Нумерологія

 

Про персональні річні числа

        Розумне використання інформації, яку містить в собі Персональне Річне Число, може вирішити безліч особистих проблем. У сімейних взаєминах що кохають один одного чоловік і дружина можуть мати багато загального завдяки схожості основних чисел в їх іменах. Проте вони можуть істотно розходитися в своєму нинішньому підході до життя. Одін з подружжя, відповідно Одиниці свого Персонального Річного Числа, може починати новий цикл і рватися діяти, тоді як для іншого, що має інше Персональне Число для даного року, припустимо 7, переважно тимчасовий відхід від справ, відпочинок і вивчення чого-небудь піднесеного. Коли вони розумітимуть причину настрою і життєвої позиції один одного в даний період часу, в сім'ї з'явиться можливість гармонії і щастя.
        Спрямованість перебігу подій в році, що має певне Персональне Число, однакова для людей різного віку. Знання Персонального Річного Числа для дитини допомагає вибрати належний метод його виховання, зрозуміти його потреби і проблеми. Помилка батьків полягає в тому, що вони рік за роком наполягають на одних і тих же правилах виховання, не розуміючи, що іноді ці правила підходять, а іноді — ні.
        Наприклад, протягом року з Персональним Числом 1 дитини слід надихати використовувати власні ідеї, бути сміливим і проявляти деяку агресивність. У рік з Персональним Числом 2 дитині важливо навчитися ділитися і співробітничати, тобто поводитися декілька по-іншому, чим в рік 1. Протягом року з Персональним Числом 3 дитину необхідно познайомити з красою і мистецтвом. Але в той же час йому слід виділити гроші на кишенькові витрати, дозволити розважатися, зустрічатися з однолітками протилежної підлоги і розвивати уяву.
        Рік з Персональним Числом 4 вимагає справжньої дисципліни — порядку, дбайливого відношення до речей, пошана до заведених традицій і правил поведінки в сім'ї. Слід розвивати практичність; тому іноді необхідна розумна економія. Протягом року з Персональним Числом 5 дитина не буде так само слухняна слідувати встановленим нормам, як в попередньому році. Тут спостерігається нетерпіння по відношенню до заведеного порядку і правил. Необхідно надати дитині велику свободу, розвивати інтерес до суспільного життя і заохочувати ухвалення участі в суспільній діяльності. Невгамовність, нетерплячість і схильність нехтувати нормами і правилами є проявами бажання зрозуміти сенс життя.
        Персональне Річне Число 6 указує на рік довга і обов'язків в сім'ї, тому перед молодою людиною слід ставити завдання, що мають реальне значення для його будинку і близьких. Необхідно неформально і любовно познайомити його з традиціями сім'ї і народу. Темами уроку цього року є милосердя, допомога іншим і пожертвування. Домашні тварини, квіти, паркі, взагалі природа — все це сприяє розвитку серцевого і чуйного характеру. Протягом року з Персональним Числом 7 в дитині слід розвивати інтерес до книг, читання, науки і філософії. Іноді йому необхідно надавати можливість побути одному. Його сумніви щодо самого себе слід розсіювати, заохочуючи дитину експериментувати, будувати і досліджувати. Хороший вплив робить спілкування з освіченими людьми.
        У рік з Персональним Числом 8 приходить час розповісти дитині про купівлю, продаж, банківську справу і використання грошей для гідних творчих цілей, а не тільки для задоволення. Якщо дитина достатньо дозріла для розуміння почутого, його можна навчити правилам організації своєї діяльності, доручивши піклуватися про власні гроші і надихнувши на особисте ділове підприємство.
        Протягом року з Персональним Числом 9 в дитині слід виховати такі якості, як милосердя, терпимість і співчуття, залучити до ідей братерства людей. Егоїстичність може перешкодити досягненню прогресу в циклі, що наближається. Для цього року властива підвищена вразливість, тому на дитину легко роблять вплив зовнішні інтереси драматичного характеру, як погане, так і хороше. Формувати належні враження і контролювати емоційні спалахи допомагають добродійність, відвідини картинних галерей і тому подібне Направте увагу дитини на відомих людей.
        Коли Персональне Річне Число збігається з числовою відповідністю поточного року, з'являється сприятлива можливість йти в ногу з часом і збільшуються шанси досягти успіху.
        Свої Персональні Річні Числа треба обов'язково знати всім закоханим. З настанням Нового року разом визначите свої Персональні Числа для нього і місяць за місяцем допомагайте один одному відповідати річним вимогам.
 
Повернутися на початок статті