Нумерологія

 

Число Зовнішності

Яким вас бачать інші
        Гармонійний і привабливий зовнішній вигляд є заслугою і перевагою кожного, хто добивається успіху у наш час загальної конкуренції і боротьби за досягнення. Якщо його правильно зрозуміти і зробити частиною свого характеру і талантів, він відкриє безліч дверей, ведучих до сприятливих можливостей. Зовнішність завжди має бути руслом або засобом виразу дійсного характеру. Зовнішній вигляд людини являється його справжнім «Я» і не відображає його внутрішньої суті. Але він представляє зовнішнє «я» людини і служить його візитною карткою при зустрічі з іншими людьми в суспільному житті або в бізнесі.
        Нам властиво судити про людину по його зовнішньому вигляду. Це може привести до непорозумінь і навіть до невдач в бізнесі. За приємною зовнішністю може ховатися слабкість і відсутність таланту, чесності і щирості. Або ж людина прекрасного характеру і неабияких здібностей може бути проігнорований із-за його непривабливої або сірої зовнішності. Іноді людина, що виявила силу приємного зовнішнього вигляду і вплив, який він може надавати на інших, переграє з ним і кінець кінцем, коли піддаються випробуванню його характер і здібності, терпить невдачу.
        Зовнішній вигляд подібний до посвідчення особи. Це те, якими нас бачать інші і, відповідно, як вони судять про нас при першому знайомстві. Перші враження складаються по зовнішності; і те, як зовні виражається особистість людини, служить основою майбутнього прогресу і розвитку. Зовнішній вигляд будь-якої людини, багатої або бідної, симпатичної і не дуже, якщо над ним попрацювати і зробити частиною характеру і повсякденної діяльності, може стати чарівною силою.
        Зовнішність відображає багато рис особи. Людина часто не помічає свої манери, звички і особливості поведінки, які він неусвідомлено може доводити до ексцентричності. З віком вони можуть укорінятися, і їх важко буде змінити. Тоді людина стає эгоцентричным і схильний приділяти більше уваги дрібницям, чим розвитку характеру, талантів і справжньої особи.
        Проте при належному формуванні характеру в прагненні досягти успіху в житті корисно підкріпити таланти Сили Рожденія і внутрішній потяг, або Серцеве Бажання, чарівливістю, цікавою манерою поведінки і відповідними числу Зовнішнього Вигляду особливостями.
        Звичка оцінювати людей на вигляд є коренем безлічі непорозумінь і конфліктів в бізнесі, політиці і повсякденній діяльності. Нерідко розуміння того, що за приємною зовнішністю і утішними обіцянками можуть ховатися абсолютно інші риси вдачі, які потім розкриваються в абсолютно несподівані моменти, приходить лише з набуттям гіркого життєвого досвіду. І в любові теж, перш ніж зробити свій крок, погляньте на Внутрішню Суть, що ховається за Зовнішнім Виглядом.
 
Правила визначення
        Зовнішній Вигляд описується сумою числових значень всіх приголосних в даному при народженні імені.
        Ця нумерологічна позиція відображає те, як ви виглядатимете, враження, яке ви надаватимете на інших, ваше зовнішнє «я» і особисті особливості поведінки.
        Примітка: Спрощений метод визначення числа Зовнішнього Вигляду: додайте 9 до Долі і відніміть число Серцевого Бажання. В результаті виходить число Зовнішнього Вигляду.
        З числа Зовнішнього Вигляду можна дізнатися ваш зовнішній стиль. Природно, у кожному конкретному випадку на вибір впливають Серцеве Бажання і професійні здібності. Зовнішній вигляд є способом нашого самовираження в звичайних обставинах, однак буде корисним удосконалити його і залишатися вірним йому у всіх суспільних взаєминах.
        Нижче коротко описуються стиль і манера поведінки, характерні для кожного числа.
Число Зовнішності 1
        Одиниця завжди має бути такою, що виділяється - не вольовою або агресивною, а коректною і проявляючою відчуття власної гідності у всіх лініях і деталях. Навіть низькорослі люди з Одиницею Зовнішнього Вигляду не мають бути огрядними. Рекомендуються прямі лінії, вільний, але добре підігнаний одяг. Одиниця Зовнішнього Вигляду представляє особу, що розташовує до себе, і що часто володіє дарма переконувати. Одиниця повинна носити одяг яскравих життєрадісних квітів і відповідним чином меблювати свій будинок.
Число Зовнішності 2
        Двійка завжди має бути акуратною і приділяти велике значення охайності - що вона зазвичай і робить. Вона може навіть надмірно метушитися щодо деталей своєї зовнішності. Двійка представляє приємну особу з м'якою манерою поведінки. Кричущому і показному в одязі рекомендується вважати за краще м'яке, спадаюче, зручне, акуратне і світле. Двійка повинна вивчати стилі одягу і адаптувати їх до власної особи, щоб не здаватися "сіркою".
Число Зовнішності 3
        Трійка, як правило, доброзичлива, і з нею легко розмовляти. Будучи натурою артистичної, Трійка любить носити коштовності і вишуканий одяг із стрічками і бантами. Такій людині не слід одягатися дуже нарядно або звертатися до крайнощів моди. Його одяг має бути красивим, привабливим і з якісного матеріалу.
Число Зовнішності 4
        Четвірка добре виглядає в одязі простого стилю, що поєднує прямі лінії Одиниці і охайність Двійки. Слід вибирати якісний, ноский матеріал, бо практичність Четвірки виявляється не тільки в характері, але і у виборі одягу. Четвірка ніколи не повинна одягатися дуже нарядно.
Число Зовнішності 5
        П'ятірка має схильність завжди йти в ногу з часом, любить різноманітність в одязі і може звернутися до крайнощів моди просто ради того, щоб виглядати зухвалою і привернути загальну увагу. П'ятірці не слід навмисно кричущо одягатися. Вона повинна розуміти значення належного зовнішнього вигляду, стильного підкресленого, сучасного і відповідного обставинам.
Число Зовнішності 6
        Шістка часто недооцінює значення зовнішності і одягу. Її манера триматися - по-батьківськи або по-материнському - зазвичай викликає симпатію і вселяє довіру. Як правило, Шестірка не ганяється за модою, але любить хороший одяг з добротного матеріалу. Їй подобається зручність вільного крою одягу. Шістка винна завжди пристойно одягатися і приділяти увагу тому, як вона виглядає. Їй протипоказана зайва вага.
Число Зовнішності 7
        Елегантний одяг і подтянутость багато що дають Сімці. Вона вселяє симпатію, доброзичлива і балакуча з добре знайомими їй людьми, але іноді може бути декілька замкнутою і здаватися нетовариською. Для неї важливий хороший стиль - прямі лінії у поєднанні з нальотом леліток і завитків. Колоритний, але коректний зовнішній вигляд багато що означає для Сімки. Красивий нарядний одяг з дорогого матеріалу додає їй упевненості.
Число Зовнішності 8
        Вісімка завжди має бути добре одягнена і мати вид процвітаючої людини. Їй подобаються добротні дорогі тканини і одяг спортивного крою. Вісімка любить зовнішній блиск і зазвичай не залишається без уваги в суспільстві. Вона доброзичлива, переконлива і проявляє упевненість в собі в манері поведінки і мови.
Число Зовнішності 9

        Дев'ятка ніколи не повинна носити чорне, але часто носить, відчуваючи себе в чорному "стильною". Для Дев'ятки характерний тип поведінки "душу компанії", і своєю великодушною манерою триматися вона завойовує собі безліч друзів. Що доглядає шкіру і приділяє увагу поставі Дев'ятка здатна тривалий час виглядати молодою. Вона може бути недбалою в одязі, оскільки їй, як і Шестірці, подобається зручність. Вона здатна впливати на інших, але може бути стриманою і відвернутою, коли їй не цікаво. Іноді може виглядати слабовільною і малопривлекательной, хоча, як правило, володіє магнетичним зовнішнім виглядом.

 
Повернутися на початок статті