Нумерологія

 

Взаємозв’язок чисел та букв

        Розшифровка і аналіз чисел увязнених у вашому імені допоможе швидше добитися успіху, вибрати найкоротший шлях для досягнення поставлених цілей. Для того, щоб краще зрозуміти властивості характерні числам Ви можете подивитися загальні значення чисел.
        Правило: Завжди знаходите одну-едину цифру, що представляє число, записане будь-якою кількістю цифр. Складайте утворюючі це число цифри — дві, три або більш — до тих пір, поки в сумі не вийде одна кінцева. Іншими словами, зводите будь-яке поєднання цифр до однієї, складаючи складові і повторюючи складання до отримання кінцевої суми. Цим кінцевим результатом завжди є однозначне число. Наприклад, 285 = 2 + 8 + 5 = 15 = 1 + 5 = 6 (тобто шуканим буде число 6). Таблиця відповідностей російського алфавіту числам приведена нижче.
    1 А Й Т Ы    
    2 Б К У Ь    
    3 В Л Ф Э    
    4 Г М X Ю    
    5 Д Н Ц Я    
    6 Е Ё П Ч    
    7 Ж П Ш      
    8 З Р Щ      
    9 И С Ъ      

        В нумерології грає велике значення не тільки ім'я, дане людині при народженні, але також по батькові і прізвище, а також їх різні поєднання.

        Після того, як ви усвідомлюєте, який вплив роблять імена і числа на всю суспільну і особисту діяльність людини, вам необхідно буде зрозуміти, що ж саме вони означають. Природно, ваші власні числа — номер будинку і офісу, число імені, вік, номер паспорта і тому подібне — можуть мати якийсь сенс тільки в тому випадку, якщо ви здатні тлумачити їх з погляду людського досвіду.
        Уміння розпізнавати значення чисел подібно до знання «таємного шифру»: воно дає вам «ключ», якого немає у інших.
        Коли ви прочитаєте записану у власному імені історію і зрозумієте її сенс, ваші справи вже більше не будуть залишені на волю випадку або пущені на самоплив. Коли життя іншої людини стане для вас відкритою книгою, ви дістанете можливість служити і допомагати безлічі людей, які шукають світла і змісту на своєму власному світі.
        Читати історії, відображені в іменах і датах, не менш захопливо, ніж детективні романи. При цьому важливо розуміти, що самі по собі числа не встановлюють умов — вони лише відображають і пояснюють внутрішню суть обставин життя. Проте числам як архетипічним символам дійсно властива прихована здатність духовного тяжіння, і вони можуть, подібно до магнітів, привертати до себе ті енергії, якими вони були наділені при створенні світу.
        Ваше ім'я і дата народження містять в собі хроніку всього вашого життя, всього вашого досвіду, як минулого, так і майбутнього. У них описані всі ваші таланти і уміння. І все це може крок за кроком відкритися вам у міру вивчення номерологічних даних. Крім того, ви знайдете в них поради про те, що ви повинні робити і від чого відмовитися, якщо ви хочете здійснити мрії і знайти своє місце в житті.
        Як все це робиться — про це повідають подальші інструкції. А поки що вам необхідно зрозуміти, що означають числа. Це, можна сказати, азбука нумерології і аналізу імен. Кваліфікований аналіз залежить від того, наскільки добре вам відоме значення чисел. Ви, звичайно, не зможете відразу запам'ятати всіх асоціацій кожного числа. Але поступово, з практикою, їх значення знайдуть для вас живий зміст і увійдуть до вашої плоті і крові.
        Для того, щоб ви могли отримати загальне уявлення про числа, я привожу їх «негативні якості». Звичайно, в самому по собі числі не буває нічого негативного, але часом, коли одне число виявляється пов'язаним з іншим, між ними виникає конфлікт, який можна вирішити тільки при розумінні того, що означає і що прагне виразити кожне з чисел.
        Значення кожного числа на наступних сторінках я описую в чотирьох розділах:
        Космічний принцип — значення в духовній сфері.
        Сприятливі можливості — значення у сфері служіння людям і самореалізації.
        Схильності і таланти — значення у сфері бізнесу і кар'єрного зростання.
        Людські відносини — значення у сфері любові і браку, суспільних зв'язків, здоров'я і людських «слабкостів».
 
Повернутися на початок статті