Нумерологія

 

Точки Інтенсифікації - риси і виражені таланти

Інтенсифікація визначається повторенням одного і того ж числа в даному при народженні імені.
        Якщо число повторюється багато раз, значить, якість, що представляється ним, буде вираженою рисою вдачі і, можливо, навіть талантом. Разом з тим надмірна інтенсифікація цієї ж якості може привести до того, що воно стане негативною гранню характеру.
        Дуже небагато імен мають досконалу рівновагу людських рис, але в кожному імені відбита схема успішного способу життя. Її необхідно тільки розпізнати і мудро слідувати їй.
        Відсутність тих або інших чисел в імені теж є інтенсифікацією. Воно не обов'язково є недоліком, але так само точно описує характер, як і будь-яка інша інтенсифікація.
        Освоївши тлумачення Точок Інтенсифікації, ви зможете набагато краще знатися на іменах і консультувати інших. Багато років досліджень і життєвого досвіду довели цінність інформації, яку вони відображають. Не засуджуйте нікого за відсутність якого-небудь параметра в імені. Спочатку вам здаватиметься, що людина з одним або декількома нулями в Планах Виразу або Точках Інтенсифікації має бути неврівноваженою. Деякі нумерології говорять в таких випадках про «погану карму» і стверджують, що людина не доб'ється успіху до тих пір, поки не позбавиться від нулів шляхом зміни імені. Але насправді багато удачливих людей мали один або декілька нулів в точках Інтенсифікації і добилися популярності.
Точка Інтенсифікації - Одиниця
        Середня кількість Одиниць (3 або 4) говорить про наявність заповзятливості, сили волі, здатності керувати, лідерських якостей, рішучості і індивідуальності, необхідних для досягнення успіху в житті.
        Багато Одиниць — п'ять, шість або більше — свідчить про міцно укорінені думки і ідеї. Людина рішуче, іноді навіть агресивно відстоює свої права або добивається перемоги мовчанням. Здатність доводити справу до кінця, оригінальні ідеї забезпечують лідерство. Схильність керувати і рішучість наполягти на своєму. Можливі проблеми із здоров'ям, що зачіпають голову і легені. Талант може виявитися в дотепності.

        Відсутність Одиниць (або мала кількість) указує на недостатню самостійність і нездатність відстоювати власні права або реалізовувати особисті плани проти волі інших. Проте легше дається співпраця. Характер привабливий і приємний. Більше цікавиться такими, що оточують, чим самим собою. Аналізуючи ім'я без одиниць, дотримуйтеся такого правила: погляньте спочатку на основні нумерологические позиції. Одиниця може виявитися числом Народження або Серцевого Бажання.

Точка Інтенсифікації - Двійка
        Середня кількість Двійок — тактовність, дипломатичність і співпраця не дуже сильно виражені в такому характері. Звичайній людині властиво природне бажання спілкування з іншими, тому всім людям потрібна щонайменше частина чемності, хороших манер і загальної послужливості Двійки, і зазвичай в імені середньої довжини така частина присутня.
        Багато Двійок означає належна увага по відношенню до інших, особливо в дрібницях. Дуже чутлива натура, що цінує дружні взаємини. Талантом, а часто і цінною діловою якістю є здатність об'єднувати людей в гармонії і згоді. Будучи чутливим до оточення, людей і відсутності краси або культури, така людина може здаватися боязкою і соромливою. Характерна здатність добре виконувати роботу, уміло і терпляче збирати інформацію. Відчуття часу і ритму забезпечує успіх в музиці і танцях. Двійка — жіноче число, і багато двійок в імені чоловіка можуть указувати на його жіночність у поєднанні з тонким розумінням мистецтва. Можуть привести до успіху інтерес до історії і діяльність, пов'язана з минулим і культурним розвитком народів і націй. Дуже легко пристосовується. Любить людей, але внутрішньо боїться їх. Може складати складні композиції з красивих і витончених речей. У відсутність духовної віри відчуває себе дуже нещасним.

        Відсутність Двійок свідчить про неувагу до тих, що оточують і дратівливості з приводу їх чутливості. Небажання співробітничати. Недбалість відносно тонкощів досягнень. Завдяки Одиницям, Трійкам і Шестіркам чоловік може бути добрим і послужливим, але по-своєму, не так, як хотілося б таким, що оточує. Мати або отець зроблять все, щоб захистити сім'ю і дітей, проте знову ж таки без справжньої уваги до реальних інтересів і потреб близьких. Шукайте відсутню Двійку в основних нумерологических позиціях. Вона може дати про себе знати у іншому місці.

Точка Інтенсифікації - Трійка
        Середня кількість Трійок. Трійка представляє уяву, ентузіазм і творчий талант. Вона говорить про здатність виражати ідеї, відчуття і фантазії словами письмово або усно. Така людина любить великі справи і здатний із самого початку бачити кінцевий результат. Трійка — щасливе число, але вона припускає велику зарозумілість. Зазвичай в імені буває одна Трійка, але нерідко зустрічаються і дві.
        Багато Трійок (4 або 5) указують на видатний талант. Багата уява і художній смак можуть знайти свій вираз в музиці, живописі, на сцені, в дизайні, творі романів і створенні вишуканого одягу, ювелірних виробів і предметів, що задовольняють любов до розкоші в людській натурі. Тут спостерігається виражена самокорисливість і навіть егоїзм, розсіювання енергії і відсутність цілеспрямованості. Обумовлена надмірною емоційністю балакучість може привести до провалу задуманого. Для повного задоволення в житті і стійкого успіху така людина потребує захоплення, романтики і популярності. Не любить важку фізичну працю, але, якщо його надихнути, буде довге і терпляче працювати до досягнення результатів.

        Відсутність Трійок. Дар творчої уяви і володіння словом відображає не тільки Трійка. Красномовством і певним ступенем уяви володіють і Одиниці. Хороші комівояжери виходять з П'ятірок. Цікаво і барвисто здатні говорити Сімки, коли їх хвилює тема розмови або вони добре з нею знайомі. Насправді певний ступінь уяви і уміння доладно говорити на теми, що цікавлять їх, властиві всім числам, але у разі Трійки дані риси є природними талантами і цінними діловими якостями. Коли в імені немає Трійок, навіть в основних позиціях, людина виявляється обділеною химерними ідеями, сантиментами, романтикою і польотами фантазії.

Точка Інтенсифікації - Четвірка
        Середня кількість Четвірок. Сильними гранями Четвірки є зосередженість, старанність, хороше відчуття практичної цінності і уміння не кидати почате.
        Одна Четвірка свідчить про здатність надавати форму планам, дотримуватися системи в роботі і зберігати необхідний порядок.
        Багато Четвірок. Дві Четвірки або більше підсилюють практичність характеру і уміння оцінювати, визначати придатність і достоїнства матеріалів і планів. Прекрасна зосередженість. Відмінно розвинене уміння розуміти деталі, розвивати ідеї і надавати їм форму. Очікується робота, що вимагає зусиль. Як і у разі всіх Четвірок, передбачаються пов'язані з родичами радощі і проблеми. Три, чотири або п'ять Четвірок у позиції Точок Інтенсифікації указують на здатність будувати, конструювати і встановлювати довгоживучі порядки.

        Відсутність Четвірок. Недостатня старанність і слабка зосередженість. В даному випадку важливо поглянути на основні числа, можлива компенсація іншими видатними талантами. У відсутність Четвірок очікується підтримка і допомога з боку тих, що оточують, але в характері так і бракуватиме старанність. Дуже небагато людей обділено характеристиками Четвірки. Вона є основоположним числом всіх старань. Зазвичай якщо її немає в точках Інтенсифікації, то вона зустрічається в якійсь іншій позиції або виявляється в майбутньому.

Точка Інтенсифікації - П'ятірка
        Середня кількість П'ятірок. Людині властиво насолоджуватися радістю спілкування з іншими. Зміна і різноманітність означають прогрес і розвиток. Більшість імен має середня кількість П'ятірок, от чому люди люблять подорожувати, вносити до свого життя якісь зміни, відчувають необхідність у веселості і розвагах, відчувають потребу щось робити. Вони легко йдуть вперед до нового. Зміни — це прогрес. Вони примушують мир рухатися вперед.
        Багато П'ятірок. П'ять або Шість П'ятірок у відсутність врівноважуючого впливу Четвірок або Шестірок в імені або Точках Інтенсифікації указують на невгамовність, відсутність старанності, розсіювання енергії і непостійність інтересів або раптове перескакування від одного виду діяльності до іншого без завершення завдань першого. Богемні інтереси. Людина може бути схильною до екстравагантності і порушення законів. Проте він має сприятливу можливість досягти успіху в юридичній і цивільній діяльності, а також у всіх видах торгівлі. Прихильність до будинку спостерігається, тільки якщо сімейне життя рясніє цікавими людьми і різноманітністю. Рекомендується бізнес, пов'язаний з подорожами, контактами з великою кількістю людей. Може виявитися недоліком схильність критикувати інших.

        Відсутність П'ятірок зустрічається дуже рідко, оскільки всі люди волелюбні і допитливі, активно реагують на життя і хочуть бути частиною того, що відбувається в світі; інакше, не було б прогресу. Відсутність П'ятірок або наявність тільки одній говорить про неприязнь до натовпу і бажання залишитися наодинці. Часто людина боїться проявляти активність, тому дуже важливо розглянути основні нумерологические позиції, з тим щоб виявити дійсні таланти, на які указують інші Точки Інтенсифікації. Людина відстала, насилу адаптується до всього нового.

Точка Інтенсифікації - Шестірка
        Середня кількість Шестірок. Шестірка представляє гуманіста, ідеаліста, викладача, часто лікаря, санітара і людини, що цікавиться дітьми або соціальним забезпеченням. Така людина любить будинок, красиві, розкішні і зручні речі в житті і прагне забезпечити ними інших. Ці якості відображає одна Шестірка в імені. Шестірка відрізняється гострим відчуттям справедливості і готовністю брати на себе відповідальність.
        Багато Шестірок. Три, чотири або більш за Шестірки свідчать про тверді погляди і укорінені ідеали, від яких нелегко відмовитися. Якщо ці ідеали розвінчати, людина може занепасти духом. Проте сам він схильний намагатися переконати інших визнати його ідеали і уявлення про правильний і неправильний. Велика кількість Шестірок говорить про щедрість і дух гуманізму. Але характер людини відрізняється строгістю, владністю і вимогливістю. Він чекає відданості і хворобливо реагує на її відсутність. Поважає традиції, іноді дотримується радикальних ідеалів.

        Відсутність Шестірок. Це число відсутнє в багатьох іменах. У більшості людей дійсне відчуття довга не дуже сильно виражено. Зазвичай цей недолік компенсують інші якості і таланти, необхідні для сприяння прогресу людства. Не засуджуйте людини, якій бракує відчуття довга і відповідальності, навіть якщо це ваш чоловік або дитина. Підприємствам цієї людини супроводить успіх. Йому допомагають і піклуються про його недоробки інші. Відсутність Шестірок в імені часто указує на цікаві ситуації і події. У сімейних справах і подружньому житті як чоловіка, так і жінки схильні безтурботно відноситися до домашніх проблем.

Точка Інтенсифікації - Сімка
        Середня кількість Сімок. Сімка — число аналізу, техніки, точності, спостереження, дослідження і необхідності знати першопричину. Ці якості і допитливий склад розуму забезпечує одна Сімка в імені. Вона наділяє проникливістю, схильністю аналізувати і ставити питання; здатністю розрізняти і з інтуїтивним розумінням заглядати в суть речей, а також відчуттям досконалості — якістю, яка відсутня в характері більшості людей. Дві Сімки підсилюють проникливість і допитливість, указують на інтерес до науки, техніки і математики.
        Багато Сімок. Велика кількість Сімок свідчить про розум і здатність майстерно виконувати високоспеціалізовану роботу будь-якого типу. Людина не задовольняється однією вірою, не дуже товариський і виборчий в спілкуванні. Його буває важко зрозуміти. У нього дивні і незвичайні ідеї, а у відсутність хорошого виховання таланти можуть бути направлені на здійснення недобрих задумів. Всі Сімки бажають кращого, хочуть оплати за зроблене ними і часом бувають дуже скупими. Вони — мислителі, але проблеми вирішують інтуїтивно. Не люблять проявляти емоції.

        Відсутність Сімок. У людини немає обережності і схильності до аналізу, властивих Сімці. Часто він внутрішньо більше щасливий. Не схильний «глибоко копати» у пошуках мотивів і причин що відбувається, але має ширші погляди.

Точка Інтенсифікації - Вісімка
        Середня кількість Вісімок. Вісімка — сильне число, незалежне і діловите. Воно здатне управляти іншими, контролювати їх роботу і зазвичай займає керівне положення, володіючи силою воля і неабиякими розумовими здібностями. Таке характерне для Вісімки честолюбство обумовлює незалежність мислення і вчинків, часто забарвлювану філософським складом розуму. Не дивлячись на схильність до бізнесу, Вісімка часто випробовує напругу з приводу фінансів. Вона уміє справлятися з надзвичайними обставинами і завжди тримати ситуацію під контролем. Необхідно розвивати уміння вести бізнес і поводитися з грошима.
        Багато Вісімок. Навіть дві Вісімки указують на сильний характер з надмірним прагненням реалізувати свої плани ради грошей і високого положення. Людина уміє керувати і зазвичай стоїть на чолі якогось проекту. Добре знається на людських характерах і часто виступає порадником. Можлива наявність літературних і видавничих здібностей; цікавиться науковими дослідженнями, організацією і координацією роботи інших людей. Велика кількість Вісімок в імені ускладнює життя навіть обдарованої людини безліччю розчарувань і випробувань. Необхідно проявляти ментальні енергії з більшою внутрішньою витримкою і меншою незадоволеністю. Винагородою буде суспільне визнання і прекрасна репутація.

        Відсутність Вісімок. Слабкий самоконтроль. Більше залежності від інших і часто з часом менше труднощів з грошима, більше успіху і допомога від інших. Людина з Вісімками веде більш напружене життя і, не дивлячись на неабиякі здібності, часто має більше проблем, чим людина без Вісімок в імені.

Точка Інтенсифікації - Дев'ятка
        Середня кількість Дев'яток. Це число людського братерства, і в більшості імен воно зазвичай повторюється три або чотири рази. Без його впливу людство вже давно знищило б себе. Дев'ятка наділяє співчуттям, терпимістю, прихильністю і доброзичливістю до людей. Саме завдяки даному числу люди всіх національностей і віросповідань живуть разом, незважаючи на відмінності поглядів і традицій. Дев'ятка привносить в життя яскравість і драматичність, здатність розуміти всі рівні буття. Вона вразлива, інтуїтивна, глибоко чутлива і по гідності цінує велич життя, тобто характеризується якостями, властивими всім людям.
        Багато Дев'яток. Вразливість, багата уява і щедрість, часто до крайнощів. Відсутність цілеспрямованості, врівноваженості в мисленні, вчинках і виразі відчуттів; схильність слідувати мріям і враженням без практичної спрямованості або емоційної рівноваги. Людина мало чого досягає для себе, але одаровує красою, теплом і натхненням інших. Важко піддається переконанню, але часто, завдяки благодушному характеру, йому це прощається. Шість або сім Дев'яток можуть наділити такою гостротою відчуттів, що характер стане надмірний емоційним і таким, що легко піддається зміні настроїв, разом з не дуже міцним здоров'ям, але із спалахами інтуїції і умінням щось зробити, не спираючись на розум або так званий здоровий глузд. Іноді в своїх іменах мають багато Дев'яток великі релігійні діячі і знамениті драматурги. У періоди розчарувань слід уникати переїдання і зловживання алкоголем.

        Відсутність Дев'яток. Зустрічається не часто. Дев'ятка відображає дуже важливі риси, і якщо її відсутність не врівноважується Дев'ятками в основних нумерологических позиціях (числах Долі, Народження і т. д.), людині може бракувати широти поглядів, терпимості і співчуття, навіть за наявності Шестірок. Шестірка — число гуманіста, який надає послуги іншим. А Дев'ятка — це філантроп, який дає, не замислюючись про віддачу. Відсутність Дев'яток говорить про людину добром, здатному і готовому допомогти, але такому, що не володіє відчуттям всепрощаючого або готовністю жертвувати, властивими цьому числу. Відсутність Дев'яток може обмежувати розмах досягнень. Рекомендується вивчення религиоведения і психоаналізу.

 
Повернутися на початок статті