Нумерологія

 

Число Серця

       Число Серця (іноді його ще називають числом Серцевого Бажання) є одним з найбільш важливих показників, вимагаючої інтерпретації і аналізу. Воно визначається по явних буквах в даному при народженні імені, і сенс його такий: ви бажатимете стати тим-то і тим-то або зробити те-то і те-то - залежно від числа.
       Часом число Серця виявляється таким сильним, що підпорядковує собі всі інші риси вдачі, навіть визначувані Долею і Силою Народження. Або ж воно може здаватися таким, що дрімає, стримуваним обставинами, а потім раптово прокидається і з приголомшливою силою порушує всі детально продумані плани роботи і досягнення успіху. Кожна людина несе в собі це зерно пристрасного прагнення до самовираження. Проте|однак| багато людей не чують заклику душі або не знаходять часу прислухатися до нього, і в результаті не можуть скористатися його цілющими енергіями.
       Якщо вас чекає співпраця в бізнесі або вступ до шлюбу, обов'язково з'ясуєте внутрішню суть майбутнього партнера. Навіть якщо ви маєте багато загального, коли-небудь обов'язково виявиться внутрішня суть іншої людини (або ваша власна). Якщо ви не будете готові до такого повороту подій, це може опинитися для вас несподіванкою і викликати безліч проблем.
 
Як рахувати число Серця
       Число Серця є сумою числових відповідностей всіх голосних в даному при народженні імені.
       Значення цього числа указує на:
  • Внутрішній потяг
  • Індивідуальність
  • Прагнення душі
  • То, чим людина більше всього дорожить
  • Особисті симпатії і антипатії
  • Мета і спонукальна причина
  • Позиція в погляді на речі
  • Спосіб прояву дійсного характеру
       Швидше за все Вам подобатимуться люди з таким же, як у вас, числом Серця. Дружба між двома людьми з схожими Серцевими Бажаннями завжди запам'ятовується. Ці приємні узи не обов'язково утримують їх разом, але пам'ять про дружбу залишається назавжди.
 
Число Серця 1
       У душі ви незалежна і відважна особа з вираженою індивідуальністю. Ви амбіційні і хочете досягти успіху в житті, але тільки своїм розумом і власними зусиллями. Ви не ухиляєтеся від відповідальності, оскільки володієте великою внутрішньою силою і рішучістю, але любите відчувати себе незалежним і діяти по-своєму. Ви ніколи не зможете бути по-справжньому щасливим на посаді підлеглого. Власне кажучи, залишатися тривалий час в такому положенні вам і не дадуть ваші ж власні особливості характеру: у вас в душі дуже багато внутрішня сила, рішучість, творчі здібності і уміння керувати, які не дозволять вам залишитися біля підніжжя сходів життя. А якщо ви затрималися в такому положенні, значить, поки що не дуже глибоко заглянули до себе в душу. У вас дрімають здібності лідера, цікаві і оригінальні ідеї, і якщо ви конструктивно їх використовуєте, то з легкістю проб'єте собі дорогу в житті. Реалізація вашої Долі значною мірою залежить від розвитку цієї внутрішньої сили характеру. Але пам'ятаєте: щоб бути справжнім лідером, вам необхідно допомагати іншим, а не думати виключно про власні інтереси і бажання. Коли ви підете по такому шляху, то виявите, що ті, що оточують поважають вас і допомагають вам, і життя ніколи не буде для вас нудною.
       Існує можливість того, що ваша внутрішня сила волі і рішучість обернуться недоліками. Час від часу ви можете бути занадто прямолінійними, імпульсними і примхливими; вам не подобається, коли вам указують, що робити, ті, кому не підходять ваші ідеали або методи. В результаті ви можете здаватися упертими, свавільними і егоїстичними. У якісь періоди вашого життя це може привести до непорозуміння, пригніченості і сварок. Ви чудово співробітничаєте з людьми і з побоювання образити інших часто навіть ухиляєтеся від таких дій, які поставили б вас «біля керма». Ви мовчазні, і іноді вам бракує упевненість в собі, але щось, що ховається в глибині вашої душі, вабить вас вперед.
       Відстоюйте свої права, твердо вірте в себе, будьте самим собою, і хай ваша гордість залишиться усередині вас і у ваших досягненнях. Але в той же час завжди ввічливо, люб'язно і щиро висловлюйте свої ідеї і плани, і тоді ви станете поважаною людиною і лідером. Як вдома, так і поза ним ви відчуваєте своє право на визнання з боку тих, що оточують, на місце лідера; і воно завжди залишиться за вами, якщо ви в своїй суті будете добрі і великодушні.
       Отже, ви бачите, що у вашому характері багато интересного; ваша гордість, ваша чутливість, і навіть ваші моменти свавілля, імпульсній і рішучості у поєднанні з несподіваною стриманістю, боязкістю, залежністю і кмітливістю — всі ці риси людина, що кохає вас, відмітить і захоплюватиметься ними. Вони роблять вас привабливими, і ніколи не прагніть їх змінити.

       У пошуках любові і дружби носите одяг вогненного, мідного, абрикосового і бузкового відтінків.

 
Число Серця 2
       Глибоко в душі ви щирі, милосердні і уважні по відношенню до тих, що оточують. Ви знаєтеся на тонкощах життя і проявляєте названі вище риси, коли живете згідно своїй внутрішній природі. Для вас багато що означають спокій і гармонія, які впливають на все, що ви робите — в навчанні, бізнесі і коханні. По можливості ви прагнете досягти результату гармонійно; але, якщо вас доведуть до крайності, ви боротиметеся, хоча ви більше схильні переконувати, чим проявляти агресивність. Часом ваш майже несвідомий потяг до гармонії робить вас зовні боязким і навіть безхарактерним, коли насправді ви намагаєтеся тільки співробітничати з іншими або уникнути сварок і розбіжностей. Ваші націлені на «збереження миру» дії не завжди відповідають ситуації, м'якість і позиція непротивлення часто заважають вам протистояти більш вольовій і владній особі.
       Ви готові поділитися своїми думками з іншими, любите співробітничати і допомагати таким, що має потребу. Самі ви теж залежите від тих, що оточують, навіть більше, ніж готові визнати, і часто боїтеся довіритися власній думці. В результаті у вас часто бувають періоди сумнівів і невпевненості, що часом примушує вас займати підлегле положення, коли ви повинні в рівній мірі розділяти відповідальність з іншими. У вас природжена боязнь образити когось, але ви повинні постаратися подолати цей різновид соромливості. Вона зробить вас нещасними, змусить упустити сприятливу можливість застосувати свої таланти і перешкодить реалізувати Серцеве Бажання. М'яка і добра внутрішня суть обумовлює вашу чарівливість; спокійна упевненість в собі, неупереджена позиція і загальна дружелюбність є вашими найціннішими якостями; якщо ви постараєтеся підкреслити в собі ці риси, вони зроблять вас популярними і допоможуть отримати в житті те, чого ви не зможете добитися силою. Ваше співчуття і уважність до інших людей роблять вас симпатичними і привабливими для осіб протилежної статі, але вони можуть привести до безлічі розчарувань і проблем, якщо ви не навчитеся бути незалежним і відстоювати свої права.
       У вашому характері присутня «духовна жилка», про яку ви можете не знати. Ця межа визначає вашу чутливість, любов до краси і культури, а також уміння аналізувати і здатність розуміти тонкощі життя. Вона спонукає вас сторонитися всього вульгарного, грубого і неприємного, але коли ви навчитеся використовувати цю духовну силу, вона стане динамічною енергією, чарівним ключем, що дає вам можливість вести свої справи набагато успішніше, ніж дозволяють будь-які матеріальні знання.
       Часом ви можете коливатися і зазнавати труднощі з ухваленням рішення. Опинившись в такому стані, вийдіть з нього і будьте більше упевнені в самому собі. Забудьте свої побоювання, тривоги і те, що про вас можуть подумати або сказати інші. Поступайте по-своєму, навіть якщо ваші дії не будуть особливо вольовими. По гідності цінуєте щирість і готовність до співпраці в своєму характері.
       Обернете свою чутливість в артистичність і витонченість. І тоді ви зможете легше долати перешкоди і проблеми в повсякденному житті і отримаєте більше задоволення від буття. Ваша товариськість допоможе вам в світі бізнесу, підкреслить ваші цінні професійні якості і посприяє реалізації своєї Долі. М'якість не обов'язково повинна виявлятися як коливання або нещирість. Не зраджуйте своїм піднесеним намірам. Розділите свій успіх з іншими, і ви знайдете життя прекрасної.
       Люди з Двійкою в душі будуть товариськими і готовими прийти на допомогу. Щоб привернути близьких по духу друзів, носите аксесуари золотистого, темно-червоного і світло-коричневого кольорів.
 
Число Серця 3
       У душі ви частково мрійник. Ви більшою мірою вважаєте за краще бути щасливим, чим практичним, і пристрасно жадаєте радості і романтики в житті. Натхнення і уява є фактично вашими кращими рисами, а коли ви навчитеся розумно їх використовувати, вони виявляться вашим засобом досягнення кращого з того, що може запропонувати життя. Ви любите грандіозність і масштабність, вам подобається приємне оточення, захист, зручність і витонченість в житті. Але якою мірою ви реалізуєте ці свої бажання — частково залежить від вашої Долі і професійних талантів. Коли вашій природженій артистичності і прагненню до радісного і навіть химерного самовираження щось перешкоджатиме, ви можете стати похмурими, пригніченими і навіть захворіти.
       Вам подобається говорити і виражати власні ідеї і думки, коли ви знаходитеся серед тих, кого любите, а завдяки здатності пожвавити ситуацію своїми приємними і доброзичливими манерами ви зазвичай виявляєтеся в центрі уваги. Вам слід присвятити себе тому, щоб робити людей щасливими. У вашому характері є і така межа, як скритність, що примушує вас уникати загальної уваги і бути дуже помітним; вашому внутрішньому «я» властива схильність жити в світі відчуттів і емоцій. Вам необхідно спробувати виразити цю межу якимсь конструктивним чином — творити, слідуючи велінням душі, — і тоді ви легко доб'єтеся успіху в професійному житті і в грошах. Іноді вас дратують дрібниці, і ви схильні ставати дуже вимогливим, якщо речі не відповідають тому стандарту досконалості і краси, якого ви бажаєте. Ви більшого доб'єтеся в житті, якщо слідуватимете своєму бажанню діяти широкомасштабно і не почнете обмежувати себе. Дотримуйтеся своїх мріянь і запровадите їх в життя, але дуже сильно не фантазуйте і не забувайте спускатися на землю!
       Ваш природний потяг — бути добрим і послужливим; ви любите допомагати тим, хто опинився в скрутному положенні. Ви глибоко цінуєте дружбу, і ваші друзі дуже багато означають для вас. Ви здатні на сильну любов і на самопожертвування ради тих, кого любите; ви хочете кохати і бути коханим.
       Як бачите, в душі ви небагато романтик і відрізняєтеся артистичністю і натхненністю. Якщо будете розсудливими в своїх вимогах і думках, вами захоплюватимуться як чоловіки, так і жінки; ви можете бути дуже цікавим і привабливим товаришем. У вас таке уміння робити щасливими інших, що ви ніколи не залишитеся наодинці або без любові. А якщо опинитеся обділені захопленням, значить, несвідомо стали егоїстичними або самовдоволеними і настільки захопилися своїми справами, що забули про інших; це може образити тих, хто кохає вас і намагається вам допомогти.
       Часом ви дуже багато говорите і любите покрасуватися, але якщо залишатиметеся безжурними, збережете в душі добру волю і красу, то без зусиль справитеся зі своїми проблемами і реалізуєте власну Долю.
 
Число Серця 4
       Внутрішньо ви високо цінуєте закон і порядок. При належному використанні ця межа дуже стане в нагоді вам в світі матеріального успіху. У вас практична точка зору на речі, ви любите систематичність в справах і не терпите тяганини. Ви розсудливо дивитеся на життя і дуже добросовісні в своїх підприємствах. Ви хочете, щоб все було правильно, «як годиться», і зазвичай серйозно і реалістично відноситеся до своїх проблем. Ви любите заглядати вперед і ретельно планувати, організовано і зосереджено підходите до вирішення завдань. Числа Долі і Сили Рожденія не завжди можуть надавати вам можливість цілковитого задоволення в цьому сенсі, але ви відчуваєте себе щасливішим, коли можете планувати і закласти довговічну основу для побудови власного життя. Коли в житті виникає невизначеність і немає упевненості в майбутньому або вам незрозуміло, яких переконань дотримуватися і ради чого працювати, ви можете бути дуже неспокійними, нещасними і внутрішньо схвильованими.
       У бізнесі, удома і в коханні ви вельми серйозні в думках і діях. Ваші партнери по бізнесу або шлюбу також повинні мати практичний світогляд, тому що ви бажаєте утілити мрії в реальність і отримати відчутні результати. Для вас багато означають відданість, стабільність і надійність. У вас тверді переконання, і вам непросто змінити|зраджувати| одного разу ухвалене рішення. Ви чесні і щирі в своїх мотивах і володієте твердою внутрішньою рішучістю.
       Отримавши належну підтримку, ви наполегливо і терпляче продовжуєте займатися своєю справою. Здатність доводити справу до кінця допомагає вам долати труднощі і отримувати конкретні результати. Іноді ви дуже багато час приділяєте деталям, бо любите, щоб все було зроблено правильно, саме так, як потрібно. Вас можуть турбувати і дратувати упущені дрібниці. Така сумлінність є одній з ваших позитивних рис, але, доведена до крайності, вона може послужити причиною того, що ви упустите якусь вигідну можливість в житті. Коли ви навчитеся надавати менше значення дрібницям, до вас прийде більше щастя.
       З складних якостей вашого характеру я б назвала несвідому, з вашого боку, схильність сперечатися і не піддаватися переконанню навіть там, де все ясно. Вона пояснюється вашим бажанням все розуміти до кінця і бути упевненим в реальному стані речей. Друзі і колеги можуть звинувачувати вас в упертості і тупості, але насправді ви не уперті. Ви здаєтеся таким із-за вашого невміння легко змінювати своє рішення. Плануйте своє життя згідно вашим практичним бажанням, але вкладайте веселість і натхнення в свої підприємства, особливо в справи кохання, і життя стане цікавішим.
       Ви завжди і у всіх сферах життя повинні слідувати своїй схильності будувати і створювати. Вашій душі властиво потяг до конструктивних досягнень, і ви можете використовувати його, щоб допомогти людству в багатьох практичних питаннях і добитися успіху у власному житті. Не поспішаєте, цеглинку за цеглинкою вибудовуйте свій характер і своє життя. Не поспішаєте, робіть все добросовісно, і ваше життя опиниться спорудженій на граніті упевненості в майбутньому, а успіх ніколи не відвернеться від вас.
       Для залучення друзів носите аксесуари синього, зеленого, смарагдового, кавового, темно-бордового або сріблястого кольорів.
 
Число Серця 5
       Вас цікавить те, що все відбувається в світі, і ви бажаєте брати в цьому якусь участь. Ви повні ентузіазму, насолоджуєтеся життям, всім новим, прогресивним і незвичайним, шукаєте можливість проявити себе в суспільній діяльності. Вам більше до душі щось несподіване і таке, що хвилює, чим звичайні події повсякденного існування. Відрізняючись незалежністю в думках і діях, ви категорично вимагаєте права на особисту свободу; ви не дозволяєте іншим людям або обставинам втручатися у ваше життя або обмежувати ваше самовираження. Ви милосердні і уважні до тих, що оточують, але в той же час наполягаєте на праві слідувати своїм ідеалам і жити власним життям.
       Вам швидко набридає рутина, як в роботі, так і в будь-якій іншій діяльності. Необхідність займатися одним і тим же або залишатися в одному місці пригноблює вас. Ваша увага схильна блукати у відсутність чого-небудь нового, такого, що хоч частково хвилює, додає життю гостроту і різноманітність. Числа Долі і Сили Рожденія можуть не надати всієї бажаної вами свободи, але ви зможете в цілому краще виразити себе, якщо час від часу пожвавите обстановку, вносячи до неї окремі зміни.
       Відсутність свободи і різноманітності може привести до відчуття пригніченості, незадоволеності, неспокою і незадоволеності, змусити вас діяти поспішно і імпульсний, підштовхнути до здійснення непристойних вчинків, про які згодом ви жалкуватимете. Якщо ви навчитеся розпізнавати таке хвилювання і замість нетерплячості обертати його в корисну діяльність і винахідливість, то знайдете дивовижну здатність вершити справи, впливати на людей і вільно обертатися в суспільстві і в світі фінансів і прогресу.
       Крім того, ви честолюбні, але повинні уникати займатися декількома справами одночасно, розсіювати свої сили і фінанси і братися за те, що вам не під силу успішно виконати. Маса змін і надмірна різноманітність можуть привести до недостатності старанності і зосередженості відносно поточних справ, і в результаті ви нічого не доведете до кінця. Боріться з цим. Будьте енергійні і активні, але витрачайте свої сили тільки на конкретні і корисні справи. Ваша Доля допоможе вам визначитися з ними.
       У вашому характері є видимим деяка богемність, і з віком, коли сформується ваш незалежний світогляд, ви можете відрізнятися оригінальними релігійними, політичними або суспільними переконаннями. Цікаве і несподіване ви схильні привносити навіть в любовні справи. Коли ви відчуваєте, що стаєте неспокійними, осуджуючими і дратівливими, купите що-небудь нове, відправтеся в подорож або зробіть яку-небудь конструктивну зміну, поліпшуючу вашу роботу або оточення.
       Не виходите з себе і не критикуйте інших. Віной всьому може бути ваша власна невгамовність і нетерплячість. Не беріть від інших крім того, що вам належить, або більше, ніж зможете повернути. Вимагайте собі свободи, але пам'ятаєте, що вона не має на увазі права порушувати норми життя або розбещено поводитися. Вона просто означає можливість жити повноціннішим яскравим життям і допомагати іншим робити те ж саме. Цінуєте свою винахідливість, змусьте її з повною віддачею працювати на себе. Використовуйте її, щоб доставляти радість тим, кого ви любите. Стежите за тим, що відбувається в світі. Вам необхідно йти в ногу з часом.
       Для залучення друзів носите аксесуари рожевого, суничного, темно-червоного, глициниевого або вишневого тонів.
 
Число Серця 6
       У душі у вас — щире бажання творити добро в світі. Ви чудово відчуваєте потреби людства і повні співчуття до людей. Ви завжди будете небагато ідеалістом. Значна частина вашого успіху і розчарувань буде результатом прояву цієї межі. Ви вірні тим, кого любите, дотримуєтеся сімейних норм і традицій, доходите навіть до самопожертвування ради любові, сім'ї або якого-небудь ідеалу. Ви тверді в своїх уявленнях про те, що правильно і що неправильно, і з віком ці переконання стають ще твердішими. Ви схильні до відвертості, а коли зневажається ваше відчуття чесності і справедливості, можете навіть бути різкими в своїх висловах, але за інших боротиметеся так само непохитно, як за самого себе. Ваша душа прагне до краси, гармонії і дружнього спілкування. Слідуючи потягу душі, ви зможете піднестися на дуже високий рівень буття і надихати інших зробити те ж саме. Ви ніколи не повинні допускати, щоб життя або обставини позбавили вас ваших ідеалів.
       Частина вашої роботи в світі полягає в допомозі іншим, особливо молодим, в підтримці ідеалів любові, краси і правосуддя. А якщо ви дозволите чому-небудь похитнути вашу віру, все ваше життя піде під укіс.
       Ви здатні на глибоку і міцну прихильність до тим, кого любите; але ви хочете бути у відповідь коханим і сумуєте, якщо вам не відплачується повною мірою тією любов'ю і подякою, яких, на вашу думку, ви заслуговуєте. Часом ви надмірно великодушні і потураєте таким, що оточує. Доходить до того, що ви віддаєте їм більше, ніж винні, і більше, ніж було б їм на благо. Звідси витікають багато ваших неприємностей. Ви можете сліпо не помічати недоліків своїх дітей, рідних і друзів, а потім страждати, виявивши, що «вони теж звичайні люди».
       Проте саме за цю якість вас і люблять. Контролюйте свою доброту і не давайте дуже багато одному або двом людям. Це може виявитися неправильним і закінчитися неприємностями або відсутністю подяки. Присвятите частину своєї любові всьому людству в цілому. Працюйте на благо як тих, кого любите особисто, так і всього світу. Дуже багато для вас означають будинок і брак, і ви зробите всі зусилля, щоб ваше житло стало надійним і зручним. Але ваші ідеали настільки високі, що в ім'я служіння ви здатні відректися навіть від любові. Ви відноситеся до тим, хто робить життя красивішим, і ваше оточення має бути артистичним і витонченим. Крім того, вам слід оточити себе друзями, які «роблять цей світ краще». Вас турбують тварини, діти і безпорадні люди, і ви завжди будете улюблені ними.
       Часом ви здатні бути упертим в своїх бажаннях і настільки повним рішучості реалізувати всі свої ідеї і плани, що не почнете брати до уваги точку зору інших. Це не навмисна упертість, просто іноді ви наполягаєте, щоб інші діяли по-вашому тільки тому, що вважаєте свій підхід за якнайкращий. Ваше бажання допомогти може бути настільки сильним, що ті, кого ви любите, просто задихаються від вашого натиску і вимушені шукати спосіб звільнитися від вашої опіки. Постарайтеся краще зрозуміти життя і усвідомити, що люди різняться своїми поглядами. Навчитеся допомагати їм робити те, що вони хочуть робити, бо, що, на вашу думку, вони повинні робити; чим більше ви, люблячи, зробите для інших, тим більше корисними і популярними станете для них.
       Для залучення друзів носите аксесуари оранжевого, багряного, червонувато-коричневого, ясно-лілового або гірчичного кольорів.
 
Число Серця 7
       За природою ви виборчі і перебірливі, бо в глибині душі бажаєте кращого з того, що може запропонувати життя. Всіма вашими підприємствами керує гостре відчуття досконалості. Ви високо мітите і добиваєтеся видатних результатів. Вам ніколи не слід випускати з уваги власні ідеали, але іноді ви прагнете до майже недосяжної мети. В результаті інші не розуміють вас і виявляються такими, що не відповідають вашим очікуванням.
       У вас неймовірне відчуття «належного порядку речей», і ви отримуєте величезне задоволення від упевненості, що все саме так, як потрібно. Ви не вважаєте за марну трату часу будь-яке зусилля бути точним і упевненим. Ви жадаєте знань, бажаєте докопатися до причин всіх речей. Ви нічого не приймаєте за чисту монету, а шукаєте доказів і перевіряєте їх, прагнете зрозуміти мотиви, причини і фундаментальні принципи всього, що збираєтеся зробити частиною свого життя. Ваші ідеали чітко обкреслені, і по можливості ви відмовляєтеся від всього, що не відповідає вашим стандартам.
       У вас гостра інтуїція, і, навіть створюючи враження людини аналітичного складу розуму, ви відчуваєте і розпізнаєте приховані цінності, вищі принципи, духовні і окультні закони, на яких зиждеться життя. Вам необхідно прийняти їх і спиратися на них в своїх повсякденних справах. Вони допоможуть вам відкрити таємні закони природи і використовувати їх для поліпшення людства. Це принесе вам популярність, якщо не світову, то принаймні у вашій сфері діяльності. Ваше прагнення до самого кращого робить вас розбірливими і відносно колег.
       Часто ви відрізняєтеся дуже спокійною поведінкою і володієте вираженим відчуттям власної гідності. Час від часу вам хочеться усамітнитися від метушні і хвилювань миру, пожити наодинці і безтурботності, занурившись в роздуми. Яким би активним не було ваше життя, вам необхідно зробити своєю звичкою щодня приділяти час тому, щоб відпочити, розслабитися, побути одному, все зважити і обдумати, особливо перед лицем серйозних проблем. У результаті ви допустите менше помилок і почуєте внутрішнє напуття душі.
       Із-за вашої природженої стриманості ті, що оточують можуть вважати вас за відчужений, гордовитий і нетовариський. А завдяки своїм аналітичним здібностям ви можете здаватися холодними, обачливими і підозрілими. Тому будьте уважні в своїх вчинках і дайте таким, що оточує можливість побачити, особливо в коханні і браку, яка дійсна великодушність ховається за вашою зовнішньою поведінкою. Ви можете бути вимогливими і дуже часто вимагати від інших пояснень. Це чревато сварками і навіть розривами стосунків. Коли інші неправильно розуміють вас, сумлінно постарайтеся вирішити непорозуміння.
       У душі ви схильні до фантазій, і вам подобається дивне, таємниче і незвичайне. Твердо вірте в Життя і в людей. З гордістю і гідністю ідиті вперед, але будьте добрі і поблажливі, цінуєте свій потяг отримати від життя краще. Чарівливість, індивідуальність і кмітливість, якими ви наділені від народження, допоможуть вам зайняти особливе, видатне положення в житті. Якщо хочете знайти справжнє щастя, то по реалізації своїх бажань не забудьте розділити досягнуте з іншими людьми.
       Щоб завоювати дружбу, носите аксесуари рожевого, цегляного або перламутрового відтінків.
 
Число Серця 8
       У вашій душі ховається серйозне честолюбство. Ви хочете бачити результат і наділені таким внутрішнім вогнем і такою силою, що відчуваєте незадоволеність, коли не займаєтеся великомасштабними проектами. Як правило, вас цікавить людська природа, і, хоча ви не зовсім гуманіст, ви завжди намагаєтеся поліпшити умови життя для людей. Ви володієте внутрішньою стійкістю і відвагою, необхідними для боротьби з великими труднощами, і прекрасним прихованим умінням долати перешкоди. Проте життя не завжди буде для вас легкою, бо ви схильні ускладнювати її своїм прагненням добиватися все більш істотних результатів, аж до перевищення власних здібностей, або дуже високо мітити, з неминуче витікаючими звідси розчаруваннями. Кінець кінцем, коли ви навчитеся працювати не тільки ради особистої влади, але і в ім'я гідних цілей, ця відвага і енергія приведуть вас до видатних досягнень у вибраній вами діяльності.
       Вас вабить до великих справ і більше цікавлять широкомасштабні плани, що зачіпають цілі групи людей, організації і країни, чим дрібні підприємства. У душі ви організатор, любите керувати і контролювати, і вам не подобається підлегле положення. Ви хочете мати гроші або, в усякому разі, ту владу, яку вони дають. І право на гроші у вас є, оскільки ваші здібності принесуть вам успіх в тих видах діяльності, на які указують ваша Доля і Покликання. Але якщо ви зробите гроші своєю єдиною метою, то вас спіткає розчарування або ви зіткнетеся в житті з важкокерованими зльотами і падіннями. Слідуючи справжньому потягу душі, ви щиро прагнете досягти майстерності у всіх сферах життя; глибоко в душі ви схильні мислити і відчувати філософськи.
       Вам необхідно зайнятися вивченням психології і релігії з філософської точки зору, бо ви володієте прихованою здатністю аналізувати або проводити дослідження в області людських емоцій і відчуттів. Це допоможе вам подолати власні упередження, які інакше можуть встати у вас на шляху до реального успіху в житті. Постарайтеся безсторонністю мислення витіснити зі свідомості і душі всі упередження, неприязнь і заздрість.
       Самовладання допоможе вам висуватися вперед і дасть право керувати і командувати іншими людьми. Вам не слід чекати дуже великої подяки від тих, що оточують. Вони не здатні так володіти собою, як ви. Але ви повинні бачити обидві сторони питання. Ваше розуміння законів життя, уміння контролювати свої настрої і співробітничати з іншими є вашим ключем до досягнення успіху в світі бізнесу.
       Життя чекає від вас більшого, ніж від середнього обивателя. Тому загляньте у власну душу у пошуках норм, які вас не підведуть.
       Будьте уважні і не грайте дуже явно провідну роль в своїх любовних справах, бо ви схильні несвідомо тиснути на інших і бути надмірно вольовим. Іноді ви дуже зайняті розробкою плану або розвитком ідеї, щоб бути по-справжньому «милим», або ж проявляєте надмірну незалежність і тим самим викликаєте у партнерів розчарування.
       Для придбання друзів носите аксесуари ясно-жовтого, жовтувато-коричневого, рудувато-коричневого відтінків або кольору слонячої кістки.
 
Число Серця 9
       Ви дуже вразливі і жалісливі. Любите красу і гармонію і здатні безкорисливо допомагати людям. Ви відчуваєте Братерство Людей, і якби вам дозволила життя, то з радістю допомогли б всьому світу. У вас піднесені ідеали, і коли ви зробите їх реальністю у власному житті, то знайдете неймовірну здатність сприятливо впливати на інших. Ваше відчуття досконалості так глибоко, що, не маючи можливості реалізувати свої ідеали або не знаходячи їх в інших, ви часто приходите в смуток. Ви ніколи не повинні дозволяти такому настрою затягнутися, оскільки у вашій душі є щось настільки прекрасне, тепле і всеосяжне, що, піднісшись до Божественної любові, ви зможете торкнутися космічної душі і розуму. Ваше глибоке інтуїтивне розуміння дозволяє вам проникати в серця всіх людей. А проявляючи любов, співчуття, терпимість і добродійність, ви стаєте одним з вибраних на Землі. Це означає, що ваше серце завжди повинні заповнювати прощення, терпимість і співчуття навіть по відношенню до що найбільш опустився.
       По своїй істоті ви глибоко емоційні, і тому ваші відчуття і боротьба між Вищим «Я» і особистими бажаннями і амбіціями неодноразово розриватимуть вас на частини. Ви завжди прагнутимете до ідеалів краси, любові і служіння, але ваша свідомість забажає людської любові, співчуття і захоплення і стягне вас з вершини вашої великодушності і терпимості. Ви так гостро усвідомлюєте пишність любові і служіння, що щиро добиватиметеся справжньої досконалості, але можете настільки залучити себе в лабіринт людських емоцій, що змучите свою душу і викличете сум'яття в житті тих, хто любить вас. Ви можете вселяти ідеали іншим і підносити їх до вершин досконалості, але вам необхідно контролювати власні емоції, бо вони можуть погубити вас або зробити надмірно чутливими, якщо їх не направити на творчі зусилля уселенського характеру. Завжди слідуйте красі власної душі.
       Ви — мрійник і сновидіння, але володієте активною внутрішньою силою, і якщо залишатиметеся вірними своєму внутрішньому прагненню до краси, гармонії і служіння, то зможете втілювати свої мрії про любов і успіх в реальність. Ніколи не розчаровуйтеся, не будьте пригніченим або осуджуючим, якщо виявите, що є всього лише такою ж людиною, як і всі останні в світі. У вашому характері є видимою боязкість і нестійкість, так що, якщо ви втратите віру в себе або в життя або побоїтеся відстоювати власні ідеали, то можете виявитися дуже нещасними. Будучи від природи великодушним, всепрощаючим і охочим творити добро в світі, ви можете імпульсний вплутатися в проекти і підприємства, яких не розумієте повністю, і виявитися обдуреними. Просто будьте наступного разу мудріше і стримайте свою любов до служіння — розсудливістю. У душі ви романтик і здатні на велику глибоку любов. Але ніжні відчуття можуть швидко загаснути, якщо ваш партнер не буде таким же естетом, як ви, оскільки вам ненависно все непривабливе, немилозвучне і дисгармоніююче. Не губите ефектність і чарівливість власної душі. Слідуйте своїм ідеалам.
       Якщо хочете привернути до себе друзів, носите барвистий одяг, особливо пастельних тонів.
 
Про діла любовні
       Людина з числом Серця 1 любить глибоко. Коли йому відповідають взаємністю і партнер відповідає таким важливим для Одиниці стандартам чарівливості, розуму і індивідуальності, любовний зв'язок виявляється тривалим. Проте гордість, гідність і стриманість можуть не дозволити Одиниці визнати власну романтичність або проявити її в своїх вчинках. Із-за сильної стриманості Одиниця може виглядати холодною і відчуженою. Вона любить глибоко, але при цьому хоче неодмінно бути розділом сім'ї, на менше не згодна.
       Людина з числом Серця 2 в любові м'який, голублений і уважний, з побоювання образити партнера або не догодити йому іноді дає навіть дуже багато. Двійка дуже залежна від схвалення і вдячності з боку партнера і легко ображається на критику, іноді проявляючи дратівливість — різко висловлюється, коли її зачіпають або коли вона відчуває себе нещасною. Вона товариська і не любить залишатися наодинці. Любов їй просто необхідна.
       Людина з числом Серця 3 завжди романтичний, завжди закоханий і безмежно великодушний в своїй любові. Трійка — привабливий партнер, але може остигнути, коли захоплення і ніжні відчуття стають буденними. Її упевненість в собі будується на схваленні з боку протилежної підлоги і друзів, що захоплюються. Вона довгий час пам'ятає розбиту любов.
       Людина з числом Серця 4 в любові серйозний, щирий і надійний. Будинок і сім'я дають Четвірці бажане відчуття упевненості в майбутньому. Вона не схильна до романтики у власне любовних ласках, але піклується про свого партнера і хоче, щоб той розділяв її повсякденні інтереси. Її бентежить зайва сентиментальність.
       Людина з числом Серця 5 захоплюється протилежною підлогою і хоче любові і дружніх взаємин, але по своєму характеру він не дуже «домашній». Якщо П'ятірку дуже сильно зв'язують або обмежують стосунки з улюбленою людиною, вона стає неспокійною і шукає змін, свободи і різноманітності в дружньому спілкуванні і суспільному житті. У браку вона зазвичай виявляється швидше хорошим товаришем, чим серйозним партнером.
       Людина з числом Серця 6 є ідеалістом в любові і романтичних зв'язках. Будучи дуже протекційною, навіть власницькою, перенавантажуючою улюблену людину увагою, подарунками і проявами любові, Шестірка прагне дати партнерові краще з того, що може запропонувати життя, але вимагає у відповідь взаємної любові і вдячності. Їй необхідно знати, що її люблять і цінують. Вона насолоджується відчуттям любові і вимагає подяки і захоплення.
       Людина з числом Серця 7 за вдачею стоїк і може жити без багато чого, у тому числі і без любові. Сімка дуже виборча в дружбі і любовних зв'язках і визнає тільки те, що близько до її стандартів досконалості. Коли вона нарешті знаходить собі партнера, її любов виявляється глибшою, сильнішою і довговічнішою, чим можна було б чекати виходячи з її спокійної, стриманої і навіть холодної манери поведінки.
       Людина з числом Серця 8 живе в світі великих і важливих справ. Вісімка шукає собі сильного і здатного партнера і хоче, щоб той був такий же амбітний. Їй не подобається в інших людях слабкість і відсутність сили характеру. Вона уміє любити, але часто виявляється дуже зайнятий для тривалих романтичних стосунків.
       Людина з числом Серця 9 жалісливий, романтичний і вразливий, чутливий до доброї волі інших і любить вдячність за свої добрі справи. Дев'ятка іноді так прагне бути «своїй в дошку» з друзями, що забуває про своє особисте життя. Але коли вона знаходить свою дійсну любов, то виявляється прекрасним коханим і надійним іншому.
 
Повернутися на початок статті