Нумерологія

  Значення і сенс числа ДВА
        ДЕВІЗ: Миротворець. Екстравертне число.
        Позитивні якості: уміння вирішувати спори, медитативность, дипломатичність, тактовність, уміння переконувати, уміння співробітничати, миролюбність, запобігливість, чутливість, эстетизм, скромність, щирість, духовна впливовість, любов до фактів.

        Негативні якості: надмірна сумлінність, соромливість, боязкість, сором'язливість, нісенітність, склочність, схильність до крайнощів, зайва скрупульозність, надмірна жіночність, незадоволеність життям, лукавство, самота, педантичність.

        КОЛЬОРИ: золотистий, оранжево-рожевий, красновато-бузковий, білий, чорний.
 
КОСМІЧНИЙ ПРИНЦИП

        Двійка наділена властивостями, які іншим числам властиві в меншій мірі. Вона — «Носійка Світла». Двійка не стане ЙТИ навпомацки в тьмі. Вона володіє внутрішнім «Світлом». Її сила — миролюбність; м'якість, чутливість, тонка відмінність добра і зла, дар переконання, талант об'єднувати — її незмінні достоїнства. Вона наділена дійсним розумінням зв'язку людини з Богом.

 
СПРИЯТЛИВІ МОЖЛИВОСТІ
        Двійка добивається своєї нагороди від життя завдяки природному бажанню жити в світі з тими, що оточують. Її успіх досягається не силою, пануванням і волею. Вона прагне добитися бажаного результату, не викликаючи розбіжностей. Двійка обдарована здатністю об'єднувати інших ради загальної мети. Її не можна назвати видатним керівником, але завдяки такту, дипломатичності і духовній інтуїції, яку вона може навіть не усвідомлювати, Двійка переконує інших зробити те, що не під силу одному. Свої таланти, гостру проникливість і дар медитації вона, кінець кінцем, присвячує не благополуччю жменьки людей, а благоденствуванню більшості.
        На неї можна вважатися відносно збору фактів і належної їх розстановки для підтримки і зміцнення будь-якого підприємства, де важливі точність і пильність. Людина Двійки здатна бути неупередженим, його мета — відшукати гармонійний шлях для всіх, ведучий до досягнення позитивних результатів його роботи і зусиль, але що забезпечує вигоду багатьом. Агресивнішим, владним і егоїстичним Двійка здається дуже слабкою, поступливою, такою, що надмірно піклується про інших, посередником; але перед лицем критики і протидії Двійка завжди повинна залишатися вірної велінням власної душі і пам'ятати, що вона народжена бути миротворцем, примирителем, що несе світло для всіх. Потім, продовжуючи збирати факти, інформацію, приховану або невідому статистику і залишаючись вірною своїй любові до прекрасного і духовного, до світу і гармонії, вона поволі, але упевнено перетворюється на бажаного для всіх лідера, навіть для тих, хто засуджував її. Двійка неотделима від мас.
 
СХИЛЬНОСТІ І ТАЛАНТИ
        Перед Двійкою відкривається безліч сфер діяльності. Її уміння збирати факти і статистику, прихильність до точності і здатність зробити вивід|висновок| з наявних даних, уміння вибрати відповідний момент, її відчуття ритму, розуміння прекрасного, художній смак і духовний розвиток надають їй широкий спектр можливостей досягнення успіху і фінансового благополуччя.
        Людина Двійки може реалізувати себе в складних технічних областях, таких як електрика, електроніка, радіо і телебачення; займатися законами простору, світла і звуку як на матеріальному, так і на духовному рівні.
        Відповідна сфера застосування зусиль Двійки — банківська справа, фінанси, розподіл і контроль грошових потоків на благо суспільства.
        Для Двійки відкриті абсолютно всі області медицини. Вона може проявити себе у зв'язку з використанням нових, передових методів лікування.
        Багатьох Двійок привертає духівництво, релігійна діяльність, допомога що потребує духовного керівництва.
        Цьому числу також властивий музичний талант, який часто не одержує належного розвитку або залишається без уваги.
        Художній смак, тонке відчуття часу і ритму відкривають Двійці можливість проявити себе в танцях і театрі. Вона також може реалізувати себе в дизайні, в музейній справі (як експерт-оцінювач) і взагалі скрізь, де цінується добрий смак.
        Двійки часто зустрічаються в суспільствах, організаціях і асоціаціях, де люди об'єднуються для навчання, тренування, опікування і служіння суспільству.
        Продуктивною сферою додатку зусиль є всі види дипломатії і державної служби, де потрібні яскрава індивідуальність, чарівливість, доброзичливість і здатність добиватися злагоди в спірних питаннях.
        Двійка може бути бухгалтером, рахівником, секретарем і адміністратором у будь-якому вигляді діяльності.
        Чудово підходить на роль контролера, браку, що займається виявленням, слабких місць, промахів і недоліків.
        Якщо Двійка обтяжується рутинною роботою, не знаходить належного застосування своїм талантам і прагненню допомагати іншим, нести в світ красу, благополуччя і спокій, їй необхідно знайти собі хобі, яке могло б стати «віддушиною» для цих якостей.
 
ЛЮДСЬКІ ВІДНОСИНИ
        Нерозуміння глибокої внутрішньої чутливості цього числа приводить до страждань і горя. Двійці необхідно навчитися бути відважною і упевненою в собі. Їй властивий сильний характер. Вона повинна постійно пам'ятати про це. Бажання догодити і турбота про тих, що оточують немає слабкість! Двійка подібна до космічної матері, яка з розумом і любов'ю, від щирого серця наділяє своїх дітей вірою в самих себе і знанням кращого шляху в житті. В світі конкуренції завжди існує потреба в тому, хто діє заспокійливо.
        Коли Двійка не розуміє цієї правди про себе, їй загрожує самоприниженням, нерішучість, боязкість, відчуття образи, боязнь невдачі і того, що про неї погано подумають інші, і зневіра. Вона повинна уникати такої позиції і розуміти, що її люб'язність, бажання догодити і безмежне терпіння мають таку ж практичну цінність, як і будь-який інший талант.
        Проте надмірний тиск чинити на Двійку не рекомендується. Вона може відреагувати запальністю і дратівливістю. Різка і грубувата мова у відповідь на критику дивує тих, хто вважає за її малодушну.
        У характері Двійки є деякий екстремізм. Якийсь план або бажання можуть настільки захопити її, що вона не чує розумних доводів «проти». У м'якої Двійки можуть розвинутися сильні симпатії і антипатії, що приводять до конфліктів з тими, що оточують. Щоб вона могла повернутися до корисніших справ, їй може потрібно допомога з боку.
        Двійка непохитна в дрібницях і вимоглива відносно деяких речей: чистоти, продуктів харчування, одягу. У неї може розвинутися комплекс у зв'язку з якоюсь реальною або уявною деталлю власної зовнішності, що вносить розлад до її любовних справ і подружнього життя.
        Двійка повинна існувати в гармонійному і витонченому оточенні. Владні батьки або працедавці заважають Двійці проявити свої кращі якості. Вульгарність і грубість не повинні оточувати зростаючу Дитину-Двійку, що розвивається. Він повинен отримати виховання, відповідне його дійсному піднесеному характеру.
        Двійка зазвичай буває успішною в коханні і суспільній діяльності. Ввічливість, доброзичливість і чарівність роблять її бажаним партнером. Для щастя їй необхідні любов і шлюб, бо для неї дуже важливі дружнє спілкування і співчутливе розуміння. Наодинці або у відсутність любові вона може бути украй нещасною. Шлюбний партнер Двійки повинен забезпечити їй приємне оточення — затишний і красивий будинок. Двійка дуже прискіплива, і недостатня краса, чистота і охайність партнера або навколишнього оточення може несвідомо дратувати його. Коли людина Двійки живе у згоді зі своєю витонченою натурою, він люб'язний господар, приємний і інтелігентний товариш, успішний і затребуваний професіонал.
 
Повернутися на початок статті