Нумерологія

 

Число Реальності, або число Кінцевої Мети

        Ваше кінцеве досягнення
        Людина хоче і сподівається спокійно і благополучно жити на схилі віку. Далекоглядні чоловіки і жінки готуються до цього періоду протягом всього свого життя. Інші страшаться самітності, занепаду і потреби, сумніваються в своїй здатності підготуватися до старості і навіть бояться думати про неї.
        Останні дні можуть бути такими ж спокійними, цікавими, радісними і удачливими, як і будь-який інший період в житті, але для цього необхідно завчасно вивчити і взяти до уваги знаки і числа, які управляють даним періодом. «Покажчик» правильного шляху наявний навіть в старості.
        Ваш інтерес до «останніх днів» в деякій мірі залежить від вашого віку. Коли ви молоді, вас більше цікавить те, що відбувається зараз або відбудеться в найближчому майбутньому. У віці від тридцяти до сорока ви час від часу схильні замислюватися, скільки ще років зможете продовжувати заробляти собі на життя в такому ж темпі. Ви можете також відчувати, що вам не вдасться забезпечити свою старість, якщо незабаром не відбудеться щось дуже вигідне для вас. Якщо вам п'ятдесят або Шістдесят і життя не виправдало всіх ваших очікувань, ви все ще можете виправити положення. Надію на сприятливі можливості, корисність і задоволення в старості можна зробити реальністю, якщо направити свої справи по «шляху», вказаному для похилих років.
        План життя, якому вам необхідно було слідувати з дня своєї появи на світло по теперішній час, ви вже можете визначити. Залишився ще один покажчик, або число, призначене направляти вас. Воно називається числом Реальності, або Кінцевій Меті, і є ключем до плідного, щасливого і захищеного закінчення життя.
        Воно визначається складанням чисел Долі і Народження, підсумовуючи, таким чином, всі сили вашого буття.
        Вплив числа Реальності дуже тонко, майже невловимо. Багато людей абсолютно не усвідомлюють його існування і дії. Але цікаво, що воно дуже помітно виявляється в діях і особистих інтересах маленьких дітей. Проте поступово на перший план висуваються вимоги Долі, необхідність заробляти гроші на життя і особисті амбіції. В результаті повільнодіючий вплив числа Реальності ігнорується або відтісняється на задній план. Але воно залишається і з часом висувається на передній план, утворюючи береги річки перебігу життя і набираючи силу до тих пір, поки вся діяльність не опиняється в руслі, ведучому до досягнення Кінцевої Мети.
        Якщо ви зробите число Реальності і його потенційні можливості частиною свого повсякденного існування, вам більше не треба буде боятися старості і сірих, безрадісних останніх днів життя. Число Реальності відображає нову перспективу життя, діяльності і мріянь.
        Якщо його вимоги здадуться вам дивними або в даний час нездійсненними, почніть враховувати його в своїх інтересах і справах, готуйтеся до майбутнього, роздумуючи про нього, вивчаючи і тлумачивши його принципи і методи. Це щонайменше допоможе вам зрозуміти, що представляє ваше число Реальності, і підготуватися на той час, коли воно стане таким, що визначає у вашому житті.
 
Розрахунок числа реальності
        Підсумовуйте числа Долі і Сили Рожденія. В результаті виходить число Реальності.
Число Реальності 1
        Останніми роками життя Одиниці її підтримуватимуть її таланти, здібності, інтереси і індивідуальність. Ця людина стане дуже незалежною і мудрою, знайде оригінальність мислення, яка дасть йому можливість вийти в лідери. Але переконання, що зміцнилися до закостенілості, можуть викликати проблеми в спілкуванні.
Число Реальності 2
        Для Двійки Реальності завжди відкрита сфера дипломатії. Успіх забезпечується умінням ладнати з людьми, об'єднувати їх для загального блага в суспільній діяльності і дружелюбністю в спілкуванні. Приносять задоволення і надають можливість реалізувати себе гуманітарні науки, музика, музеї і бібліотеки. Двійка схильна звертатися до релігії, духовної роботи і учительства. Приємна покірливість, витікаюча від її усвідомлення «того, що називається Богом», привертає людей і дозволяє Двійці впливати на їх розуми і душі.
Число Реальності 3
        Є, мабуть, навіть більша, ніж коли-небудь, можливість багатого повноцінного життя і справжнього самовираження. Навіть ті, хто раніше не зміг висловити свої думки і відчуття, музикою, веселістю або якоюсь творчою діяльністю, будуть здивовані успіхами в цьому відношенні. Розтрачувати в цей період життя свою енергію і таланти на потурання власним бажанням — означає упустити можливість чудовим чином використовувати силу уяви.
Число Реальності 4
        Є реальна, раніше недоступна можливість надати форму багатьом ідеям і реалізувати їх. Для закладки фундаменту майбутньої діяльності доведеться виконати певну роботу і вирішити ряд практичних питань. Зробити життя плідним допоможуть релігійні, наукові і освітні інтереси. Важливі система, порядок і організація, які необхідно привносити в свою діяльність. Є справа, яку необхідно виконати на схилі віку.
Число Реальності 5
        П'ятірка Реальності не обіцяє відходу від справ і указує на активні останні роки життя. Цей період не буде сірим і нудним: відкривається можливість подорожувати, отримати безліч різноманітних вражень, насолодитися свободою думок і вчинків. Можна проявити себе у всіх прогресивних видах діяльності, націлених на розвиток і поліпшення життя суспільства. Одночасна участь в декількох підприємствах може привести до невизначеності і розсіювання сил. Шукайте гідну вас роботу у сфері суспільного управління.
Число Реальності 6
        Останні роки життя Шістки Реальності мають бути заповнені плідними гуманістичними устремліннями. Нагородою за діяльність в цьому напрямі буде любов і захист на схилі віку. Коли ваші думки будуть направлені на благо інших, до вас прийде все найкраще в житті. Ви отримаєте комфорт і фінансову підтримку. Доведеться також виконувати свій обов'язок і нести відповідальність, але засобів для цього буде предостатньо.
Число Реальності 7
        У Сімки Реальності є право піти від справ і зайнятися своїми інтелектуальними інтересами. За багато років вона накопичила багато спеціальних пізнань, і інші люди прагнутимуть перейняти їх від неї, залучитися до її мудрості і розуміння. Сприятливу можливість проявити себе надають сфера освіти, наука, окультизм; можна приділити час літературної діяльності, винахідництву, незвичайним і навіть ексцентричним заняттям. Можливий прояв бажання усамітнитися і зайнятися самоспогляданням.
Число Реальності 8
        Є перспектива досягти на схилі віку визнання, високого положення і влади. Але життя зажадає самодисципліни, відваги і уміння керувати. Завдяки цим якостям Вісімці Реальності представиться можливість контролювати, регулювати і направляти поділа інших людей. Вона може принести людям користь і отримати особисте задоволення, займаючись різними дослідженнями, дослідженнями, як радник або консультант. Інтерес до філософії укріплює характер і допомагає реалізації задуманого.
Число Реальності 9
        У похилому віці заняттям Дев'ятки Реальності буде добродійність, служіння людству і здійснення братерства людей. Частиною вашої перемоги, взятої на схилі віку, буде здатність бути вище за заздрість, страхи і пожадливість людства.
 

        Можливість отримати особисте задоволення і фінансову винагороду надають драматургія, мистецтво, література і взагалі краса у всіх її формах. Жити виключно власними інтересами і бажати лише особистого кохання — означає позбавити себе дружніх взаємин і любові тих, що оточують.

 
Повернутися на початок статті