Нумерологія

 

Значення і сенс ОДИНИЦІ

        ДЕВІЗ: Хоробрість. Інтровертне число.
        Позитивні якості: оригінальність, творче мислення, винахідливість, сила волі, рішучість, хоробрість, ініціативність, уміння керувати, енергійність, сила, самостійність, тверді переконання, мужність.
        Негативні якості: егоїзм, «всезнайство», хвалькувата, імпульсна, упертість, свавілля, схильність командувати, перескакування від балакучості до замкнутості, авторитаризм, цинізм, агресивність.

        КОЛЬОРИ: вогненний, мідний, бузковий, абрикосовий.

 
КОСМІЧНИЙ ПРИНЦИП
        Піфагор стверджував, що «розум людини черпає свою абсолютну активну суть від Бога».
        Наука Чисел має справу з живою силою божественних здібностей, що діє в людині і Всесвіті.
        Одиниця є число дії. Їй відомо, що буде, якщо з відвагою, зухвалістю, силою воля і розсудливістю зробити крок туди, де тільки «тьма над безоднею». Вона не боїться ніяких перешкод. Досліджуючи, винаходивши і творить з невичерпною силою і енергією, вона створює зразок, якому слідують інші. Вона стає розділом і лідером великих звершень.
        У людських справах без Одиниці не було б ніяких починів.
 
СПРИЯТЛИВІ МОЖЛИВОСТІ
        Чудова здібність до зосередження, сила волі, рішучість і відмінна пам'ять відкривають перед Одиницею необмежені можливості. Природне уміння керувати і прагнення до дії ваблять її в світ творчості, професіоналізму, бізнесу. Це не трудівник фізичного типу, а мислитель і винахідник, що влаштувався на ментальному плані. На початку життя природна стриманість може змусити його відвернутися від доступних йому можливостей. Це означає відмову Одиниці від проявів її енергійності і заповзятливості в конкретних справах. Або ж ця людина може дуже завзято перескакувати з одного на інше, створюючи видимість недоліку старанності і зосередження.
        Але це не справжні прояви Одиниці — числа лідерства, високого положення і влади. Людина цього числа народжується, щоб зайняти місце на чолі гідних справ і підприємств. Це може відбутися в результаті безлічі незвичайних, раптових і несподіваних подій, які змусять Одиницю «встати на ноги» і задіювати її природні таланти, — іноді у вельми молодому віці. Добрим вчителем для Одиниці є досвід, тому такій людині слід використовувати кожен привід застосувати властиві йому творчу оригінальність, силу думки і енергійність. Одиниця — це ПРАЦЮЮЧИЙ. Це людина дії. Інші чекають, поки Одиниця розробить план і почне діяти.
        Одиницю цікавлять нові ідеї, нові шляхи, нові підприємства. Традиційними методами і заведеним порядком вона віддає перевагу над створенню і підтримці незвіданих проектів. Працюючи під керівництвом інших, ця людина випробовує нетерпіння і внутрішню незадоволеність, коли його чудові ідеї не знаходять застосування. Одиниці краще вдаються почини, чим завершення, тому для реалізації її планів і ідей їй потрібна допомога інших. Вона здатна планувати практично і мріяти ідеалістично, а належним чином виростивши свій творчий талант, завжди може досягти успіху в будь-якій справі — навіть в старих, давно устояних підприємствах.
        Якщо її плани служать не тільки особистому задоволенню і підняттю престижу, а направлені і на благо інших, Одиниця отримує хорошу фінансову підтримку. Саме вона командує «вперед», коли справа заходить в безвихідь або на шляху виникають перешкоди.
 
СХИЛЬНОСТІ І ТАЛАНТИ
        Одиниці доступні наступні сфери діяльності:
        Інженер, що займається конструюванням, будівництвом, гірською справою, механікою, іригацією — широкомасштабними підприємствами, що вимагають знань, умінь, підготовки, інтелекту і уяви.
        Дизайнер, законодавець моди, творець нових моделей — в ательє, салонах або магазинах вищого класу, де краса демонструється, створюється, служить товаром або є невід'ємною частиною бізнесу.
        Викладач, учений, композитор, письменник, господар бібліотеки, картинної галереї, музею, антикварного магазина.
        Релігійний діяч, пропагандист ідей, які часто виходять за рамки традиційного, загальноприйнятого образу мислення.
        Одиниця організовує і очолює підприємства в різних сферах бізнесу, виражаючи власні творчі ідеї, винахідливість і оригінальність. Вона відчуває суспільний інтерес до всього незвичайного, дивного, такого, що хвилює і іншому. Одиниця здатна удосконалити методи, які вважаються за вже сталі.
 
ЛЮДСЬКІ ВІДНОСИНИ
        Одиниця — хороший товариш і прекрасний співбесідник з тонким відчуттям гумору. У неї благородний характер, вона приємна в спілкуванні. Проявляє свої відчуття з гідністю, чуйністю і художнім смаком. Одиниці подобається бути в суспільстві, але малознайомими компаніями вона віддає перевагу над старим перевіреним друзям і колегам. Її привертає протилежна стать, але вона реагує лише на красу, сильний характер і упевненість в собі. Не любить дурості, банальності і надмірно вимогливих партнерів. Одиниця визнає право бути вимогливою тільки за собою; вона володіє глибокою самоповагою і відчуттям власної гідності і чекає, щоб її значущість визнавали ті, що всі оточують. Вона щиро шанує тих, хто володіє багатством і високим положенням.
        У бізнесі і браку Одиниця дуже потребує розуміння. Вона дуже чутлива до схвалення з боку тих, що оточують, тому критика і засудження можуть викликати у неї гнів і обурення і змусити її ховатися за щитом нерозсудливого мовчання або реагувати в образливій, цинічній, різкій манері, зазвичай не характерній для Одиниці. Іноді ця сильна і обдарована людина може виглядати боязкою, такою, що коливається, сором'язливим, таким, що побоюється висловлювати власну думку — в повній суперечності його справжньому вольовому характеру. Це долається хорошою освітою, професійною підготовкою, мудрою і доброзичливою підтримкою. Відчуття невпевненості в собі, власній даремності, яке може виникати у Одиниці, коли вона не розуміє себе, зникає з її попаданням в належне оточення. За хвалькуватою і агресивністю часто ховається внутрішнє відчуття самоти і невіри у власні сили.
        У браку Одиниці потрібний добрий і терплячий партнер, здатний стояти на власних ногах і що володіє сильним характером. Для Одиниці важливі кохання і повага, бо, при всій своїй незалежності, вона не досягає доступних нею вершин успіху в мирських справах без розуміння будинку і в сім'ї. У відсутність кохання і схвалення Одиниця схильна різко негативно реагувати на будь-які вказівки про те, що їй робити або в чому вона помиляється.
        У неї дуже строга позиція відносно слухняності і охайності. Її дратують недбалість, байдужість до порядку і безпринципність, вульгарна і груба мова. У серці Одиниці є велика духовна сила, оскільки саме це число було першим етапом створення світу. Тому людина Одиниці уникає неприємних ситуацій і такого оточення, в яких не знаходить розуміння його тонка натура. Це може приводити до виникнення проблем в подружньому житті.
        Професійна підготовка з юних років і розуміння власної індивідуальності допомагають полегшити життєвий шлях Одиниці, зробити його успішнішим. Ця людина часто виявляється нонконформістом, бо його вабить любов до нового, бажання зробити «щось інше» і відчуття вседозволеності. Коли Одиниця «розчиняється» в бажанні створити щось нове і прекрасне для всього людства і для своїх близьких, вона досягає великих успіхів і, безумовно, гідна кохання і захоплення.
 
Повернутися на початок статті