Нумерологія

  Значення і сенс числа ТРИ

        ДЕВІЗ: Що дарує радість. Інтровертноє число.

        Позитивні якості: Уява, натхнення, емоційність, творчий талант, дар слова, дар передбачення, художній смак, успішність в самовираженні, оптимізм, життєлюбність, веселість.

        Негативні якості: примхливість, самодурство, екстравагантність, надмірності, плітки, эгоцентричность, балакучість, відсутність цілеспрямованості, марнотратство, невміння доводити справи до кінця, швидка зміна настроїв, невміння прощати.

        КОЛЬОРИ: рожевий, рубіновий, янтарний, червонувато-коричневий, криваво-червоний.
 
КОСМІЧНИЙ ПРИНЦИП
        Трійка, дитя Боже, вічно юне, таке, що постійно оновлюється, наділене вогнем ентузіазму, обдароване магічною силою слова, перетворююче неможливе в можливе, виявляюче на світло те, чого раніше ніколи не було!
        Трійка мріє — бачить своїм внутрішнім оком — вимовляє слово, і мрія стає реальністю. Наділена небесним вогнем, дитя нескінченного Отця і Матері, Трійка є «обраницею» і володіє дарами Царства Небесного тут, на землі. Її зусилля винагороджуються вродою, коли вона наважується говорити про своє внутрішнє видіння і відчуття і реагує на що вічно б'є в ній ключем радість життя. Вона ніколи не буває по-справжньому практичною і залежить від інших чисел, які повинні уловити пророцтво, що живе в її уяві, і надати йому форму.
 
СПРИЯТЛИВІ МОЖЛИВОСТІ
        Трійка показує себе з якнайкращого боку, коли знаходить спосіб вираження свого сильного внутрішнього прагнення творити і дарувати красу. Вузьке або обмежене поле діяльності, яке пригнічує використання уяви або вимагає постійного застосування зусиль, може позбавити Трійку радості життя. Заглушити мрію означає убити сам дух цього радісного, щасливого, веселого і довірливого числа.
        Трійка любить масштабність. Через простір і час, через всі проміжні етапи вона бачить те, що вийде зрештою. Часом здається, що вона живе, охоплена манією величі, але її бажання привнести вроду, відчуття і емоцію в свої підприємства має цілком практичну цінність.
        У людини Трійки ЖВАВИЙ розум, він легко і швидко навчається, може бути тямущим бізнесменом. Часом, під тиском бажання досягти мети, він може бути навіть дуже практичним; в принципі він здатний виконати все задумане їм. Трійка бажає від життя тільки кращого і готова все за це віддати. Але у відсутність творчої роботи у неї не буде щастя, про яке вона мріє. Якщо їй доводиться жити в умовах строгих практичних правил і рутини, то вона повинна зайнятися вивченням чого-небудь, що розвиває уяву або вимагає дару красномовства. Це дасть їй особисте задоволення і збільшить масштаб її досягнень.
        Трійка — щасливе число. Вона природним чином притягає до себе гроші. Трійка наділена талантами і уміннями, що дозволяють їй досягти бажаного без особливих зусиль. Вона не роботяга, але творець. Її захоплені мови про те, що вона робить і що хоче зробити, надихають інших на допомогу їй і участь в її планах. Ентузіазм Трійки — це її капітал.
        Трійка знаходить широке поле для вираження і успішного застосування свого особливого, Богом даного дару — творчої уяви — як на кухні і в лавці м'ясника, так і в музичній студії, майстерні художника, салоні декоратора і дизайнера, за столом письменника і в лабораторії винахідника.
 
СХИЛЬНОСТІ І ТАЛАНТИ
        Можливість проявити себе Трійці надають всі види діяльності, пов'язані з майстерністю, мистецтвом. У сфері розваг — професії актора, музиканта, співака. Можна добитися успіху в ілюстрації і дизайні. Писати фантастику і фентезі — книги про щось нереальне, але що зачіпає емоції як молоді, так і людей похилого віку. Сприятливу можливість реалізувати себе дає Трійкам тяга частини людства до розкоші і екстравагантних речей.
        Багато дверей до успіху і фінансового благополуччя відкриває ораторський дар, один з видатних талантів Трійки: їй добре вдається праця лектором, коментатором, комівояжером, рекламним агентом, вчителем і консультантом.
        Інші сфери: акції і облігації, інвестиції, нерухомість (особливо там, де необхідна розробка дизайну); бізнес, пов'язаний з іграшками, модою, розвагами, подорожами; всі види комерційного мистецтва.
Магазини подарунків, одягу і косметики, салони краси, бібліотеки, ресторани, дитячі сади, пансіонати для старезних — все це часто цікавить людей Трійки.
        Трійка наділена незвичайним даром пророцтва. Володіючи внутрішньою чутливістю і інтуїцією, вона часто передбачає події. Передчуття, якщо вони не забарвлені страхом або особистою упередженістю, направляють і оберігають Трійку. Їй часто властиві природні здібності до медіумізму або ясновидіння. Вона часто знаходить себе в релігії, де відчуття духовного поєднується з даром красномовства і натхненням.
        Якщо Трійці бракує сприятливі можливості або фінансовий успіх, їй необхідно подолати поганий настрій, критику або сильну антипатію, повернутися до свого природного життєрадісного стану і повірити у власну здатність привертати бажане за допомогою свого природного дару уяви.
        Трійка часто знаходить сприятливу можливість реалізувати себе в армії і військово-морському флоті.
 
ЛЮДСЬКІ ВІДНОСИНИ
        Користуватися популярністю, бути коханим і кохати дуже важливо для людини Трійки. Без кохання, захоплення і дружби, особливо з боку протилежної статі, від Трійки мало користі, і вона не може жити емоційно урівноваженим життям. Вона здібна до міцної любові, прихильності і глибокої вірності в любові і сімейному житті — інколи навіть довгий час, жертвуючи собою ради партнера. Як правило, в якийсь період життя їй доводиться пережити щось подібне в ім'я тих, кого вона любить і кому довіряє — друзів, родичів, братів і сестер, чоловіка або дружини.
        Життя кожної Трійки багате цікавими переживаннями і пов'язане з таким безліччю незвичайних і емоційних подій, що про неї можна написати цілий роман з вічним любовним трикутником. Напруження емоцій постійно підтримується безліччю інтересів, поклонників і любовних історій. Важливу роль тут грає і прагнення Трійки до популярності, бажання бути об'єктом захоплення, усвідомлення власної чарівливості, вроди і привабливості у поєднанні з великою упевненістю в собі.
        Повна ентузіазму Трійка, обдарована безліччю талантів і переповнювана радістю життя, цілком слідує власним інтересам — часто нехтуючи інтересами інших. Найбільше значення для неї має те, що вона сама думає, відчуває і бажає. Оскільки Трійка дуже балакуча і ніколи не відчуває нестачі в темах для розмови, серйознішим людям вона може здаватися егоїстичною і егоцентричною, не звертає уваги на інших. Коли Трійка живе лише ради зручності, розкоші, задоволення і задоволення своїх соціальних амбіцій, конструктивно не використовуючи власні творчі таланти, вона може дуже глибоко зануритися в егоїстичні думки про себе і свої інтереси.
        Трійка дуже чутлива до того, що їй або про неї говорять. Направлена в її сторону критика може змінити все її життя. Вона може сказати у відповідь дуже мало, але назавжди запам'ятає критику і не пробачить. Дітям-Трійкам не слід говорити про їх слабкості, неприємні риси або недоліки. Їх необхідно заохочувати, розвивати і тренувати їх уяву.
        Зайва балакучість Трійки може привести до втрати друзів і сприятливих можливостей. Вона повинна завжди пам'ятати про те, що володіє дарма слова, і перетворювати кожне своє слово в засіб досягнення успіху. У разі образи слід замкнутися, змовчати, усамітнитися і віддалитися від тих, що заподіяли біль людини або ситуації — і лише скуштувавши самоти, знову повернутися в світ і зайняти своє місце з подальшими творчими устремліннями.
        На Трійку легко робить вплив оточення. Їй подобаються красиві речі, добрий одяг і симпатичні аксесуари до неї. Навіть Трійки-чоловіки люблять яскраве в одязі і в житті. Трійка може бути привітною і хлібосольною господинею, навіть коли у неї неприємності. Які б не були недоліки Трійки, вони легко прощаються, бо її природна привабливість, внутрішня врода і кипучий інтерес роблять життя на цьому світі радіснішої.
 
Повернутися на початок статті