно не любите витрачати зайвий час на справи, але ваші різносторонність і жвавий розум дають вам перевага у всіх прогресивних напрямах діяльності і бізнесу. Почавши діяти, ви здатні бути сміливим і невразливим, кидати виклик будь-якій перешкоді на вашому шляху.
       Іноді ви можете мислити надмірно аналітично, бути черствим, із задоволенням вносити розлад до справ. Все це негативні сторони вашого характеру. Кращі ж ваші сторони - це милосердя і готовність допомагати людям. Не дивлячись на волелюбність, вам подобається бачити дотримання закону, і ви не страждаєте непостійністю. Без вас мир може стати сірим і дуже загальмованим на своєму шляху до реального прогресу.
       У житті вас чекає безліч яскравих подій. Отримуйте з них користь і будуйте свій успіх на знаннях, отриманих при широкому знайомстві зі світом і спілкуванні з різного роду людьми.
ПОКЛИКАННЯ
       П'ятірка може з успіхом докласти свої зусилля в роботі з публікою, що любить зміни і різноманітність; у бізнесі, що задовольняє прагнення людей радіти життю, подорожувати і випробовувати емоційне збудження; у рекламі, торгівлі, журналістиці, біржових операціях, інвестиціях і у всіх видах діяльності, що вимагають більше активізуючої енергії, чим рутинної роботи; у сфері права, на державній службі, в політиці, в ролі журналіста-оглядача, а також у сфері розваг. Вам легко буде проявити себе в області таємничого, окультного і незвичайного, в наукових дослідженнях і аналізі.
       Під час роботи носите темно-червоне, глицинічце або суничне.
 
Сила Народження 6
ТИП
       Ви відноситеся до категорії гуманістів, здатні служити людству і вершити добрі справи. Крім того, ви ідеаліст, маєте безліч сталих уявлень про те, що добре, а що погано, твердо дотримуєтеся своїх ідеалів істини і справедливості. Ви великодушні, добрі і доброзичливі, маєте чуйний і чуйний характер; значна частина успіху в житті, як в бізнесі, так і в браку, прийде до вас завдяки вашій доброті, допомозі і заступництву в стосунках з тими, що оточують. Всю вашу діяльність червоною ниткою пронизує відчуття відповідальності. Здатність діяти з широким розмахом і схильність служити і учити не залишать вас без діла, допоможуть заробити гроші і завоювати любов і захоплення. Багато хто скористається вашою добродушністю і використає в корисливих цілях вашу щедрість, навіть рідні і близькі; але якщо ви не почнете переходити на особі і не почнете обурюватися, а продовжите служити людству, у вас завжди будуть гроші і сприятлива можливість проявити себе в світі. Іноді ви віддаєте дуже багато і жертвуєте собою ради інших, доходите до крайнощів в своєму прагненні всім допомагати; цього слід остерігатися, тому що така поведінка може привести до непотрібних втрат і депресії. Ви любите свій будинок, сім'ю і родичів, маєте артистичну натуру, цінуєте красу, гармонію, квіти, музику, розкіш і зручності життя.
       Ваше оточення має бути артистичним і гармонійним. Для розвитку вам потрібна можливість вести ідеалістичний спосіб життя. Крім того, вам необхідно отримувати від інших ті ж любов|кохання| і співчуття, які ви дарили їм. Ваші відчуття більше управляють вами, чим вам хотілося б визнати, тому, коли ви нещасні або вас недооцінюють, ви можете ставати на подив упертими, нерозсудливими і похмурими, готові "всі кинути". Крім того, ви можете стати владними, вимогливими і метушливими. Боріться з цим. Продовжуйте давати і допомагати іншим, але з розумом, бо кінець кінцем ви є тими, хто служить людям, утішає їх і навчає. Тому не спалюйте себе дуже швидко.
ПОКЛИКАННЯ
       Сприятливі можливості і успіх обіцяє робота, пов'язана із служінням людству і життя, що робить, більш комфортабельною, легкою і розкішною. Ви можете проявити себе в ролі лікаря, санітара, вчителя, фермера, кухаря, священика, співробітника соціального забезпечення; працюючи в ресторані, магазині, школі, готелі; займаючись будь-яким видом комерційної і промислової діяльності, де поєднуються мистецтво, комфорт і краса. Прекрасний терен для вас - навчання і виховання дітей; у фінансовому відношенні для вас привабливі тварини і квіти, а також внутрішня обробка приміщень, розбиття парків, гончарна справа і комерційне мистецтво. Можна добитися успіху як співака, розповідача і художника; у вас викликають інтерес човна, кораблі, іригація, інженерне мистецтво, гірська справа, сільське господарство. Якщо опиниться, що ви виконуєте важку, нудну роботу і вам не вистачає грошей, значить, ви десь допустили помилку або не були великодушні. Насправді ви відноситеся до тим, хто повинен мати гроші і життєві зручності.
       Під час роботи носите оранжеве, червонувато-коричневе, яскраво-червоне або ясно-лілове.
 
Сила Народження 7
ТИП
       Ви відноситеся до типу науково мислячих людей. Ви наглядові і маєте аналітичний склад розуму. Ви не звикли беззастережно приймати що-небудь за чисту монету, бо наділені умінням зіставляти факти, робити виводи, оцінювати ситуації і обставини з технічної і наукової точки зору. Це уміння забезпечує ваш фінансовий успіх і при належному використанні відкриває перед вами неймовірні можливості. У вас першокласний розум, що поєднується з інтуїцією і здатністю розуміти приховані і неочевидні факти, що дозволяє вам стати розробником, відкривачем, винахідником і фахівцем. У вашому житті воістину "Знання - сила", і чим більше ви знаєте, тим далі підете.
       За своєю природою ви стримані, задумливі, мовчазні і перебірливі. Хоча ви любите людей і вам подобається знаходитися серед них, натовп вас не цікавить; ви вибираєте друзів і безпосереднє оточення згідно власним уявленням про честь і гідність. Проте, перебуваючи в знайомій обстановці і відчуваючи себе як вдома, ви можете бути хорошим і цікавим співбесідником. Ви володієте такими, що надихає що оточують внутрішнім магнетизмом і маєте авторитет як в бізнесі, так і серед друзів.
       Вас не можна назвати особою, що легко адаптується. Ви не любите питань безпосередньо, хоча самі багато питаєте і вимагаєте доказів, внаслідок чого здаєтеся скептиком, холодним і жорстким. Ця сторона вашого характеру робить вас важкими для розуміння, і часом ви самі насилу розумієте себе. Але якщо ви знайдете час прислухатися до свого внутрішнього направляючого голосу, вам вже нічого буде боятися. У вас часто виникає потреба побути одному, ближче до природи, подумати і почитати, бо таким чином ви відновлюєте своє самовладання і розкриваєте власне справжнє "я", що робить вас ще привабливішою і досягаючою успіху особою. У вас є також деякий стоїцизм. Це вимушене, оскільки надлишок емоцій позбавляє вас сили. Протягом життя вам багато раз доведеться покладатися виключно на особисті здібності і силу душі; просто будьте упевнені в своєму внутрішньому магнетизмі, ясному розумі і технічних і математичних здібностях - і до вас прийде успіх, на який ви заслуговуєте.
ПОКЛИКАННЯ
       Всі види бізнесу, пов'язані з розрахунками, аналізом, тонкою дедукцією, науковими знаннями і технічними здібностями; страхування, математичні завдання, хімія, дієтологія, історія, розслідування злочинів і будь-яка діяльність, що вимагає, майстерності і особливих здібностей; у сферу ваших інтересів входять питання освіти, технічні і наукові проекти, медицина, юриспруденція, інженерне мистецтво, винаходи, літературна діяльність, лабораторна робота, статистика, радіо і кіно.

       Можливість проявити себе вам надає все окультне, містичне і таємниче, а також музика і музичні інструменти; здатність виконувати тонку ручну роботу обіцяє вам успіх в різьбленні, гравіруванні, виготовленні витончених предметів мистецтва і точних наукових приладів; можлива робота бухгалтером і рахівником.

       Під час роботи носите пурпурне, цегляне або перламутрове.
 
Сила Народження 8
ТИП
       Ви відноситеся до категорії керівників і володієте прекрасними організаторськими здібностями, внаслідок чого виявляєтеся серед тих, хто організовує, інструктує, контролює, направляє і управляє справами як вдома, так і на зовнішньому світі.
       Ви здатні узяти справи в свої руки, честолюбні, енергійні, діяльні, добре знаєтеся на людях і ясно оцінюєте ситуації. Ці таланти повинні допомогти вам завоювати авторитет, визнання, високе положення і владу в суспільному житті, професійній діяльності і в світі бізнесу. У вас природжена здатність оцінювати характер людей, філософський склад розуму і дивовижне самовладання; у вас достатньо відваги і енергія, щоб не припиняти зусилля аж до досягнення кінцевої мети. Ви повинні стояти на чолі крупних проектів і ділових підприємств, оскільки обмежене рутинне життя не дасть вам проявити всю вашу силу і ефективність. Насправді надзвичайні обставини або потреба зазвичай допомагають виявити ваш справжній характер і заповзятливість. Ваш успіх в житті на шляху до кінцевої мети досягається завдяки організованій роботі, старанням і планам, які виявляються корисними для багатьох людей. Ви не зовсім гуманіст, але дійсно надихаєте тих, що оточують на те, щоб ефективно працювати на благо собі і миру.
       Дуже хорошою стороною вашого характеру є уміння вирішувати найсерйозніші проблеми, спираючись на віру в духовний і філософський закон. У вас є комерційна жилка, практичність мислення і зацікавленість в матеріальній винагороді. Проте найбільший успіх чекає вас, коли ви навчитеся врівноважувати духовність і практичність і приходити до мудрого рішення, якого від вас вимагає Життя.
       Іноді ви напружуєтеся, викладаєтеся, дуже багато думаєте про гроші і витрачаєте стільки енергій, що просто вимотуєте себе; в результаті замість того, щоб притягати любов і успіх в бізнесі, ви віддаляєтеся від них. Не треба перенапружуватися. Просто переконаєтеся в правильності своєї думки і неспішно, належним чином виконуйте задумане; і тоді ваші організаторські здібності приведуть вас до вершини. Ключовим моментом вашого авторитету і високого положення є розсудливість, яка повинна поставити вас на чолі|на чолі| крупних ділових підприємств.
ПОКЛИКАННЯ
       Вісімка добивається успіху в будь-якій роботі, що вимагає організації: у друкарській і видавничій справі кореспонденції, редагуванні, дослідженні, фажданському самоврядуванні, інспекції і інструктажі, управлінні бізнесом в цілому і фінансами. Ваші здібності будуть затребувані в таких сферах, як нерухомість, торгівля, біржові операції, ігри, спорт, археологія, драматургія, музика, розвідка, робота санітара; ви можете проявити себе як психоаналітика, суддю, адвоката, історика і "експерта по ефективності", брати участь у всіх видах урядової діяльності, працювати в департаментах статистики і соціологічних досліджень.
       Під час роботи носите одяг молочного, ясно-жовтого або рудувато-коричневого відтінків.
 
Сила Народження 9
ТИП
       Ви відноситеся до категорії філантропів і глибоко переживаєте за людство, гостро відчуваєте життєві зльоти і падіння і пишність буття. Вам не завжди вдається жити з такою піднесеною свідомістю, але ви все одно забарвлюєте свої справи драматичним відчуттям. Ви володієте жалісливим, великодушним, співчутливим і толерантним характером. У вас тонка, чутлива натура і дуже яскрава уява.
       Виражаючи свою природну жалісливість, ви здатні на цікаву і тривалу роботу в світі мистецтва, релігії і бізнесу. Ви вразливі, дотримуєтеся широких поглядів і готові брати на себе відповідальність, але іноді розчаровуєтеся, оскільки не знаходите шуканої досконалості в собі або що оточують. Ви повинні піднятися над цими розчаруваннями і залишатися вірним великодушності своєї мети; спробуйте зрозуміти, що досконалості не можна досягти відразу: на нього необхідно заслужити.
       Допомагайте іншим, радьте їм і надихайте їх; але не служите до знемоги, бо це лише затримує вас і заважає робити ту уселенську роботу, яку дозволяють виконати ваші таланти.
       Ви ідеаліст і романтик, володієте вражаючим особистим магнетизмом і дивовижною здатністю впливати на інших як в кращу, так і в гіршу сторону. Ви глибоко і пристрасно любите, і дійсна любов залишиться з вами назавжди, оскільки ви відрізняєтеся більшою широтою поглядів, терпимістю і співчуттям, ніж ті, кого ви любите. Зі всією красою свого характеру часом, із-за неможливості досягти свого ідеалу або так глибоко усвідомлюваної вами досконалості, ви можете бути на подив невпевненими, боязкими, такими, що коливається, навіть похмурим і проявляти слабкість характеру. Але не будьте таким! У вас така вражаюча здатність перетворювати непривабливе в привабливе, нічого що не стоїть в прекрасне, перебудовувати людство і сприяти розвитку цивілізації, що, переслідуючи цю мету, ви досягнете успіху, який перевершить всі ваші очікування.
ПОКЛИКАННЯ
       Дев'ятка має можливість проявити себе у всіх драматичних, артистичних і емоційних напрямах бізнесу: на сцені, в літературі, кіно і освіті; у справах, пов'язаних з продуктами харчування, охороною здоров'я і розширенням горизонтів життя; реалізувати себе вам допоможуть подорожі, контакти з іноземцями, державна служба і бізнес, що зачіпає інтереси безлічі людей; затребувана буде ваша здатність наймати кадри, готувати їх і ефективно розставляти по робочих місцях; уміння ушляхетнювати землю, удома і ландшафти; можливий успіх як юрист, викладач, лікар, механік. Стане в нагоді вам тонке розуміння кольору і уміння малювати. Вас чекає також релігійна і добродійна діяльність.
       Під час роботи носите одяг різноманітних пастельних тонів.
 
Повернутися на початок статті