Нумерологія

Визначення персонального річного числа

 
        Після визначення Життєвого Етапу і з'ясування загальної спрямованості подій наступним важливим кроком є прив'язка людини до даного Життєвого Етапу.
        Це допомагають зробити Персональні Річні Числа. Це один з найкорисніших нумерологических показників. Навчившись визначати ці числа (а це дуже просто зробити), ви неодмінно почнете постійно використовувати їх як для власних потреб, так і для консультації інших.
        Кожному року властиво своє числове значення, виступаюче символом спрямованості подій, які розгортатимуться в цей період часу. Це Персональне Річне Число показує, як уникнути неприємностей, як організувати свої справи і як витягувати максимум з того, що відбуватиметься протягом дванадцяти місяців даного року. Це прогноз і застереження, і з урахуванням Життєвого Етапу воно дозволяє заздалегідь знати, чого чекати, що може відбутися і, головне, як підготуватися до прийдешніх подій і вимог тривалішого періоду — Життєвого Етапу.

        Персональне Річне Число можна розглядати окремо від Життєвого Етапу, але воно не діє відособлено, а виступає направляючою силою, яка рік за роком підтримує основну вимогу Життєвого Етапу. Кожному року вашого життя властиво своє власне Персональне Річне Число, яке робить свій власний вплив.

        Всьому є час під сонцем, і мудрі люди досягають успіху, коли інші терплять невдачу, саме тому, що мудреці враховують знамення часів. Христа, що народився, прийшли вітати три мудрі волхви, які побачили знамення про його народження, тоді як останні спали в тьмі і марновірстві.
Правило визначення персонального річного числа
        Підсумовуйте числа дня і місяця вашого народження з числовим значенням даного року. (Рік народження тут ніколи не враховується.)
        Це правило дійсно для всіх людей.
        Приклад:
        Візьмемо 1961 рік. Його числова відповідність (кінцева сума складових його цифр) дорівнює 17, або 8. Протягом всього 1961 року переважаючий вплив має Вісімка.

        Тепер визначимо Персональне Річне Число для людини, що народилася 7 березня 1912 року. Спершу складемо загальну схему.

7
3
1 (11) 2
Березень     7-ме     1912

3    +    7    +    4     =     (14) 5

        Сила Народження
4 ____ 3
1
1 Виклик
        Тепер визначимо його Персональне Число для 1961 року, що має числове значення 8.
Березень     7-ме     1961

3    +    7    +    8    = (18) 9 Персональне Річне Число

        (Підсумовуйте числа дня і місяця народження з числовим значенням року.) Впродовж 1961 року ця людина живе в умовах, характерних для року з Персональним Річним Числом 9. Крім того, цього року закінчується його третій Життєвий Етап із значенням 3. У 1962 році людина вступає в новий цикл, умови якого визначає останній Життєвий Етап із значенням 7. Застосуєте правило визначення Життєвих Етапів з використанням числа 36. Перший Життєвий Етап нашого героя закінчився у віці 31 року (віднімаємо 5, його Силу Рожденія, з 36). Йому було 40 років, коли закінчився його другий Життєвий Етап із значенням (11) 2, і 49 років у момент закінчення третього Життєвого Етапу із значенням 3- В 1962 році він вступає в свій останній Життєвий Етап.
        Приведене вище правило застосовується при визначенні Персонального Річного Числа для БУДЬ-ЯКОГО року життя.
        Вивчення впливу тимчасових циклів на життя людини дозволяє отримати відповідь багато питань. На початку нового циклу з'являється імпульс діяти, рухатися вперед. Відчувається свіже натхнення і сильне бажання щось зробити. Це подібно до посіву сім'я в полі в очікуванні нового життя і зростання. З наближенням завершення циклу виникає бажання припинити займатися якоюсь справою, покінчити з якоюсь ситуацією або розірвати з кимось стосунки. Є бажання звільнитися від старого, а форсувати події, навпаки, не дуже-то хочеться.
        З такими починами і завершеннями в своєму житті стикається кожен з нас. Випробування і знегоди продовжують переслідувати людину, тільки якщо він з боязні змін відмовляється йти вперед в ногу з часом. Якщо використовувати в своїх цілях ті повчальні речі, про які може розповісти Персональне Річне Число, життя буде цікаво.
Персональне Річне Число 1
        У період між січнем цього року і січнем наступного відбувається оновлення ваших справ. Ви вступаєте в новий цикл подій, і наступні Дев'ять років вашого життя значною мірою залежать від того, що ви зробите зараз. У цей рік необхідно бути відважним, складати плани і уникати бездіяльності або нерішучості. Ви повинні дивитися в майбутнє і бути готовим змінитися ради власного розвитку і щастя. Можливо, вам доведеться відмовитися від чогось пов'язаного з минулим для того, щоб скористатися новими можливостями, тому проявляйте рішучість. Не пливіть за течією і не бійтеся майбутнього, бо інакше ви потерпите невдачу в період початку, в якому зараз знаходитеся. Стоячи на місці або озираючись назад, ви упустите наявні сприятливі можливості, за які потрібно хапатися обома руками!
        Це нелегкий рік, і для досягнення бажаних результатів вам знадобиться сувора система і організація в справах. Цей рік вимагає цілеспрямованості і чіткого мислення, але в його течії прихована сприятлива можливість, яку ви зможете розпізнати, якщо будете достатньо уважними. Постарайтеся розширити сферу своєї діяльності, а за несподівано виникаючих умов або обставин використовуйте своє уміння керувати і оригінальність мислення. Зараз життя перевіряє ваш характер і відвагу. Ви повинні продемонструвати те, що у вас є і на що ви здатні.
        Вивчите свої плани і власне оточення, не бійтеся ризикнути реалізувати новий план або ідею, але уникайте імпульсної і свавілля, коли удаєтеся до змін або рухаєтеся вперед. Ви стоїте на перехресті, і, щоб вибрати вірний шлях, потрібна мудрість. Вам належить думати і планувати за себе самого і за інших. Ви можете усвідомити це тільки до осені, навіть якщо навесні і літом вам доведеться ухвалювати життєво важливі рішення, що стосуються майбутнього і того, чого ви хочете від життя.
        Навесні і літом стежите за своїм здоров'ям і за здоров'ям своїх близьких. Постарайтеся додати всім зусиллям конструктивність. У квітні очікується прорив і шанс піти вперед. Зробіть яку-небудь дію для поліпшення положення. У травні відпочивайте і зберігайте самовладання; не будьте багатослівні. Відповідно вашому Річному Числу, в серпні і вересні багато справ завершаться, і осінь може відкрити дорогу до нових, несподіваних для вас можливостей і рішень. Продовжуйте йти вперед протягом всього року, бо ви можете реалізувати свої плани раніше, чим очікувалося. Грудень є місяцем практичності, оскільки у нього практичне число. Будьте особливо розсудливим і приступайте до конкретної роботи над раніше складеними планами.
        Цього року вам допоможуть добитися успіху вогненний, мідно-червоний, бузковий і малиновий кольори.
Персональне Річне Число 2
        У період між січнем цього року і січнем наступного ваш успіх і щастя значною мірою залежать від тактовності, дипломатичності і духу співпраці, які ви проявляєте у взаєминах з іншими, особливо коли не все йде гладко. У попередньому році від вас була потрібна рішучість і заповзятливість. А цього року результати досягаються пайовою участю у всьому і готовністю чекати розвитку подій. Очікується певний прогрес і просування вперед, але багато торішніх планів поки що не можуть бути реалізовані, оскільки їм потрібний додатковий час для дозрівання. Ключовим чинником подій року є час, у зв'язку з чим можливі затримки, бо неможливо відразу добитися всього відразу. Ви повинні постаратися зрозуміти це і задовольнитися поступовим розвитком; будь-яка спроба владно і агресивно форсувати події чревата ще більшою затримкою або дисгармонією і розривом співпраці.
        Надмірна старанність може привести вас до замішання і викликати неприємності в стосунках як вдома, так і в бізнесі. Підстроюйтеся під обставини і прагніть прийти до такого порядку речей, який забезпечить більший спокій вам самим і що оточує. Таким чином ви отримаєте те, чого не можете добитися силоміць, і доб'єтеся тих, що перевищують ваші очікування результатів.
        На початку року існує тенденція розриву угод або співпраці. Щоб її нівелювати, слід бути виключно терплячим і тактовним, особливо в лютому і березні. Згідно вашим числам, в травні вас сильно хвилюватиме те, що говорять або роблять інші. Але ради власного ж блага не обертайте особливої уваги на це і на якийсь час забудьте про зарозумілість. Навіть якщо вам здається, що вас тримають в підпорядкуванні і затискають, постарайтеся співробітничати. Наступний рік — ваш рік, так що цього року можете собі дозволити звалити на свої плечі роботи більше, ніж вам належить, і розділити з кимось успіх для того, щоб добитися угод гармонійного характеру. Дріб'язковість, холодність і егоїстичність приводять до сварок, розриву стосунків і пригніченості. Якщо будете тактовними, дипломатичними і терплячими і не пошкодуєте свого часу і любові, цей рік повинен принести вам нових партнерів по бізнесу, нових друзів і сприятливу можливість закріпити узи любові і дружби.
        Ваші числа указують на завершення дії якихось обставин в липні, і в результаті природного розвитку або з потреби можуть бути розірвані окремі домовленості і припинені якісь спільні роботи. Проявляйте співчуття, терпимість і розуміння в своїй співпраці. Починаючи з серпня ваше Річне Число указує на нові обставини, нові умови життя і нові угоди, які, якщо ними належним чином розпорядитися, принесуть вам більше заспокоєння і задоволення. Цього року не будьте багатослівним і не інформуйте інших про свої справи, особливо восени. Дивитеся в корінь, щоб упевнитися в правильності і полном розумінні всіх ваших домовленостей. Це дуже важливо для початкової частини року. Цього року добитися успіху вам допоможуть золотистий, оранжево-рожевий, темночервоний, красновато-бузковий і світло-коричневий кольори.


Персональне Річне Число 3
        Цього року вам слід бути дуже активним і зробити все необхідне для власного розвитку. У період між січнем поточного року і січнем наступного у ваших справах діє «прискорююча» сила. Прийшов час використовувати образні, творчі і надихаючі ідеї і ідеали, які наповнюють вашу душу. Важливо уловити мрії і бачення, що час від часу з'являються у вас. Як у бізнесі, так і в дружбі натхнення і уява можуть означати поліпшення фінансового положення і вдалішу співпрацю.
        Якщо просто пливтимете за течією, бажати досягти всього без додатку зусиль і хвилюватися з приводу того, що роблять інші, то цей рік опиниться для вас витраченим даремно і невдалим; але, з іншого боку, якщо ви зробите щиру спробу конструктивно виразити і реалізувати деякі зі своїх ідей, цей рік може бути одним з найщасливіших у вашому житті.
        Важливе значення мають друзі. Вони допомагатимуть вам, і ви, у свою чергу, зможете допомогти їм, якщо будете доброзичливими, як того вимагає даний рік. Ви повинні постаратися завести нових друзів і приєднатися до старих, особливо до тим, хто прагне виконати творчу і гідну роботу в світі. Спочатку практичні результати можуть бути непомітні; вони будуть ясніше видні до кінця року і особливо наступного року. А зараз слід присвятити себе розвитку мрії особливо тій її частині, яка сприяє повнішому самовираженню.
        Активне суспільне життя, подорожі, розваги і задоволення не дадуть вам нудьгувати. Мають тенденцію ставати барвистішими і цікавішими любовні справи, як ваші власні, так і ваших друзів і родичів. Взимку і весною деяку досаду і порушення душевної рівноваги можуть викликати друзі, але не дозволяйте собі гарячитися через це; спробуйте знатися на своїх відчуттях і зрозуміти те, що роблять інші. Слід зробити цілеспрямоване зусилля не хвилюватися і не гарячитися по дурницях.
        Для вас це рік радості і оптимізму. Не треба сумувати і турбуватися; будучи веселим і щасливим, ви доб'єтеся набагато більших результатів. У поточному році вас чекають різні сприятливі можливості, любов, подорожі, популярність, задоволення і щастя, але все це залежить від вашого натхнення і бадьорості духу. Не будьте екстравагантним і не розтрачуйте даремно відчуття, енергію або гроші, проте постарайтеся трохи осяяти сонячним світлом і вірою своє безпосереднє оточення. Не говорите більше, ніж потрібно, бо балакучість, плітки і необдумані вислови можуть бути причиною виникнення неприємних проблем. В той же час є можливість конструктивного самовираження за допомогою слів, усно і письмово.
        На початку року переконаєтеся у відповідності всіх ваших взаємин і ділових сотрудничеств наміченим цілям, з тим щоб не відхилятися від належного шляху. Навіть цей, сприятливий для вас рік вимагає розсудливості. Обговорите свої ідеї з іншими, це допоможе вам визначити спосіб їх реалізації, але не дозволяйте переконати себе відмовитися від них. Ваші числа указують на прискорення перебігу подій в лютому. У червні багато справ підходять до завершення. У липні намічається новий напрям в планах, а у вересні може з'явитися можливість зайнятися за допомогою друзів тим, що вам хочеться робити. У грудні вас чекають і задоволення, і виконання зобов'язань.

        Цього року вам допоможуть добитися успіху рожевий, рубіновий, янтарний і червонувато-коричневий кольори.

Персональне Річне Число 4
        Цей рік відрізняється великою практичністю для вас. У період між січнем поточного року і січнем наступного вам належить виконати певну роботу. Зараз необхідно надати конкретнішу форму ідеям і планам минулого року. Очікується багато часу для особистих задоволень; іноді обставини вимушуватимуть вас дивитися на речі з матеріальної точки зору і продовжувати працювати незалежно від вашого бажання. Але не турбуйтеся, навіть якщо вам довелося наполегливо і важко потрудитися, до кінця року ви відчуєте істотне задоволення від досягнутого. Якщо дивитиметеся фактам в обличчя, займетеся справою, як того вимагає рік, і добре організовуєте свою роботу, то зможете закласти основу для спокійного і забезпеченого існування в майбутньому. Тут важливі порядок, система, організація, управління і старанність. У всіх справах, що стосуються бізнесу, власності, угод, контрактів, документів і правових питань, необхідно терпляче і чесно підходити до деталей.
        Практична сторона року може укріпити ваше здоров'я і поставити ряд фінансових завдань, що зачіпають вас або вашу сім'ю, які ляжуть відповідальністю на ваші плечі. Ви повинні вирішувати їх з любов'ю і постаратися досягти цього року чітких результатів, з тим щоб в майбутньому мати велику свободу і повноцінніше життя, які обіцяє наступний рік. Поточний практичний рік сприятливий для покупки, продажу, торгівлі і всіх видів діяльності, пов'язаних з поліпшенням життя, будівництвом житла, накопиченням власності і всім тим, що закладає практичну основу на майбутнє. Це відмінний час для того, що одягається ваших ідей в конкретну форму; але вам доведеться бути бережливим, економним, обережним і знаючим свою справу, бо, покладаючись на успіх, багато чого не досягнеш.
        Часом можливі великі витрати і утруднення з фінансами, але завдяки практичній кмітливості ви зможете справитися зі всіма проблемами і навіть опинитися у виграші. Якщо дозволите собі бути недбалим, не почнете приділяти належної уваги належній організації справ або спробуєте уникати відповідальності або роботи, то згодом про це пошкодуєте, тому що з настанням наступного року тягар невирішених питань залишиться на вас. Щороку має свої специфічні вимоги і сприятливі можливості, і наступний рік буде для вас роком свободи.
На початку весни поставте перед собою мету і дотримуйтеся її. У березні звернете увагу на здоров'ї. У червні очікується нове в практичному відношення напрям перебігу подій з вірогідною необхідністю ухвалення рішень. Оскільки це практичний рік, для відпустки і розваг найбільш сприятливий серпень. У вересні виникне багато проблем практичного характеру, але з'являться і конкретні результати докладених зусиль. У жовтні з'являться перші ознаки змін, активності і нових умов наступного року. Не втрачайте самовладання і віри, бо з Різдвом прийде винагорода за виконану в році роботу.
        Цього року вам допоможуть досягти успіху синій, зелений, смарагдовий, сріблястий і кавовий кольори.
 
Персональне Річне Число 5
        У період між січнем цього року і січнем наступного змінні умови і різноманітні події привнесуть нове життя і драматизм у ваші почини, змусять йти в ногу з прогресом.
        Після роботи, старанності і практичних умов минулого року зміни, звільнення від рутини і різні несподіванки поточного повинні сподобатися вам. Проте впродовж всього року присутній елемент невизначеності, і час від часу у вас може виникати відчуття неспокою. Але в цілому рік надає вам прекрасну можливість добитися успіху і просунутися вперед. Якщо будете уважно і неупереджено стежити за тим, що відбувається в світі, то зможете відновити всі свої справи, розібратися з обставинами, що склалися раніше, і тим самим добитися більшої особистої свободи і вигоди для себе. Девізом цього року є зміни і «нове». Ви отримаєте право жити повноціннішим життям, ніж в останні декілька років. Без зміни немає розвитку, але «жити» означає не віддаватися захопленням юності, а поставити перед собою певну мету і бути досить метким для її досягнення.
        Ви можете проявляти обурення і нетерплячість у зв'язку із справами, що мляво йдуть, а ті, хто затримує або зв'язує вас, викликатимуть роздратування. Але будьте обережні. Поспішиш — людей насмішиш. На подальших стадіях циклу життя, через який ви зараз проходите, це може привести до глибокого жалю. Необхідно зробити всі зусилля на шляху до прогресу, але сварки або спалювання позаду себе мостів тут не допоможуть. Якщо вважаєте, що його досягнення можливе тільки в результаті корінної зміни колишніх умов, підійдіть до нього конструктивно і не стрибайте імпульсний з вогню та в полум'ї. Щоб витягувати з поточного року максимум можливого, необхідно, щоб всі зміни були до кращого як для вас, так і для тих, що оточують. От чогось в старому заведеному порядку відмовіться, а багато деталей передоручите іншим, але робіть це розсудливо і з розумом, бо насиченість подіями, що хвилюють обставини і ваша власна внутрішня невгамовність можуть зробити даний рік вельми активним. Зміни, нові контакти і нові сприятливі можливості можуть бентежити вас, але підходите до них у дусі розвитку і прогресу. Твердо сприймайте «натиск», який надає на вас життя. Радійте зустрічі з різними обставинами, проявляйте різносторонність в мисленні і винахідливість в діях. Подорожуйте, дійте і зробіть щонайменше що-небудь вносить свіжий струмінь у ваше сімейне, суспільне і ділове життя.

        У лютому зберігайте самовладання і спокійно все обдумуйте. У квітні очікується завершення старого і ухвалення рішень щодо нового. Протягом літа стежите за своїми словами, але продовжуйте йти вперед. У серпні виникнуть практичні проблеми, пов'язані з думками про майбутнє. У вересні вас чекають зміни, що хвилюють, або свобода. А в листопаді, як свідчать ваші числа, необхідно поклопотатися про власне здоров'я.

        Цього року вам допоможуть добитися успіху рожевий, вишневий, гліцинієвий і темно-червоний кольори.

Персональне Річне Число 6
        Ключовим моментом для досягнення успіху і щастя цього року є Служіння, тому вам належить нести відповідальність, виконувати зобов'язання і звалювати на себе нові обов'язки. Фактично це ваш рік «довга», бо вся ваша діяльність повинна мотивуватися безкорисливістю, щирістю, справедливістю, милосердям і людяністю; яким-небудь іншим шляхом ви навряд чи доб'єтеся задовільних результатів. Це специфічний рік, і вам доведеться багато що гармонізувати, оскільки дисгармонія, що продовжується, може привести до несподіваної втрати грошей, здоров'я, дружби і любові. Якщо між вами і вашими близькими існують розбіжності, постарайтеся улагодити їх, бо любов зможе прийти до вас, тільки якщо ви самі будете достатньо великодушними і люблячими, щоб прийняти її. Проявляючи любов і симпатію, протягом року ви зможете навіть поліпшити своє фінансове положення.
        У вас може з'явитися сильне бажання остаточно визначитися як в бізнесі, так і в сімейних справах, і кінець року обіцяє принести істотне задоволення в цьому відношенні. Існує щось, що вимагає «обговорення», і, можливо, доведеться удатися до ради друзів, родичів або впливових людей; але якщо ви готові враховувати як свої власні інтереси, так і інтереси тих, що оточують, то досягнете поліпшення у всіх справах вашого життя. Дотримуйтеся високих ідеалів і прагніть уникати дратівливості у відповідь на несправедливість; щоб добитися поліпшення і стійкіших умов, які обіцяє рік, необхідно щедріше віддавати, ніж отримувати. У вас може навіть з'явитися можливість заронити свої ідеали в серця і розуми інших людей, особливо молоді, якщо ви самі житимете відповідно до них. Є якогось роду «турботи». Вони можуть бути пов'язані з сім'єю, родичами, діловими зобов'язаннями або здоров'ям. Але якщо віднестися до них як до привілею, а не сприймати як тягар, то їх можна улагодити за допомогою грошей. Вашою добродушністю можуть в своїх інтересах скористатися інші; але навіть в цьому випадку завдяки власним зусиллям і проникливості в бізнесі ви здатні досягти істотного прогресу. Визначитеся щодо майбутнього розвитку своїх справ і постарайтеся поліпшити умови життя і взаємовідношення в сім'ї. Можливі цікаві любовні зв'язки.
        Події в році розвиваються поволі, але тільки таким шляхом кінець кінцем досягаються позитивні результати. Це найпомітніше навесні, приблизно до червня. Але далі реалізацію планів і намірів можна прискорити. Осенью очікується багато відповідальності і необхідність допомагати іншим, проте до жовтня або листопада ви зрозумієте, що підійшли до певного завершення своїх справ, яке обіцяє більше вільного часу для вас особисто наступного року. Як указують ваші числа, в березні вам належить зробити глибокі виводи і ухвалити серйозні рішення. Іюнь — хороший місяць для відпочинку, оскільки в липні з'являться ті, що вимагають вашої уваги питання практичного характеру. У вересні доведеться дбайливо вирішувати домашні проблеми, а грудень обіцяє свого роду завершення справ.
        Цього року допоможуть добитися успіху оранжевий, ясно-ліловий, червонуватокоричневий і яскраво-червоний кольори.
Персональне Річне Число 7
Даний рік дуже важливий для вас, оскільки тут дуже багато що залежить від належного душевного стану. Це свого роду рік відпочинку, і вам необхідно приділяти більше часу спокійним заняттям і цікавитися інтелектуальними гранями життя. Вашим стандартом повинна стати якість, з тим щоб ви змогли краще зрозуміти життя і навчитися інтуїтивно осягати суть того, що відбувається. У період між січнем цього року і січнем наступного вами

управлятиме бажання більше дізнатися і спеціалізувати свої знання і таланти. Крім того, у вас може виникнути бажання більше знаходитися наодинці, піти від метушні і поспіху повсякденного життя. Це піде вам на користь, оскільки вам необхідно відпочити, укріпити здоров'я і удосконалювати інтелект. Дуже важливі ваші думки, необхідне багато що обдумати, тому краще менше говорити і ясно мислити, чим боротися за свої права, сперечатися або намагатися пояснити. Це рік ментального очищення, і вам належить навести у себе лад у сфері своїх ментальних і духовних інтересів. Завдяки самоті і непідконтрольним для вас умовам вам належить випробувати багато цікавих і незвичайних переживань. Таким чином ви закладаєте фундамент для внутрішньої сили і реалізації потягу душі, які приведуть до великих змін у вашому житті. Цього року у вас викристалізується дуже важлива мета і дозріє план, який можна буде запровадити в життя тільки в майбутньому, коли на своєму життєвому шляху ви підніметеся на новий рівень сприйняття.

        Ваше бажання зрозуміти себе, спокійніша позиція і прагнення більшому навчитися можуть неправильно зрозуміти. За рішучість самостійно думати і краще використовувати власні розумові здібності вас можуть критикувати або засуджувати. Вам важко розумітиме родичів, колег після роботи і знайомих, і ви почнете помічати нерозсудливість в тих, що оточують. Просто старайтеся самі уникати нерозсудливих вчинків, оскільки це може викликати непорозуміння і розчарування у людей, що спілкуються з вами. Обдумуйте все ретельно, з витримкою і розумінням, і ви отримаєте несподівану винагороду. Краще також не втручатися в чужі справи і дозволити іншим самостійно вирішувати свої проблеми. Цього року ви знаходитеся в школі життя і повинні дотримуватися строгішої дисципліни; якщо вам чогось бракуватиме, то це тільки для пробудження у вас кращого розуміння самого себе і якнайтонших взаємозв'язків в житті.
        Уникайте відчуття замішання, приниженості і пригніченості. Для вас це рік вичікування, але немає реальної межі тому, що ви здатні подолати за допомогою самовладання, віри і внутрішньої привабливості. Фактично, не дивлячись на проблеми, що здаються, цей рік може опинитися одним з найчудовіших у вашому житті; якщо використовуватимете належний підхід, він принесе вам визнання і висуне на передній план у вашій сфері життя. Не старайтеся дуже сильно і не форсуйте події, бо це період переходу, і із закінченням року як винагорода він принесе вам деяке полегшення.
        Цього року вам допоможуть досягти успіху фіолетовий, цегляний і голубувато-сірий кольори.


Персональне Річне Число 8
        Цього року у вас прокинеться честолюбство і з'явиться сильне бажання поліпшити своє фінансове положення, тому протягом всього року вам необхідно бути дуже діловитим, ефективним і практичним. Є дуже хороша можливість просунутися по службі і поліпшити власне положення і репутацію; але обставини не обіцяють бути легенями, бо від вас буде потрібно неабияку розсудливість і уміння ефективно займатися бізнесом. У період між січнем цього року і січнем наступного ви повинні проявляти войовничий дух і добиватися бажаного, але вам необхідно також ретельно направляти свою енергію в належне русло.
        Важливий інтелект, і бажано із самого початку поставити перед собою мету і розібратися зі всіма невирішеними питаннями в бізнесі, удома і справами, пов'язаними з власністю. Ключем до успіху і просування по службі є організація і реорганізація. Зведення кінців з кінцями і досягнення наміченого не обійдеться без сильної розумової напруги; але це рік бізнесу, і якщо діяти ефективно, передоручити деталі іншим і працювати з розумом, то він завершиться поліпшенням соціального і матеріального положення.
        Дуже важливо не переоцінити свої здібності або значення того, з чим ви маєте справу, особливо це стосується інвестицій, покупки і продажу власності і обміну.
        Избегайте сентиментальності і емоцій, будьте практичним в своїх підприємствах. Не старайтеся дуже сильно, бо таким чином можна переборщити і підірвати власне здоров'я. Не будьте надмірно домінуючим навіть в любові. Протягом всього року вам необхідно тверезо оцінювати свою діяльність, рішуче і спокійно намагатися поліпшити власне положення. Якщо співробітничатимете і допомагатимете іншим, впливових осіб визнають ваші здібності.
        Приблизно у вересні після спроби реалізувати діловий проект, пов'язаний з покупкою, продажем або обміном, у вас почне вимальовуватися абсолютно нова ідея реорганізації власних справ. Можливо, ви вирішите повністю з чимось покінчити ради власного ж блага, свободи і душевного спокою. Зараз не слід виявляти надмірну матеріальну зацікавленість, бо не дивлячись на те, що гроші дають владу, ви можете володіти більшою силою, будучи вільним від чогось, чим намагаючись цепляться за нього. Окремі умови життя викликають душевний неспокій, і їх необхідно подолати, продовжуючи рухатися вперед ради власного майбутнього. Цього року вам можуть протистояти інші, тому будьте розсудливим. Весной за бажання можете переїхати або змінити умови життя, але доведеться улагодити безліч дрібниць, перш ніж в квітні зайнятися плануванням майбутнього. Як указують ваші числа, в липні можливе врегулювання стосунків в сім'ї і з партнерами по бізнесу. У серпні з'явиться відчуття самоти, але не хвилюйтеся і використовуйте цей час для відпочинку і підняття тонусу своєї травної системи. Дуже важливим місяцем є вересень, і осінь необхідно присвятити розвитку ідеї, яка з'явиться приблизно в це час. У листопаді можна чекати нового початку із старої позиції.
        Цього року вам допоможуть добитися успіху ясно-жовтий, жовтувато-коричневий, рудувато-коричневий, молочний і слонячій кістці кольору.

Персональне Річне Число 9
        Цього року багато ваших справ підходять до завершення. У період між січнем поточного року і січнем наступного здійсняться деякі ваші мрії. Зараз завершується один з циклів вашого життя, що почався Дев'ять років тому, і наступного року вас чекає новий початок. Завершення не знаменує собою невдачу або провал. Насправді це винагорода, бо завдяки ньому перед вами відкривається шлях до нових можливостей і інтересів в житті. Протягом року ви маєте бути готові відмовитися від старого і небажаного, щоб поступитися місцем справжньому і гідному. Важливо зробити цілеспрямоване зусилля порвати з тим, що надалі не має ніякої цінності. Проявите розуміння, коли щось з того, що ви намагаєтеся утримати, захоче свободи; бо якщо ви чіплятиметеся за нього, воно все одно піде від вас, особливо коли
Життя порахує таку зміну належної. Терпимість, співчуття і уміння прощати зроблять цей рік одним з найчудовіших у вашому житті; винагородою буде виконання ваших планів, фінансового сприяння, любові, розташування і теплої вдячності з боку тих, що оточують.
        Взимку і весною ваші справи покращають, і з'явиться можливість робити те, що ви вважаєте за необхідне. Але влітку ви можете відчути себе самотнім, стримуваним і нездібним стійко просуватися вперед. Не форсуйте події. Дайте життя шанс допомогти вам вийти з положення, що створилося. Подумайте про розширення області своїх інтересів і масштабніші проекти, які можуть з'явитися зараз, навіть якщо їх реалізація можлива тільки з початком нового циклу наступного року. У поточному році ви можете втратити інтерес до окремих своїм колишнім знайомим або заняттям і несвідомо направити власні думки і увагу на те, що раніше не було частиною вашого життя. Ваші нові інтереси повинні мати загальний характер. Не будьте дріб'язковим і егоїстичним, оскільки кінець кінцем це може привести на розчарування. Вашу увагу привертатимуть любовні справи — якщо не ваші особисто, то що оточують, — і ви можете виявитися залученими в них окрім власного бажання. Вам належить допомагати іншим улагодити їх справи, бо це рік, коли свої думки і відчуття слід присвятити таким, що оточує. Свою винагороду ви отримаєте саме за зроблене для інших.
        Це не дуже відповідний час для нових починів. У житті спостерігається швидше відливши, чим підливши. Займайтеся справою і використовуйте сприятливі можливості, якщо вони з'являються, але до вересня ви навряд чи ясно побачите свій новий шлях, і вам доведеться вносити певні коректування і зміни, пов'язані з убуваючою силою року. Не перевтомлюйтеся. У липні візьміть відпустку. Ваше здоров'я повинно бути в нормі, оскільки вас чекає багато що зробити наступного року. Осенью належить топтатися на місці, справи йтимуть поволі. Але співпраця і щедрість помислів і відчуттів забезпечать вам допомогу тих, що оточують. Якщо щось піде з вашого життя, не турбуйтеся, бо воно поступається місцем вашому майбутньому щастю і благополуччю.
В цьому році носите яскравий барвистий одяг. Уникайте чорного кольору.
 
Повернутися на початок статті