Нумерологія

 

Плани Виразу - особливості Вашого характеру

Тип і темперамент
        Урівноважений темперамент — самовладання в скрутних умовах, ментальна і емоційна стабільність — є вельми високо цінованою межею в наші дні гострій конкуренції, що вимагає напруги всіх сил.
        Плани Виразу допоможуть вам визначити ступінь врівноваженості ваших ментальних і емоційних якостей, а також темп діяльності і життя, які будуть для вас максимально корисні. Плани Виразу збагатять ваші знання про власний характер. Вони розповідять вам, чим ви відрізняєтеся від інших, чи геніальні ви або є звичайними, нічим людиною, що не виділяється, що просто чесно виконує свою роботу.
        Кожному з нас властиві чотири складові: тіло, розум, душа і дух. Їх поєднання робить нас тими, хто ми є. Вони виступають точками нашого контакту з дійсністю і дозволяють нам думати, працювати, кохати, планувати, мріяти, будувати власне життя і виражати свої відчуття. Наш темперамент, вдача, реакція на обставини, інших людей і самих себе визначаються ступенем рівноваги і інтенсивністю прояву даних чотирьох Планів Виразу.
Визначення планів
        Чотири рівні свідомості називаються Планами Вираження і визначаються по числових відповідностях букв даного при народженні імені.
        Ці чотири плани мають наступні назви:
        1. Фізичний — представляє тіло.
        2. Ментальний — представляє розум.
        3. Емоційний — представляє відчуття.
        4. Інтуїтивний — представляє дух і внутрішнє знання.
  • Всім четвіркам і п'ятіркам відповідає Фізичний, або Практичний план.
  • Всім одиницям і вісімкам відповідає Ментальний план.
  • Всім двійкам, трійкам і шестіркам відповідає Емоційний план.
  • Всім сімкам і дев'яткам відповідає Інтуїтивний план.
Чому це так?
  • Числам Чотири і П'ять відповідає Фізичний план. Четвірка — робочий, будівельник, має хороше відчуття форми; вона економічна і практична. П'ятірка не така практична, але багатьом в житті цікавиться, а матеріальний світ забезпечує їй упевненість в майбутньому.
  • Числам Одін і Вісім відповідає Ментальний план. Одиниця володіє твердою силою волі, рішучістю і навіть деякою уявою, що грунтується на інтелектуальних фактах. Вісімка представляє силу розуму, логічну дедукцію, ефективність і контроль в практичній і емоційній сферах. Це втілення Розуму.
  • Числам Два, Три і Шість відповідає Емоційний план, оскільки вони представляють душу людства. Їх справами управляють відчуття, уява і тонка реакція на людські емоції.
  • Сімка і Дев'ятка — інтуїтивні числа. Сімка займається аналізом і технічними фактами, але цікавиться прихованим і невідомим, використовує для досягнення мети «внутрішнє керівництво». Дев'ятка не керується ні розумом, ні настроями; вона абстрактна, вразлива, обдарована багатою уявою і глибоко чутлива, але на рівні, який підноситься над простими емоціями. Вона здатна стикатися з Душею Всесвіту.
Значення планів
        Фізичний план представляє тіло і форму людини. Він управляється інстинктом і пов'язаний зі всім відчутним, видимим і «реальним». Уявному і химерному майже не додається значення. Перевага віддається відомому, такому, що спирається на факти і не виходить за рамки здорового глузду. Це основа життя, бо тут підтримуються форма і образ існування.
        Ментальний план представляє розум, розум людини. Це рівень інтелектуальних взаємозв'язків, аналізу, збору і зіставлення фактів. Тут не приемлется навіть очевидне, якщо його не можна проаналізувати і довести. Це план сили волі, рішучості, упевненості і холодного розрахунку, який не дає уяві забарвлювати факти. Тонкий розум, тверезе мислення і уміння керувати забезпечують лідерство і високе положення.
        Емоційний план представляє відчуття і емоції. Це рівень доброти і співчуття. Тут факти відступають на задній план і поступаються місцем уяві, натхненню, внутрішньому баченню і творчій уяві, що не має практичної основи. Вчинками і реакцією на життя і інших людей тут управляє не розум, а забарвлені любов'ю і ніжністю відчуття. Для задумів людини емоційного складу не дуже важлива логіка.
        Інтуїтивний план представляє духовний рівень внутрішнього знання. Тут правлять одкровення і абстрактні враження, що виходять за рамки не тільки фактів, але і уяви. Завдяки інтуїції людина виражає божественну мудрість на Ментальному, Емоційному і Фізичному планах свідомості і діяльності. На Інтуїтивному плані знаходяться благоговіння перед Вищим, релігійність, співчуття, терпимість, винахідливість, пророцтво і те «внутрішнє керівництво», яке пожвавило всі інші рівні буття. Його ще називають «благодаттю».
        Плани виразу дозволять вам вірно розуміти людей і указувати їм їх місце в бізнесі і сімейному житті. Чоловік і жінка, у яких збігаються декілька важливих чисел, можуть мати багато загального, але відмінності в темпераменті, образі мислення і дії, які демонструють Плани Виразу, заважатимуть їм знайти щастя в шлюбі. Знаючи це, можна згладити розбіжності і добитися щасливого життя в любові. Абсолютна схожість всіх граней характеру означає смуток і нудьгу. А якщо в парі є відмінності і обидва партнери їх розуміють, народжується обопільний інтерес, сприяючий розвитку і сумісному здійсненню гідних справ.

Сумарні значення планів виразу

ОДИНИЦЯ
Ментальне число на всіх планах
        Фізичний план — Людина дуже активний і повний ентузіазму. Товариський. Не схильний закінчувати почате. Швидко втомлюється від планування або роботи. Лідер. Наполегливо працює для досягнення бажаного. Оригінальний. Видатна особистість, особливо якщо серед значень зустрічаються десятки.
        Ментальний план — Оригінальний в мисленні і дедукціях. Швидко реагує на ідеї або умови, як хороші, так і погані. Дотепний.
        Емоційний план — Мінливий, оригінальний, здатний спілкуватися з людьми всіх шарів суспільства. Може стикатися зі всіма рівнями життя. Нервовий і легковозбудимый. Багато чого вимагає в любові і браку.

        Інтуїтивний план — Велике натхнення. Миттєво з'являються ідеї.

ЗАГАЛЬНЕ ТЛУМАЧЕННЯ
        Сумарна Одиниця на будь-якому плані свідчить про натхнення і успіх в роботі, яка будить ентузіазм і дерзання. Інакше можливі смуток і байдужість. Перешкоди виступають викликом. Одиниця незалежна і індивідуальна в роботі і підприємствах. Проте якщо вона незадоволена або нещасна, її поведінка може змінитися, внаслідок чого виникає безліч складнощів в бізнесі і сімейних стосунках. Сумарна Одиниця на будь-якому плані говорить про сильні симпатії і антипатії, а також про бажання жити згідно власним уявленням і відчуттям. Одиниця характеризується чарівливістю і кмітливістю. Існує тенденція насолоджуватися життям. Її легко долає нудьга, і вона швидко втомлюється від діяльності. Сильне бажання стояти на чолі підприємства зазвичай відкриває Одиниці дорогу до лідерства і важливого положення. Сумарна Одиниця на будь-якому плані забезпечує хорошу фінансову підтримку. Часом вона може хваткою бульдога дотримуватися власного плану або ідеї, оскільки не любить підкорятися.
ДВІЙКА
Емоціональне число на всіх планах
        Фізичний план — Людина чутлива, вельми схильний до невпевненості в собі. Відрізняється потребою знаходитися серед людей. Приділяє увагу деталям. Чарівливість і кмітливість при зборі інформації. Без допомоги, підтримки або схвалення внутрішньо часто боїться великих справ. Коливається і може хвилюватися, якщо все не точно так, як треба. Колекціонер, має хобі.
        Ментальний план — Збирає речі і інформацію, примножує знання. Твердий і непохитний в переконаннях, хоча за своєю природою легко співробітничає з іншими і приємний в спілкуванні. Боїться братися за дуже багато що у відсутність допомоги. Відчуває, що багато що знає, але дуже чутливий, щоб поодинці протистояти опозиції.
        Емоційний план — Чутливий до музики, ритму і злагодженості. Завдяки чутливості вразливий і сприйнятливий до ідей. Завжди потребує любові, розуміння і належного оточення. Готовий ділитися з іншими. Песимістичний, якщо дуже довго знаходиться наодинці.
        Інтуїтивний план — Надчутливий до духовних явищ. Дуже багато що відчуває і дивується, чому цього не розуміють інші. Може дотримуватися радикальних і крайніх поглядів.
ЗАГАЛЬНЕ ТЛУМАЧЕННЯ
        Сумарна Двійка навіть саме практичне завдання на будь-якому плані забарвлює духовним відчуттям і естетичністю. Її емоційність виявляється як любов до краси, тонке відчуття ритму і злагодженості. Бажання робити все добре, до досконалості в деталях, відкриває сприятливі можливості в бізнесі і професійній діяльності. Часом із-за дуже великої уваги до деталей або впадання в крайності (що приводить до втрати часу, затримки і упущення сприятливих можливостей) можуть виникати особисті і ділові проблеми.
        Двійка є числом спільної роботи і партнерства, тому для неї важливі належні взаємини і корисна співпраця; інакше відчуття незручності може привести до залежності, смутку, неспокою, страху і підлеглого положення. Вдача відрізняється ввічливістю і добродушністю. Проте іноді в протилежність звичайній і очікуваній м'якості Двійка здатна на відвертий докір і несхвалення. Для неї характерні закостенілі уявлення, і коли інші не погоджуються з її ідеями, вона упирається, доходячи деколи до абсурду. Є музичний талант.

        Покликанням або хобі може бути ілюстрація або малювання. Належне оточення і корисна співпраця допоможуть вирішити безліч особистих проблем. Цінною діловою якістю є здатність згуртувати інших для досягнення загальної мети.

ТРІЙКА
Емоціональне число на всіх планах
        Фізичний план — Людина проявляє на матеріальному світі талант і артистизм. Діє в стилі Трійки навіть в практичних справах. Не любить дивитися в обличчя дійсності. У справах часто удається до уяви. Недбалий відносно порядку і системи.
        Ментальний план — Творчий, творчо використовує знання і факти, уявою і внутрішнім баченням додає їм свій відтінок. Продумує для себе завдання і використовує уяву для досягнення результатів. Хвастовито говорить про себе, особистих інтересах і планах. Привносить фантазію у все, що роблять. Не дуже серйозний. Може бути чудовою людиною і цікавим співбесідником.
        Емоційний план — Емоції, як на роботі, так і в любові, будять багату уяву і зачіпають особу. Жадає захоплення і популярності. Після обдумування поступає імпульсний. Артистичний і талановитий. Часто не береже майно і розтрачує гроші. Може бути дуже балакучим. Потребує артистичної віддушини.
        Інтуїтивний план — Забарвлює ідеї, отримані Зверху, своєю уявою і особистими відчуттями. Здатний надихнути інших на піднесені вчинки, вселити віру. Прекрасний оратор. Великий артистичний талант. Може бути стриманим, для самореалізації потребує допомоги інших. Має завдатки екстрасенса.
ЗАГАЛЬНЕ ТЛУМАЧЕННЯ
        Трійка на будь-якому плані указьшает на емоційну реакцію на обставини, роботу і що відбувається. Тривала важка фізична робота не підходить для чутливої, легковозбудимой Трійки на будь-якому Плані Виразу. Це необхідно розуміти при оцінці темпераменту даного щасливого, натхненного і люблячого числа. Коли поле діяльності надає віддушину для артистичного і образного мислення і відчуття, виявляється тверда цілеспрямованість. Інакше Трійка виглядає недбалою або ледачою. Цінною якістю є дар володіння словом, хоча іноді зайва балакучість приводить до розсіювання сил і упущення сприятливої можливості. Але цей талант слід розвивати для розширення сфери можливого додатку зусиль. Багато вражень обіцяють любовні зв'язки. Час від часу причиною потрясінь буде дуже сильне бажання вдячності і захоплення з боку тих, що оточують. Із-за товариськості Трійка не любить знаходитися або жити наодинці, але може навчитися цьому, якщо вона глибоко ображена або нещасна. Частиною духовного багатства Трійки є уміння робити інших щасливими, проявляти радість і добру волю. Для неї характерна любов до веселості і задоволень, але це не варто робити реальною метою життя. Талант до творчості необхідно використовувати для зміцнення того Плану Виразу, на якій він виявляється. Трійка на будь-якому плані може мати «передчуття» або володіти природженим даром пророцтва.

ЧЕТВІРКА

Практичне число на всіх планах
        Фізичний план — Трудівник, організатор, менеджер. Легко реалізує ідеї інших, але сам їх автором не є. Непохитний, упевнений, глибоко зосереджений. Серйозний, дуже здатний. Наполегливий. Може бути упертим відносно протидії.
        Ментальний план — Планує, керує великими і малими справами. Добивається результатів. Повний рішучості, але його можуть зв'язувати обережність або надмірна серйозність. Відповідальний. Багато подій, пов'язаних з родичами. Іноді вимушений кидати справу саме в той момент, коли все йде належним чином. Менеджер великих концернів і крупних ділових проектів, але може працювати на себе, у власному магазині або запроваджувати в життя свій проект.
        Емоційний план — Точна оцінка, відчуття форми і практичної цінності з відтінком художнього смаку. Якщо його стримують або дуже тривалий час обмежують, проявляє упертість. Любить гідну оцінку своєї роботи. Добивається успіху, незважаючи на протидію. Незадоволеність будить запальність. Може негативно відноситися до начальства. Наполегливий в любові і чіпко тримається за майно. Не дивлячись на здібності і обачність, іноді здається в неприємних ситуаціях або приемлет несприятливі умови.
        Інтуїтивний план — По-справжньому творчою особою не є. Особливою уявою не відрізняється. Не цікавиться смутним або абстрактним. Сприймає вражаючі ідеї, робить у зв'язку з ними певні практичні кроки або оголошує їх нереальними. Любить форму і церемоніал в релігії.
ЗАГАЛЬНЕ ТЛУМАЧЕННЯ
        Четвірка на всіх планах прагне встановити порядок і дотримуватися системи, практична в роботі і умовах життя. Вона чекає пошани відносно віри і відданості, дотримання закону. Однією з цінних людських якостей є здатність обстоювати свою думку. Але Четвірка готова сперечатися годинами, аби за всяку ціну довести свою правоту. Це може бути дуже неприємною межею. Вона не любить несподіваних змін і тому повинна мати час для планування і здійснення своєї діяльності згідно характеру і встановленому порядку речей того плану, в якій з'являється. Четвірка любить сім'ю, надійний будинок і міцно сталі традиції, але їй доводиться вирішувати безліч проблем, пов'язаних з родичами. Розділ сім'ї може до певної міри пригнічувати її. Проте Четвірці найнеобхідніший остерігатися нав'язувати власні ідеї і думки. Вона випробовує незадоволеність, коли сидить без діла або не має можливості привести щось в систему і порядок. Четвірка серцева, великодушна до близьких, любить пошану в суспільстві і належне виконання справ. Для числа Чотири важливий ритуал.
П'ЯТІРКА
Практичне число на всіх планах

        Фізичний план — Людина товариська, любить подорожувати. Досягає успіху в роботі, пов'язаній з людьми і припускаючій активний спосіб життя. Легко адаптується до змін. У разі зацікавленості стає хорошим комівояжером. Різносторонній і винахідливий, але в умовах рутини проявляє неспокій. Любить управляти людьми і справами.

        Ментальний план — Швидкість мислення і дій. Допитливий. Хоче знати що відбувається. Проявляє нетерпіння, коли вимушений знову і знову робити одне і те ж або якщо щось не виходить. Любить одночасно займатися декількома проектами. Рухає роботу вперед. Може працювати антрепренером, агентом або у сфері комунального обслуговування.
        Емоційний план — Шукач і дослідник. Бажає знати, що відчувають інші. У емоційному плані барвистий і цікавий, але любить різноманітність і не терпить нудьги. Все бачить, і від його уваги майже нічого не вислизає. Не дуже добре справляється з кризовими ситуаціями і тому повинен утримуватися від критики і запальності. Легко і без жалю міняє емоційні інтереси.
        Інтуїтивний план — В його розпорядженні що все є на інтуїтивному плані. Розуміє Вищий закон. Багато що знає без належного навчання і дивується з цього. Може не повністю вірити сприйманому, але здатний використовувати знання — учити і наставляти.
ЗАГАЛЬНЕ ТЛУМАЧЕННЯ
        Сумарна П'ятірка на всіх планах шукає знань і інформації відповідно тому плану, на якому вона з'являється. Відрізняючись гостротою сприйняття, П'ятірка хоче знати що відбувається, бо однією з її відмінних рис є цікавість. Її привертає нове, дивне, незвичайне і навіть таємниче. Їй подобається знаходитися в умовах, що хвилюють, коли там щось відбувається. По уторованому шляху П'ятірка довго не йде і швидко і несподівано міняє свої інтереси, плани, ідеї і наміри, якщо її тривалий час зв'язують одні і ті ж старі умови або рутина і їй здається, що у іншому місці трава зеленіша. Уміння спостерігати, прогресивна вдача і тяга до суспільної діяльності забезпечують П'ятірці фінансову винагороду. Проте їй слід уникати займатися дуже великою кількістю справ одночасно. Її розум дозволяє їй виконувати блискучу роботу, сприяти розвитку бізнесу і цивільних проектів. Будучи торговцем від народження, вона здатна красиво говорити на будь-яку тему, навіть не маючи спеціальної підготовки оратора.
        П'ятірка бажає робити корисну роботу, доброзичливо прагне допомагати іншим, але може бути власницькою, безцеремонно вирішувати питання інших, вважаючи, ніби знає, що краще для них або в ситуації, що склалася, але кінець кінцем тим самим ускладнює їх положення і породжує безліч проблем. Різносторонність мислення і діяльності, що забезпечують багатство вражень, допомагають їй залишатися молодою і активною, а іноді навіть роблять дуже нетерплячою, критичною або прискіпливою.

        П'ятірка сприяє розвитку цивілізації, займаючись як підприємствами, що зміцнилися, так і розробляючи нові напрями в бізнесі. Проте, якщо її діяльністю управлятимуть невгамовність і постійні зміни, вона може опинитися нічого «перекотиполем», що не добилося в житті.

ШЕСТІРКА
Емоціональне число на всіх планах
        Фізичний план — Працює з предметами краси. Може бути художником, фахівцем з дієтології, взагалі надавати високопрофесійні послуги. Допомагає іншим і бере на себе відповідальність. Художній талант. Вихователь в дитячому саду, підрядчик, архітектор, гірський інженер.
        Ментальний план — Відповідальний. На нього можна вважатися відносно обіцяного або того, що його попросили зробити. Може відчувати себе обтяженим і недооціненим, але до кінця несе свою ношу. Турбується, перекладає на свої плечі чужу відповідальність і розуміє це. Піклується про дітей і сім'ю, сприяє благополуччю людства. Завдяки розумовим здібностям досягає успіху у великому бізнесі. Багато емоційно забарвлених контактів — іноді незвичайних і непрошених. Вимагає підготовки в області мистецтв і науки.
        Емоційний план — Виражає красу, гармонію і музику, надає корисні послуги. Глибоко чутливий і розривається на частини, переживаючи за чужі помилки. Чесний і правдивий. Вимагає від тих, що оточують строгої дисципліни і відповідного своїм ідеалам способу життя і тим самим може зробити їх нещасними. Чутливий до захоплення і подяки.
        Інтуїтивний план — Істотно зачіпають особу питання віри і релігії. Може зводити людей на п'єдестал, а потім випробовувати розчарування через те, що вони не відповідають його ідеалам. Масштабно мислить і часто більше живе грандіозними фантазіями, чим вчинками. Може бути священиком або художником.
ЗАГАЛЬНЕ ТЛУМАЧЕННЯ
        Сумарна Шестірка на будь-якому плані є природженим вчителем, медпрацівником, лікарем і гуманістом, має артистичну натуру з глибоким розумінням краси, гармонії, музики, кольору і розкоші. Ключовим моментом є особисте служіння людству або у сфері добродійності і прав людини. Її послуги в тій або іншій якості завжди затребувані, і вона охоче їх надає, але при цьому усвідомлює власний внесок і чекає визнання, подяки і компенсації за виконану працю. Шестірка здатна на самопожертвування ради гідної мети або ідеалу. Її щирістю, відчуттям справедливості, чесністю і готовністю боротися за права інших часто користуються ті, що оточують.
        Маючи високі ідеали, Шестірка може бути вимогливим, навіть владним, вимогливим і твердим прихильником строгої дисципліни. Але із-за своєї вимоги від інших жити згідно її нормам, віруванню і образу думок вона нерідко залишається без любові, схвалення і вдячності, яких так глибоко жадає.
        Вона любить будинок, сім'ю, сад, тварин і зручності в житті. Навіть на заході життя Шестірка продовжує бажати кохання, ніжності і схвалення. Талант і ділові якості у поєднанні з бажанням привнести у всі свої почини красу і привабливість допомагають їй добитися кращого в житті. Шестірка дотримується високих стандартів і прагне весь час відповідати їм. Не відчуваючи своєї користі і вдячності з боку тих, що оточують, вона може розсіювати власні зусилля і жити в сум'ятті і незадоволеності. Безліч проблем виникає у зв'язку з дітьми. На життя Шестірки на всіх планах робить вплив спадковість.
СІМКА
Інтуітивне число на всіх планах
        Фізичний план — Математик, брокер, аналітик, технік, прекрасний фахівець в будь-якій галузі науки. Дивиться в корінь явищ. Повинен уникати натовпу і сум'яття. Державна служба і суспільна діяльність не дають можливості проявити себе щонайкраще. Природжена витонченість смаку, самовладання, відчуття власної гідності і стриманість. Багато особливостей темпераменту. Може бути скупуватим, грубим і вимогливим. Не дуже доброзичливий і товариський. Виборчий в роботі і друзях.

        Ментальний план — Дуже интроспективен, може бути відлюдником. Любить все обдумувати, перевіряти і переконуватися в достовірності. Схильний дуже глибоко занурюватися у власні думки і дії. Мовчазний або скритний, проникливий і наглядовий. Добивається успіху завдяки знанням, технічним умінням і математичним здібностям. Часом в звичній обстановці або з близькими знайомими буває балакучим.

        Емоційний план — Вдумливий, перебірливий, замкнутий, іноді стримує свої емоції, що може привести до розладу або придушення емоцій. Глибока медитація і тонке розуміння досконалості допомагають йому творити красу. Необхідно позбавитися від заборони і навчитися виражати свої відчуття за допомогою краси і творчості.
        Інтуїтивний план — Може стати Адептом, великим вчителем. Здатний глибоко заглянути в абстрактне, почерпнути окультні знання і розуміння. Ради збереження власного здоров'я не повинен пригнічувати свої відчуття. Хоче, щоб все знаходилося в належному взаємозв'язку, інакше випробовує незадоволеність. Може писати, складати музику або винаходити. Повинен остерігатися помилкових уявлень або ідей. Іноді намагається переробляти інших на свій лад.
ЗАГАЛЬНЕ ТЛУМАЧЕННЯ
        Сумарна Сімка на будь-якому плані припускає спеціалізовані уміння і інтуїтивні знання. За всякою ідеєю або концепцією вона шукає першопричину і привносить в свою роботу точність і математичний розрахунок. Вона нічого не приймає за чисту монету і вимагає досконалості в роботі і від інших.
        Сімка стримана, мовчазна і скритна; але ставить питання і вимагає відповіді на них. Вона приваблива, дотепна і чуйна, але, будучи дуже виборчою і маючи сильні симпатії і антипатії, може здаватися холодною, жорсткою і відчуженою, такою, що рідко знаходить задоволення в натовпі, шумі і сум'ятті. Вона може жити наодинці, і їй потрібний час, щоб побути одній — помедитировать, подумати, почитати книги, бо саме тоді у неї виникають найблискучіші ідеї. Іноді вона буває затворницею. У Сімки сильне самовладання, яке покидає її тільки у випадках крайнього роздратування, і тоді вона здатна на різку критику, сарказм і запальність.
        Вона може не замислюватися про інших і бути то імпульсний великодушною, то вимогливою і скупою. На будь-якому плані ради власного здоров'я і благополуччя Сімка повинна подолати своє відчуття відособленості і особисті комплекси, навчитися приймати життя і мир такими, які вони є.
ВІСІМКА
Ментальне число на всіх планах
        Фізичний план — Людина амбітна, жадає влади і високого положення. Добивається визнання. Уміння керувати. Здатний управляти крупними проектами. Більше залежить від тих, що оточують, чим усвідомлює це. Заробляє для інших гроші. Не любить витрачати свої власні гроші. Групова робота і співпраця допомагають стати дуже впливовим, видатним і знаменитим своїми досягненнями.

        Ментальний план — Природжений керівник, ментально дуже амбітний і жадає влади і високого положення. Любить вершити великі справи і отримувати визнання за зроблене. Приховане відчуття гордості. Хороший бізнесмен, але, щоб заробити великі гроші, потрібні значні зусилля. Безліч витрат. Може мислити вельми філософськи, полягати членом суспільств і груп.

        Емоційний план — Сильні відчуття. Глибина емоцій. Владний і практичний в любові. Виражене бажання здаватися на висоті або трішки краще за інших, не стільки унаслідок суперництва, скільки щоб показати свої досягнення і ради власного задоволення. У разі жінки — знатна пані. Любить великий будинок навіть при недоліку грошей. Цікавиться психологією. Любовні романи пов'язані з бізнесом.
        Інтуїтивний план — Вступає у вищі сфери з досконалим відчуттям влади. Може бути організатором релігійної діяльності, філософських суспільств або груп. Використовує інтуїтивні знання. Практично застосовує духовні знання. Займається дослідженнями, зокрема історичними.
ЗАГАЛЬНЕ ТЛУМАЧЕННЯ
        Сумарна Вісімка на будь-якому плані указує на уміння керувати, організаторський талант і здатність управляти крупними підприємствами. У неї прекрасний характер, видатні розумові здібності і розсудливість. Завдяки умінню вибирати правильний образ дії, виходячи з точного зважування ситуації, Вісімка на будь-якому рівні добивається визнання, авторитету, лідерства і співпраці з впливовими людьми. Природжена здатність оцінювати, визначати силу і слабкість характеру інших, заслуговувати на пошану і добиватися слухняності підсилює її позицію і збільшує приношувану користь. Вісімка є експертом по ефективності, твердим прихильником строгої дисципліни і внутрішньо вимагає того ж від себе.
        Вона завжди активна і енергійна, ніколи не задовольняється зробленим і постійно прагне до кращих результатів і досягнень. Що оточує вона може здаватися владною, домінуючою і пригнічуючою. Життя ніколи не буває легким для Вісімки, яка невпинно крутиться в колесі звершень. В ролі супутника життя або коханої у неї мало часу на мріяння, сентиментальність або романтику, навіть у разі глибокої любові, оскільки завжди існує якесь завдання або план, які вимагають її уваги.

        Вісімка притягає гроші і має справу з фінансами; тому у неї багато витрат. Вона не завжди отримує належну винагороду за витрачені зусилля, особливо якщо робить гроші своєю метою в житті. Гроші виступають винагородою, коли Вісімка діє в ім'я мети, що припускає благо для багатьох людей. Вона може бути дуже корисною як радник по питаннях на тому плані, де з'являється. Вона чекає визнання свого авторитету і підкоряється іншим, тільки якщо вони користуються її пошаною.

ДЕВ'ЯТКА
Інтуітивне число на всіх планах
        Фізичний план — Видавець, репортер, письменник, драматичний актор, інструктор, організатор видовищ. Займає положення, де важливі широкі і різносторонні контакти. Забарвлює всю діяльність драматичним відчуттям, в практичних ситуаціях діє, використовуючи інтуїцію і враження, що склалися.
        Ментальний план — Здатний спілкуватися і працювати з людьми всіх рас і національностей. Іноді важко зосередитися на сьогоденні. Може обдумувати і планувати прийдешні масштабні проекти в той час, коли уваги вимагають поточні справи. Найбільш відповідне місце — там, де немає необхідності особисто піклуватися про деталі.
        Емоційний план — Дуже драматичний. Яскраво виражене відчуття власної значущості. Завжди діє драматично. Любить увагу захоплених груп або натовпу. Без любові і схвалення стає дуже песимістичним, виробляються стійкі звички, яких він не розуміє або не знає, що з ними робити. Може бути безпристрасним і відчуженим в любові і емоційних взаєминах. У всі підприємства привносить колір і відчуття. Здатний на видатну творчу роботу в будь-якій області діяльності.
        Інтуїтивний план — Черпає Зверху незвичайні ідеї. Це натхнення може торкнутися безлічі людей. Схильний заглиблюватися в абстрактне, навіть в смутне і невизначене. Не практичний. Може ходити як в тумані, мріяти і нічого не робити. Украй вразливий і ідеалістичний.
ЗАГАЛЬНЕ ТЛУМАЧЕННЯ
        Сумарна Дев'ятка представляє співчуття, терпимість, добру волю і щедрість. Вона несвідомо привносить у все колір і драму. Незалежна манера поведінки, що відрізняється милосердям. Любить брати участь в добродійній діяльності, направленій на поліпшення загального благополуччя.
        Коли до неї звертаються інші з проханнями особистого характеру, може відреагувати холодно і байдуже. Абстрактна сторона характеру робить з неї мрійника і прекрасного актора на сцені життя. Але її важко зрозуміти, оскільки вона не слухає здоровому глузду, може пообіцяти, а потім забути. Дев'ятка дуже талановита і здатна досягти успіху в будь-якій області діяльності, хоча перш за все вона драматург, що направляється і керований інтуїтивним зв'язком з Уселенським розумом.
        Будучи вразливою і мріючою про широкомасштабні досягнення, Дев'ятка легко піддається сторонньому впливу і може збитися з належного шляху. Тому їй потрібне зовнішнє керівництво, що допомагає ефективно використовувати її прекрасні ділові якості і таланти.
        Дев'ятка може мати і дуже негативний вираз, придбати міцно укорінені погані звички, якщо дозволить егоїзму, бажанню бути «своїм хлопцем» і підвищеному інтересу до протилежної статі зіпсувати свій прекрасний характер.
        На будь-якому плані вона внутрішньо потребує любові і дружніх взаємин, їй необхідний співчуваючий і розуміючий супутник життя, який також має драматичний і артистичний або філософський склад характеру. Устремлінням Дев'ятки супроводять привабливі у фінансовому відношенні сприятливі можливості. Коли її зусилля по гідності оцінюються, а масштабні концепції краси і величі правильно розуміються і реалізуються на благо багатьох і в широкому діапазоні, вона продовжує добиватися успіху, межі якого допомагають розсунути зарубіжні поїздки.
 
Повернутися на початок статті