Нумерологія

 

Життєві етапи

Число життєвих етапів
        Людям часто буває важко пояснити несподівані зміни в їх справах, раптові зльоти і падіння, коли здається, що все йде гладко.
        Чому хтось несподівано втомлюється від успішно виконуваної роботи і у відсутність якоїсь видимої причини кидає її і починає займатися абсолютно іншого роду діяльністю? Чому процвітаюча людина раптово терпить невдачу, а хтось інший, що довгий час залишався невдахою, добивається визнання і влади?
        За допомогою чисел можна прогнозувати прийдешні події, оскільки пророцтво, по суті, є РОЗРАХУНОК ЧАСУ, а час виражається в числах.
        Життєві Етапи (так само, як і Виклики) відбиті в нумерологічній позиції Сили Народження. Вони подібні до точних дорожніх карт, оскільки указують головний шлях, по якому повинен слідувати індивідуум протягом чотирьох основних періодів свого життя. Вони відображають напрям думок і дій в певний проміжок часу. Цього напряму слід дотримуватися для успішної реалізації Долі, представленої в даному при народженні імені. Життєві Етапи указують русло продуктивного використання талантів і здібностей з моменту народження і до останніх днів життя.
        Життєві Етапи вельми повчальні. Ніхто не уникає подій, позначених ними. Вони служать точними дорожніми покажчиками як для просвітленого містика, так і для звичайної людини. Проте містик вітає кроки, які доведеться зробити в майбутньому, і робить їх частиною своїх славетних досягнень. А звичайна людина називає їх «долею», «долею» або «визначенням» і не бачить глибинного сенсу цього досвіду.
        Перший Життєвий Етап доводиться на весну життя і є дуже особистим.
        Другий Життєвий Етап доводиться на розквіт життя, період відповідальності і закладу сім'ї.
        Третій Життєвий Етап доводиться на зрілий вік з обдуманішою життєвою позицією, коли свідомість поширює свою діяльність на область загальнонародних і міжнародних інтересів. Це осінь людського життя.
        Четвертий Життєвий Етап доводиться на захід життя, так звану старість, і зв'язаний він з соціальним і духовним благоденствуванням людства. Тут відкривається сприятлива можливість успішно використовувати придбаний у минулому досвід.
Правила розрахунку життєвих етапів
  • Перший Життєвий Етап: підсумовуйте числа дня і місяця народження.
  • Другий Життєвий Етап: підсумовуйте числа дня і року народження.
  • Третій Життєвий Етап: підсумовуйте набутих значень (першого і другого Життєвих Етапів).
  • Четвертий Життєвий Етап: підсумовуйте числа місяця і року народження.
Розрахунок часу життєвих етапів
        Починати завжди слід з числа 36 (чотири рази Дев'ять).
        1. Відніміть з числа 36 значення Сили Рожденія. Це дає нам тривалість першого Життєвого Етапу і вік, в якому він закінчується. (Завжди саме значення Сили Рожденія віднімається з числа 36.)
        2. Додайте Дев'ять років до часу завершення першого Життєвого Етапу. Протягом цього періоду часу триває другий Життєвий Етап.
        3. Додайте Дев'ять років до часу завершення другого Життєвого Етапу. Протягом цих дев'яти років на життя накладатиме свій відбиток третій Життєвий Етап.
        Починаючи з часу завершення третього Життєвого Етапу до кінця життя справами управлятиме четвертий Життєвий Етап.
        Такі правила визначення часових меж Життєвих Етапів — для кожного.
Опис життєвих етапів
Життєвий етап 1 (Одиниця)
        Це число індивідуальності, уміння керувати і лідерства, тому, з'являючись в значенні Життєвого Етапу, воно підстібає людину встати на ноги і потихеньку просуватися вперед. У значенні першого Життєвого Етапу Одиниця часто указує на важкий період, оскільки в молодості людина ще не готова енергійно і заповзятливо слідувати по шляху життя і труднощі, сприяючі розвитку лідерських здібностей, можуть відлякувати його. Іноді, намагаючись зрозуміти сили, що діють в світі, хлопець або дівчина можуть опиратися течії, бути свавільними, важко керованими, проявляти егоїзм і зарозумілість. Ті, що оточують можуть не розуміти їх до тих пір, поки за допомогою ретельного аналізу імені не буде вибрано правильний напрям розвитку їх талантів. У значенні другого і третього Життєвих Етапів Одиниця вказує на можливість діяти, осмілюватися і використовувати власні ідеї. У значенні будь-якого Життєвого Етапу число 1 підштовхує людину сміло йти по життю, самостійно думати і діяти; з боку жінок це часто виявляється несподіваним. Одночасно є можливість просуватися вперед і розвивати власні, нерідко непередбачені таланти. У значенні останнього Життєвого Етапу Одиниця також указує на вольовий період і може бути шансом реалізувати ідеї або бажання, що виникли на попередніх Життєвих Етапах, на що раніше не вистачало часу. Є можливість виділитися, очолити якусь роботу або встати на чолі проекту. Це нелегкий період в житті, бо для знаходження належного місця в земних справах тут потрібна відвага, сила волі і рішучість.
Життєвий етап 2 (Двійка)
        Це число партнерства, асоціацій і союзів. Воно об'єднує людей для спільної роботи і говорить про участь індивідуума в справах навколишніх людей як вдома, так і в бізнесі. Тут недоречна незалежність, оскільки якнайкращі результати досягаються завдяки гармонійній співпраці з іншими. У цей період проходить випробування здатності ладнати з тими, що оточують і працювати спільно з ними без зайвого втручання в їх життя. Іноді на Життєвому Етапі із значенням 2 людині доводиться вчитися терпінню, співпраці, співучасті і запобігливості.
        У разі першого Життєвого Етапу молода людина може здаватися надмірно чутливим і слабохарактерним. Уникненням якої-небудь ситуації нічого не доб'єшся; батькам потрібно буде встановити з підлітком належний контакт, дати хорошу освіту, ретельно вивчити його таланти і здібності і допомогти зрозуміти життя, людей і самого себе. Примушувати дитину або не розуміти сили, що діють в цей час, — означає викликати появу комплексів, крайню чутливість або прямо протилежне — безрозсудну агресивність.
        На всіх Життєвих Етапах з Двійками краще всього працювати в співпраці з великою кількістю людей, зачіпати суспільні і культурні інтереси. Нерідко спостерігаються схильність до статистики, уважність до деталей, терпляча ретельність, акуратність і точність. Це вірно для всіх Життєвих Етапів із значенням 2, оскільки якнайкращі результати досягаються завдяки доброзичливій і цікавій співпраці в роботі. Можливе виникнення ускладнень в партнерстві, асоціаціях і в стосунках з друзями. Відсутність духу справжньої співпраці чревата такими випробуваннями, як образа на тих, що оточують, розлучення і розставання.
        На Життєвому Етапі із значенням 2 сама людина також має бути чесною у всіх своїх справах і остерігатися ображати інших. Коли на Життєвий Етап випадає (11) 2, можливий несподіваний розрив співпраці і урок, що вимагає засвоєння, стосується духовного мислення і віри. Навіть чоловіки із-за отриманих в партнерстві або коханні і шлюбі образ звертаються до релігії, філософського і духовного мислення.
        Те, що здається великою зміною в житті, майже завжди закінчується добре, бо воно допомагає глибше зрозуміти себе і має рацію інших. Винагороду забезпечують тонкі технічні або незвичайні види діяльності.

Життєвий етап 3 (Трійка)

        Трійка — число натхнення, творчих здібностей і художнього смаку. Вона надає можливість для більшого самовираження у всі періоди життя.
        Це легкий Життєвий Етап, оскільки підприємства не носять фізичного характеру, а пов'язані з уявою і відчуттями. Тут можна проявити себе письменником або оратором, в театрі, дизайні і ілюстрації або автором ідей творчого характеру як в бізнесі, так і в мистецтві.
        Це час виявлення відчуттів, що дозволяє насолодитися всіма радощами буття, оскільки життя в даний період привабливіше у фінансовому відношенні і легше. Коли Трійка випадає на перший Життєвий Етап, завжди є можливість досягти успіху в області мистецтва, але дуже часто молоді люди не виявляють цікавості до наполегливої праці і хочуть насолоджуватися життям, не витрачаючи дуже багато практичні зусилля. Якщо, поки що є час, не направити таланти в належне русло, можна бездарно упустити перший Життєвий Етап і згодом жалкувати про це. Тут рекомендується пов'язана з творчістю освіта, навіть якщо кінець кінцем воно не буде таким, що визначає для кар'єри. У значенні другого і третього Життєвих Етапів Трійка може бути благословенням, що дарує більшу, ніж в яке-небудь інший час, можливість розвивати свої таланти і власні ідеї. Проте екстравагантний і легковажний вираз емоцій і відчуттів може привести до такої кількості неприємностей, що для визволяння людини з біди буде потрібно допомогу інших. Часто виникає вічний трикутник, і друзі, хоча і прагнуть допомогти, можуть збити з шляху.
        Можливі фінансові втрати, обумовлені впливом з боку красномовців і прохачів, що волають до емоційності. Щоб зберегти заслужені любов, дружбу і гроші, контроль над емоціями потрібний навіть у разі останнього Життєвого Етапу. Особливо жінки часто здійснюють помилки і втрачають гроші, захоплюючись справами серцевими. Під час останнього Життєвого Етапу із значенням 3 чоловік має право на радощі і задоволення життя, але необхідно також зробити і особливе зусилля приносити користь, надихаючи і творить.
Життєвий етап 4 (Четвірка)
        Це число порядку, системи, старанності, практичного мислення і додатку зусиль. Четвірка — серйозний і бажаючий досягти конкретних результатів працівник.
        Вона завжди грає роль керівника і будівельника, який розміщує факти і ідеї в належному для них порядку і тим самим отримує відчутні плоди своєї праці. Коли Четвірка з'являється в значенні першого Життєвого Етапу, молода людина прислухається до серйозних і практичних ідей і часто із-за практичної необхідності знайти роботу рано починає своє трудове життя. Зазвичай виконана на Життєвому Етапі із значенням 4 робота закладає хорошу основу для майбутнього, навіть якщо вона вимагає важкої праці і вирішення безлічі економічних проблем.
        Дуже часто на будь-якому по порядку Життєвому Етапі із значенням 4 на людину лягає тягар відповідальності за сім'ю і родичів. Він вимушений багато працювати, чимось управляти і щось організовувати, щоб отримати певні результати. Але нерідко цей час виявляється дуже хорошим періодом життя, коли можна надати форму ідеям і планам, які виношувалися багато років. На Життєвому Етапі із значенням 4 будь-яка людина, не охоча дивитися в обличчя практичним фактам життя, виявить, що без економічного управління не обійтися.

        У разі четвертого Життєвого Етапу це може бути можливість, що вперше з'явилася, серйозно і гідним чином попрацювати, зайнятися організацією і отримати результати. Проте для того, хто не дозрів в думках і діях протягом попередніх Життєвих Етапів, такий четвертий період життя буде важким, у тому числі і в матеріальному плані. Багато людей чималого добилися на заході років, навіть якщо це стосувалося тільки хобі. Поява Четвірки в значенні будь-якого Життєвого Етапу свідчить про те, що прийшло час зайнятися справою. Винагорода прийде завдяки старанності, зусиллю добитися відчутних результатів і продовженню праці до її завершення, незважаючи на виникаючі практичні проблеми.

Життєвий етап 5 (П'ятірка)
        У значенні будь-якого Життєвого Етапу П'ятірка представляє активність, суспільне життя і несподіванки. Вона ніколи не не позначає постійних умов, а указує на цікаве, багате на події життя з можливістю вільної зміни місць, внесення змін і ухвалення участі в тому, що відбувається в світі. З іншого боку, залежно від типу індивідуума, Життєвий Етап із значенням 5 може бути періодом неспокою, невпевненості і постійних змін. У разі першого Життєвого Етапу молода людина схильна до невгамовності.
        Йому бракує старанність, і він різко перемикається з одного на інше, не чекаючи, поки його робота або зусилля винагородяться. Проте тут отримується чималий досвід, який виявляється дуже корисним в подальшому житті, оскільки допомагає враховувати змінні прогресивні суспільні інтереси людства.
        П'ятірка, якщо її сприймати в належному дусі, означає прогрес і розвиток в значенні будь-якого Життєвого Етапу; але іноді вона представляє фінансову невизначеність — то постійний дохід, то невпевненість в завтрашньому дні; проте в потрібний час, коли дійсно виникає необхідність в грошах, вони обов'язково з'являються. На будь-якому Життєвому Етапі П'ятірка надає можливість займатися суспільними справами, юридичними питаннями, рекламою і адмініструванням. Для неї не властиве сімейне або домашнє життя, оскільки бажання або необхідність підштовхують зайнятися якою-небудь суспільною діяльністю навіть жінок.
        У значенні другого або третього Життєвого Етапу вона представляє період величезної свободи, особливо якщо слідує за Шестіркою або Четвіркою. Цей період може виявитися дуже цікавим і щасливим. П'ятірка вимагає уміння адаптуватися до нових друзів, нових напрямів діяльності і новим контактам. Сварки і правові питання можуть послужити причиною проблем і незадоволеності; у разі будь-якого Життєвого Етапу із значенням 5 важливо упевнитися в тому, щоб всі юридичні почини робилися без поспіху і з повним їх розумінням.
        На останньому Життєвому Етапі П'ятірка знову-таки представляє свободу і активне життя, але не обіцяє відходу від справ. Вона вимагає зусилля взяти участь в прогресивних підприємствах і допомозі іншим в розумінні що відбувається з ними. Навіть при активному способі життя прагніть зберегти якесь коріння. Коли відбуваються різкі зміни або все сильніше турбує нетерплячість, уникайте поспішних імпульсних вчинків.

Життєвий етап 6 (Шістка)

        Це число в значенні будь-якого Життєвого Етапу указує на борг і відповідальність по відношенню до сім'ї. Крім того, воно надає можливість займатися корисною гуманістичною діяльністю, допомагати таким, що має потребу, викладати, лікувати і дарувати утіху безлічі як молодих, так і літніх людей. На будь-якому Життєвому Етапі із значенням 6 час використовується на продуктивну роботу, оскільки є можливість заробити гроші і жити щасливим життям. Тут недоречно займатися тільки власними думками, інтересами або планами.
        У багатьох випадках доводиться приділяти увагу любовним справам, домашнім проблемам і дітям, займатися і питаннями власності і спадку. Є можливість заробляти хороші гроші. Можуть виникати що вимагають фінансових витрат проблеми, пов'язані із здоров'ям рідних і близьких; але, допомагаючи удома і поза ним, можна багато чого добитися і принести користь в житті. У значенні першого Життєвого Етапу Шістка указує на борг по відношенню до будинку і часто на ранній брак або на відповідальність за батьків, братів або сестри. Вона забезпечує любов і захист завдяки сім'ї з достатньо хорошим фінансовим положенням. Іноді молодій людині на першому Життєвому Етапі із значенням 6 варто порадити не одружуєшся дуже рано, бо борг першого Життєвого Етапу може розтягнутися на все життя, якщо попереду не намічається Життєвих Етапів із значенням 5 або 7.
        Під час будь-якого Життєвого Етапу Шістка представляє борг і відповідальність, які у разі їх визнання можуть принести щедру винагороду, задоволення і фінансовий успіх. Для останнього Життєвого Етапу борг може виявитися таким, що дійсно стоїть, вінчає життя і що приносить визнання за чудово виконану роботу у минулому. Якщо людина до цих пір не знайшла собі супутника життя, то на Життєвому Етапі із значенням 6 він може відшукати свою любов і одружитися.

        Шістка зовсім не указує на самотню або даремну старість. Якщо протягом попереднього життя чоловік не знайшов мудрості і справжнього відчуття служіння, він може присвятити останні свої дні сім'ї, нагляду за дітьми і турботі про коханих йому людях, не потребуючи особистої свободи. Проблеми дітей, сім'ї, грошей, браку, розлучення і домашнього життя забарвлюють всі Життєві Етапи із значенням 6 і вирішуються завдяки любові, відданості і гуманістичному служінню.

Життєвий етап 7 (Сімка)
        Це число в значенні будь-якого Життєвого Етапу указує на період розвитку душі. Сімка представляє дуже індивідуалізовану силу. Вона символізує знання і розуміння якнайглибших життєвих сил — того, що не лежить на поверхні. У разі Життєвого Етапу із значенням 7 необхідно займатися власною освітою, наукою і спеціалізацією талантів для їх неординарного використання і завоювання визнання.
        Сім — число досконалості, і воно вимагає всього самого кращого, але також відрізняється гордістю, вибірковістю і деякою відособленістю. Коли на будь-якому Життєвому Етапі чоловік попадає під вплив Сімки, його починають менше хвилювати мирські справи і більше цікавити вивчення суті речей, йому хочеться залишитися наодинці, і кінець кінцем у власному розвитку він випереджає своїх старих знайомих.
        Якщо Життєвий Етап із значенням 7 розуміється неправильно, його інтровертний характер може привести людину до відходу в себе і появи відчуття пригніченості, викликаючи проблеми в сім'ї і особистих взаєминах з іншими. З'являються напади поганого настрою, розвиваються комплекси, що заважають зрозуміти, що таке життя. Навіть якщо часом не хапатиме грошей і не все складатиметься так, як хочеться, врешті-решт знання і уміння принесуть успіх і багатство.
        Часто на Життєвому Етапі із значенням 7 людину долає нетерплячість і йому здається, що у іншому місці «трава зеленіша». Зміни приводять до відсутності відчутних досягнень. Замість цього шукайте знань і підвищуйте освіту. У разі першого Життєвого Етапу Сімка дуже часто означає наявність якогось стримуючого чинника. Це може бути відсутність грошей на освіту, дуже строгі батьки або слабке здоров'я. Мудрі батьки простежать за тим, щоб дитина здобула належну освіту, поклопочуться про його правильне харчування і здоров'я, з великим розумінням підходитимуть до його виховання і менше використовувати обмежувальних мерів. Сімка сприяє фінансовому благополуччю, тому ніколи не слід втрачати самовладання і віри, якщо бракує гроші. Терпіння, ретельність і знання допомагають добитися необхідного. У значенні будь-якого Життєвого Етапу Сімка вимагає правди і правильного способу життя. У такий період не може бути ніякого обману або відмовок.

        Сімка уміє дізнаватися істину про себе самій і про інших. Вона може бути холодною і відчуженою, більше цікавитися вивченням чогось і роботою, чим звичайними мирськими справами, що приводить до виникнення труднощів і проблем в браку і партнерстві. Але з розвитком інтелекту, накопиченням знань і досягненням розуміння Життєвий Етап із значенням 7 обіцяє гідну винагороду і здатність добиватися бажаного, навіть любові. В період впливу Сімки спілкуйтеся з людьми, які цікавляться освітніми, науковими і культурними гранями життя.

Життєвий етап 8 (Вісімка)
        Це число сили, відваги, честолюбства, влади і заповзятливості. Воно символізує досягнення за допомогою зусиль, що вимагають інтелекту, здатності оцінювати, розуміння людей, ефективності і правильного управління. Є можливість для різнопланової діяльності прогресивного характеру і завоювання визнання.
        На Життєвому Етапі із значенням 8 як чоловіки, так і жінки виявляються на чолі ділових підприємств, управляють власністю або займаються професійною діяльністю, успіх якої залежить від стійких і неодноразових зусиль. Такий Життєвий Етап не можна назвати легеням, бо він не терпить слабкості або спроб піти від ситуації, що склалася, вимагає інтелекту і старанності. Життєвий Етап із значенням 8 обіцяє визнання і владу, придбання нерухомості і майна, досягнення неабиякого успіху. Проте високі і витрати, тому необхідні ретельна організація справ і планування бюджету. Нерідко великих витрат вимагає продовження ведення бізнесу. На першому Життєвому Етапі молоді люди, як і у разі Четвірки, рано починають трудову діяльність і можуть покласти хороший початок своїй кар'єрі, але вони часто вимушені заробляти кошти для існування для сім'ї або родичів.

        На будь-якому Життєвому Етапі із значенням 8 не слід покладатися на успіх. Необхідні розсудливість і розуміння людей. Недоречна довіра іншим служить причиною безлічі проблем і розчарувань. Дружбу і підтримку забезпечує інтерес до громадських організацій. Вивчення філософії сприяє знайомству з важливими людьми. Будь-який Життєвий Етап із значенням 8 надає можливість стати дуже впливовою людиною, потрібно тільки не жаліти зусиль. Керуйтеся в роботі розумом|глуздом|, а не відчуттями.

Життєвий етап 9 (Дев'ятка)
        Це число представляє драму і колір життя, красу, мистецтво і філантропію. На Життєвому Етапі із значенням 9 від людини вимагається велика терпимість, співчуття і та тепла сила любові, яка надихає і прославляє сильніше за особисту любов. Як правило, якщо не володіти цими особливостями характеру і мислення, відповідати вимогам такого Життєвого Етапу нелегко. На нашому сучасному світі стресів і напруги важко постійно проявляти терпимість і любов. До часу завершення Життєвого Етапу із значенням 9 уроків терпимості і співчуття будуть засвоєні, інакше людину чекає величезне розчарування.
        Дев'ятка менше стосується особи і більше представляє цивілізацію, всіх людей і всі релігії. Хороший шанс добитися успіху і заробити гроші надає діяльність, пов'язана з бізнесом, мистецтвом або філантропією. Якщо дотримуватися принципів Дев'ятки, нагородою будуть подорожі і багате враженнями життя.
Коли ж переслідуються особисті бажання і інтереси, а інші люди ігноруються, Життєвий Етап із значенням 9 може виявитися дуже неприємним, чого не повинно бути. Метьте високо, добивайтеся самого кращого і найбільш кориснішого для всього людства.
        В рамках першого Життєвого Етапу можливе завершення любовного зв'язку, браку або якогось виду діяльності. Вони залишаються позаду з деякою печаллю або жалем. З іншого боку, таке завершення може бути благословенням, оскільки воно вилучає з життя або доводить до логічного кінця те, що більше не потрібний для розвитку індивідуума. Що здається втраченим необхідно забути, оскільки Дев'ятка завжди запропонує щось краще і з більшою віддачею, якщо помисли і відчуття людини будуть націлені на братерство людей і філантропію. Можна запрацювати і втратити гроші і з такою ж легкістю заробити їх знову.
        Дев'ятка, випробовуючи характер на співчуття, терпимість і теплу подяку вищим силам життя, одночасно всіляко допомагає індивідуумові і винагороджує його. У наступних за першим періоди вона надає прекрасну можливість дуже багато чого досягти в світі, займаючись діяльністю, зв'язаною з використанням вибраних талантів. Життєвий Етап 9 — не та стадія життя, яке можна ігнорувати, якщо хочеш подолати розчарування і отримати в нагороду краще. Протягом другого і третього періодів очікується безліч подій емоційного характеру, сприяючих розвитку щирості і ідеалізму. Вузькість поглядів залишається без винагороди. Самокорисливість і бажання тільки особистої любові недостатньо. Забудьте про себе і ростите духовно. Привносите терпимість у всі свої почини, і до вас прийде справжня любов.

 

Повернутися на початок статті