Нумерологія

 

Визначте свій Виклик - Ваші приховані і нерозвинені таланти

        У житті кожного присутній Виклик. Його необхідно розпізнати, оцінити і з гідністю прийняти, щоб добитися кращої рівноваги життєвих сил і обернути його цінною якістю в досягненні фінансового успіху. Цей Виклик може виявлятися по-різному: як відчуття, подібне до поганої звички, як негативна риса, що є причиною відсутності друзів, або як хаотичний, такий, що кидається і кінець кінцем мало чого розум, що стоїть.
        Виклик можна порівняти із слабкою ланкою в ланцюзі; після виявлення і коректування він здатний з користю, конструктивно змінити цілий ряд подій в житті і виявитися стимулом до досягнення успіху.
        Людина може бути дуже талановитою, уміти захопити за собою і бути на шляху до стійкого успіху, а потім несподівано потерпіти невдачу із-за маленького недоліку або дріб'язкової начебто звички.
        В окремих випадках нерозуміння цього недоліку здатне привести до бунту проти тих, що оточують і самому життю, перешкодити успіху і щастю, які були б доступні, якби Виклик був розпізнаний і належним чином прийнятий.
Визначення числа Виклику
        Виклик визначається за допомогою дії віднімання в рамках позиції Числа Народження. Менше число віднімається з більшого, незалежно від розташування.
        1. Знайдіть різницю чисел дня і місяця народження (Виклик 1-го періоду).
        2. Знайдіть різницю чисел дня і року народження (Виклик 2-го періоду).
        3. Знайдіть різницю перших двох залишків (Виклик 3-го періоду).
        4. Знайдіть різницю чисел місяця і року народження (Виклик 4-го періоду). (Завжди віднімайте менше число з більшого, незалежно від їх розташування.)
        Існує три типи Виклику: Що виділяється (присутнє однакове число в декількох періодах), Змішаний (для кожного періоду характерний свій Виклик) і Нульовий. Нульовий виклик підрозділяється на три підвиди: Одиничний Нуль, Подвійний Нуль і Абсолютний Нуль.
        Виклик варіює для кожного імені. Проте деякі числа зустрічаються частіше за інших. Для Виклику найбільш характерні Одиниця, Двійка, Трійка і Нуль. Далі йдуть Четвірка і П'ятірка. Шестірка зазвичай з'являється одна і відображає позитивний Виклик. Сімка і Вісімка найчастіше зустрічаються у поєднанні з Нулем або в значенні кінцевого Виклику. Дев'ятка ніколи не представляє Виклик, оскільки є самим старшим числом, з якого віднімаються всі останні. Нуль може відображати якості Дев'ятки.
        Терміни кожного періоду будуть вказані в розділі про Життєві Етапи. Виклик і Життєві Етапи діють спільно.
        Дізнавшись свій Виклик, ви будете здивовані тим, як часто він виявляється у ваших справах. Друзі, рідні і колеги по бізнесу спілкуватимуться з вами відповідно числу вашого Виклику.
Число Виклику 1 (Одиниця)
        Коли Виклик описує Одиниця, виникає відчуття протидії, перешкоди, часто з боку родичів або людей з більшою силою волі. Необхідно укріплювати силу волі, з відчуттям власної гідності і пошаною до себе проявляти велику рішучість.
        Слід уникати обурення. Звинувачуючи інших, багато чого не доб'єшся. Помста за нанесені образи і свавільні вчинки приводить до помилок і нерозсудливості. Необхідно по гідності цінувати і розвивати кмітливість, оригінальність і власні ідеї.

        Навіть якщо в даному при народженні імені є багато Одиниць, а характер дуже позитивний і домінантний, рекомендується прагнути до ширшого виразу меті.

Число Виклику 2 (Двійка)
        Зустрічається найчастіше, бо людині властива чутливість. Це дуже хороша межа. Без неї була б відсутня реакція на належний порядок речей, і в житті переважали б грубі, примітивні моменти. Підвищена чутливість може свідчити про страх, боязкість або відсутність упевненості в собі і бути причиною глибоких страждань. Часто досягненню успіху заважає відчуття залежності, яке примушує надмірно хвилюватися про те, що думають або говорять інші. Чутливість свідчить про інтелект і розуміння тонких взаємозв'язків в житті. Вона стає негативною рисою, тільки якщо обертається образливістю, заздрістю і боязню людей. Індивідуум з даним Викликом повинен цінувати своє природжене уміння зіставляти факти, удосконалювати деталі і знатися на тому, що правильно, а що неправильно. Врівноваженість і благопристойність сприяють упевненості в собі і відчуттю приношуваної користі.
Число Виклику 3 (Трійка)

        Указує на те, що глибоко усередині ховається прекрасна уява, дар володіння словом і художній смак, але наявний і бар'єр, що заважає повному|цілковитому| виразу вказаних якостей. Він буває викликаний придушенням з боку тих, що оточують або побоюванням виглядати дуже активним, але цілком може бути обумовлений і внутрішньою забороною. Такий виклик мають багато художників і інженери, і іноді властивий йому талант повністю розкривається тільки на схилі віку. Використовуючи творчу уяву, можна писати книги, малювати картини або створювати що-небудь прекрасне. У любові і дружбі імпульсний висловлені образливі слова можуть привести до непоправної сварки і втрати такого бажаного захоплення з боку тих, що оточують. Іноді таке відбувається унаслідок неприйняття критики в свою адресу і глибокого відчуття власної значущості, яке не завжди усвідомлюється. Не ховаєте свої таланти. Розвивайте їх і навчитеся цінувати конструктивне красномовство. Навчитеся бути сьогоденням іншому, в такій же мірі що цікавиться іншими, як і самим собою.

Число Виклику 4 (Четвірка)

        Даний Виклик зустрічається не так часто, як перші три. Четвірка — число практичне, серйозне і обдароване відчуттям справжньої цінності речей, тому вказані особливості властиві і даному Виклику. Незалежно від інших показників, відбитих в імені, потрібно ще виконати певну роботу, виконати завдання, що грунтується на терплячих, наполегливих, повторних зусиллях, повільному і упевненому досягненні успіху і придбанні матеріальних цінностей. При даному Виклику стійким звершенням заважають надмірні зміни, невгамовність і перескакування від одного до іншого. Чоловік любить упевненість в завтрашньому дні і повинен добиватися її. Четвірка уміє надавати речам форму. Вона бережлива, чесна і здатна прямо дивитися на життя. Добра освіта допомагає стримати войовничість характеру. Проблемою можуть бути дуже усталені думки. Необхідно реалізовувати глибоко укорінене бажання вдягатися яку-небудь ідею або концепцію у форму.

Число Виклику 5 (П'ятірка)
        Указує на все те, що характерний для П'ятірки; але в той же самий час можливі проблеми у зв'язку з різносторонністю, цікавістю і любов'ю до змін і різноманітності. Відрізняється волелюбністю і нерідко проявляє обурення і нетерпіння, якщо зриваються його плани. Іноді прагнення до «свободи» від відповідальності приводить до помилки у виборі місця знаходження і знайомих. Даний Виклик обертається цінною якістю, коли вибирається суспільна діяльність і робота, що припускає просування По службі, подорожі і контакти з великою кількістю людей. Якщо невгамовність стає переважаючою, реальне задоволення досягнутим стає неможливим, особливо коли зростає схильність критикувати і посилюються антипатії. Якщо постійно виривається коріння досягнутого, невгамовність руйнує життя. Використовуйте для досягнення успіху кмітливість, винахідливість і інтерес до багатьом граням життя. При даному Виклику людина не любить ув'язнення і час від часу потребує зміни місць і нових контактів, але дотримується старих традицій.
Число Виклику 6 (Шістка)
        Це Виклик внутрісімейний. Він стосується домашніх справ, сім'ї, дітей і любові. Може полягати у владності і власницькому відчутті. Спостерігається схильність створювати собі ідеали, любов до мистецтва, до прекрасного і прихильність до будинку; але різнорідні ідеали вірності і слухняності разом з рішучістю бути розділом сім'ї часто заважають досягти щастя в шлюбі.

        Для такої людини характерне відчуття довга і відповідальності, навіть якщо до справжнього моменту аналізу імені в точках Інтенсифікації або основних нумерологических числах не було Шестірок. Уміння служити людству, навчати і зціляти. Музичні здібності і любов до природи у всій її величі і красі. Іноді|інколи| при такому Виклику із-за відчуття відсутності вдячності життя здається важким. Необхідно навчитися бути більш вдячливим самому, і тоді проблеми будинку і шлюбу не будуть такими помітними.

Число Виклику 7 (Сімка)
        Тут необхідно подолати відчуття самоти і відособленості. Сімка повинна використовувати що ховаються у неї усередині спеціалізовані знання і розуміння на благо всього світу. Як правило, в житті і справах її чекає велике випробування; іноді це бувають надмірна гордість і стриманість, що примушують пригнічувати свої відчуття. Виклик може бути пов'язаний з якоюсь подією в сім'ї або житті самої людини, яке тримається в таємниці або вважається за непривабливий. При даному Виклику слід навчитися прощати і забувати образи, реалістичніше і природно підходити до перешкод і долати їх, розвиваючи такі характерні для Сімки здібності розрізняти і аналізувати.

        Цінною якістю, що допомагає заслужити на авторитет, є уміння відрізняти істинне від помилкового в бізнесі, роботі і спілкуванні з іншими. Людина з даним Викликом дуже багато чого хоче і може добитися самого кращого в житті, якщо не пошкодує часу на навчання і вдосконалення своїх умінь в технічній, освітній або якій-небудь спеціалізованій області діяльності.

Число Виклику 8 (Вісімка)
        Це нелегкий Виклик. Якщо Вісімка виявляється Викликом, що Виділяється, необхідно ретельно прослідкувати її взаємозв'язок з рештою позицій аналізу імені в цілому і з числом Реальності зокрема. Коли Викликом є Вісімка, часто для якогось з попередніх періодів випадає Нуль. У разі гідних мотивів і цілей тут відкривається прекрасна можливість добитися високого положення в світі. Блеф і удавання приводять тільки до затримки і сумнівних результатів. Необхідно розвивати філософський склад розуму, щоб бачити обидві сторони питання, особливо в погляді на життя і її сенс. Глибоко усередині ховається здатність стати мудрим порадником.
        Якщо Вісімка міцно встане на свої ноги і постарається зрозуміти реалії життя, вона власними зусиллями зможе подолати протидію, що надається нею, і справитися з тривалими періодами розчарування. Може мати приховані музичні здібності.
Число Виклику 0 (Нуль)

        Нульовий Виклик для якогось періоду або всього життя є дуже поширеним. Він означає все або нічого. Всесвіт символізує круг. Залежно від ментальності або бажання індивідуума він може вміщати все суще або залишатися порожнім. Будь-яка людина з Нульовим Викликом має право вибору: просто плисти за течією життя або піднестися над проблемами, що здаються, і стати воістину великим. Не дивлячись на прийдешні серйозні випробування, багато прекрасних і розуміючих людей мають абсолютний Нульовий Виклик. Людина з таким Викликом має право створити свій власний світ, і якщо він зустрічає свій Виклик з любов'ю, співчуттям і справжньою готовністю допомогти людству, то дивно добре досягне успіху в роботі і власних починах. Не слід безтурботно відноситися до Нульового Виклику в який-небудь період життя, бо в цей час необхідно зробити вибір, що відповідає Долі і видатним талантам. Нуль схожий з числом Дев'ять. При Нульовому Виклику розвивайте в собі бажання зробити мир краще.

 
Повернутися на початок статті