Нумерологія

  Значення і сенс числа ЧОТИРИ
        ДЕВІЗ: Творення. Екстравертне число.
        Позитивні якості: Зосередженість, старанність, хороші манери, чуйність, творчість, шанування моральних цінностей, практичність, методичність, рішучість.

        Негативні якості: Недолік уяви, дріб'язковість, надмірна серйозність, упертість, повільність, святенництво, схильність до спор, консервативність, боязнь змін.

        КОЛЬОРИ: зелений, синій, індиго, смарагдовий, кавовий, сріблястий, темно-бордовий.
 
КОСМІЧНИЙ ПРИНЦИП
        Четвірка володіє ключем до всього, що пов'язане з формами, планами, ідеями і композиціями на всіх рівнях думки і відчуття — від матеріальних, механічних і математичних до естетичних, релігійних і духовних. Вона забезпечує основу для стійкого існування всього сущого.
        Це число раціонального викладу принципів і ідей. Четвірка тлумачить, вибудовує в певному порядку, конструює, будує, підтримує, виконує і робить точною систему і формули, які забезпечують матрицю для стійких і відчутних результатів.
        Вона додає сирому матеріалу певні форми і приводить їх в гармонію. Вона демонструє космічний порядок розвитку і досягнення, могутньою і твердою рукою зводить простір і час на землю. Побачене в мріях і снах вона упорядковує, робить конкретним і прийнятним для людського життя.
 
СПРИЯТЛИВІ МОЖЛИВОСТІ
        Одиниця замислює ідеї, які підлягають здійсненню і використанню.
        Двійка складає проект і збирає інформацію.
        Трійка бачить красу і передбачає можливість реалізації плану.
        Четвірка знаходить матеріал, надає ідеї форму і тим самим робить її конкретною.
        Природне прагнення Четвірки — робити задумане реальним. СВОЇ сприятливі можливості вона знаходить в підприємствах, що вимагають терпіння, завзятості, рішучості, ретельності, кваліфікації, уваги до деталей. Вона бачить речі з погляду здорового глузду, любить встановлювати систему, створювати постійну або довгострокову форму.
        Вона не генератор ідей. Але коли ідея сформульована, коли обкреслена форма (і Четвірка переконалася в її практичній цінності), вона уміє довести справу до кінця. Четвірка встановлює норми і правила, порядки|лади| і навіть традиції, яким слідуватимуть ще довго після|потім| завершення її роботи.
        Її розум можуть зачіпати емоції, уява і навіть поривши. Але вона не схильна захоплюватися — в усякому разі, тривалий час — фантазіями або мріями, що не мають видимої основи або практичної цінності.
        Четвірка дуже чесна, відважна, відповідальна, сконцентрована і старанна в роботі, уміє оцінювати по гідності. Вона вчиться на власних помилках і важкому досвіді. Досвід дає їй «ноу-хау» — її головна перевага в світі бізнесу.
        Четвірка — трудівниця. Їй подобається працювати. У відсутність можливості щось побудувати, сконструювати, полагодити, виправити, організувати або розташувати відповідно до норм і правил вона відчуває себе не в своїй тарілці. Завдяки умінню оцінювати, дотримуватися системи, слідувати прикладам і встановленому порядку, вона зазвичай поволі, але упевнено стає розділом відділу, підприємства, галузі...
        За все життя Четвірці рідко коли надається можливість попрацювати виключно на себе. Її завжди просять допомогти іншим, закінчити за них незавершену роботу. Вона з легкістю робить багато практичних речей і нерідко дає більше, ніж отримує натомість. Свої власні справи Четвірка влаштовує ретельно, з практичною розсудливістю. Іноді Четвірка віддає дуже багато тим, кого кохає, і цим можуть користуватися її родичі і колеги. До тих пір, поки Четвірка по гідності не оцінить себе, вона може вести досить прозаїчне, нудне життя. Коли ж вона конструктивно застосує свою невичерпну енергію, прикладе до справи свої сильні умілі руки і винахідливий розум, їй вдається все, за що вона не візьметься.
 
СХИЛЬНОСТІ І ТАЛАНТИ
        Четвірка — природжений механік і може досягти успіху в будь-яких підприємствах, пов'язаних з механізмами і їх виготовленням, — від найскладнішої електроніки до важкої промисловості. Вона легко освоює всі види технологій, оскільки добре розуміє організацію і суть їх процесів.
        У Четвірки науковий склад розуму, її цікавить природний закон і порядок. Хорошу можливість проявити себе вона знаходить в наукових дослідженнях, вивченні прихованого взаємозв'язку енергій і матеріальних форм.
        Четвірка любить природу і готова наполегливо працювати; тому для досягнення матеріального успіху і морального задоволення вона може зайнятися сільським господарством, садівництвом, нерухомістю. Четвірку також привертають всі види будівництва — від зведення власного будинку до проектів світового масштабу.
        Будучи обачною, обережною і не схильною надмірно ризикувати грошима, Четвірка досягає успіху в банківській справі, управлінні фінансами і інвестиціях у всіх видах бізнесу. Вона хороша як економіст або бухгалтер.
        Широкий діапазон можливостей в бізнесі відкриває для Четвірки її здатність зважувати, визначати надійність, оцінювати. Її стихія — правові питання, робота з контрактами, угодами і заставами, купівля-продаж.
        Ще Четвірка добре самовиражається там, де важливі помпа, церемонії, протокол, традиційні ритуали.
        У Четвірки зазвичай бувають чіткі уявлення про добро і зло, тому її привертає місіонерська діяльність, релігійне служіння. Їй також часто подобається служба в армії, де потрібні дисципліна і строге дотримання правив і нормативів. Четвірка може стати хорошим командиром.
        Відповідне поле діяльності для неї — освіта, але це відноситься лише до тих дисциплін, достовірність знань в яких може бути доведена і перевірена. Четвірки займаються і найбуденнішою працею — там, де день за днем потрібно виконувати рутинну роботу, на результат якої можна вважатися.
        Володіючи сильним бажанням щось по-своєму встановлювати, будувати або організовувати, Четвірка часто заводить власний бізнес, який, завдяки її старанності і умілому веденню справ, може вирости в процвітаючу фірму з множиною найнятих робітників.
        Четвірці подобаються розиграші, і вона навіть може побудувати на них кар'єру у сфері шоу-бізнесу.
 
ЛЮДСЬКІ ВІДНОСИНИ
        Четвірка — це «сіль землі»: розсудливий, заслуговуючий довіри, готовий прийти на допомогу і відверта людина. Вона любить людей і сама хоче бути коханою. Четвірка прагне бути визнаною в суспільстві як корисний громадянин і активно бере участь в суспільній, релігійній і політичній діяльності. Вона любить свою сім'ю і насолоджується життям, простими задоволеннями, хорошою їжею і затишним будинком; їй подобаються тварини. Зазвичай вона потурає тим, кого кохає.
        Четвірка — число фундаментально-серйозне, добросовісне; їй потрібні чіткі уявлення про добро і зло, по яких можна жити. Без них вона втрачає упевненість в собі, здатність працювати і планувати свої дії. Четвірці абсолютно необхідні безпека в бізнесі, надійність в шлюбі і право бути самою собою. Цій меті вона віддає свій час, енергію, таланти і любов. Їй подобається планувати, працювати, заглядати вперед і чекати досягнення результатів. Ухваливши рішення, вона починає діяти, і тому раптові зміни або вимоги з боку інших, не співпадаючі з її бажаннями, можуть вибивати Четвірку з колії.
        Це деколи приводить до проблем в спілкуванні. Четвірка готова виконувати будь-яку роботу, якщо визнає її своєчасною і дійсно вимагаючою виконання. Але коли їй наказують, вона несподівано може стати агресивною, безглуздою, дратівливою і упертою. Четвірці не подобається, коли за неї щось вирішують, не порадившись з нею. Четвірка підсвідомо відчуває необхідність контролювати те, що вона робить.
        Ті, хто працює з цією славною особою і кохає її, повинні постаратися зрозуміти причину «норовливості» Четвірки і бути готовими терпляче вести з нею довгі переговори. Четвірці треба дати можливість дійти до всього своїм власним шляхом, інакше згоди в роботі не буде.
        Протягом всього життя Четвірка відчуває відповідальність за рідних і близьких. Вона успішно вирішує безліч їх проблем, зокрема дуже делікатних і пов'язаних з подоланням протидії, якщо відчуває, що її зусилля поважаються і її власні інтереси беруться до уваги. Інакше Четвірка швидко холоне до клопоту.
        Четвірка не повинна допускати, щоб її образи переростали в антипатії і служили причиною депресій. Вона повинна прагнути розуміти інших, розвиваючи свою власну індивідуальність. Борг числа Чотири полягає в заставлянні фундаменту, на якому могли б стояти, працювати і відчувати себе захищеними інші.
        Завдяки самоконтролю і саморозумінню Четвірка заробляє гроші, відкладає заощадження, будує і кінець кінцем добивається такої фінансової забезпеченості, якої немає у більш імпульсних і обдарованих багатою уявою осіб.
        Четвірка не любить, щоб її квапили. Вона працює неквапом, іноді навіть поволі пересувається. Не дивлячись на свою наполегливу працю, іноді вона може упустити сприятливу можливість, оскільки не відрізняється великою спритністю. Їй корисно практикувати публічні виступи, брати участь в спортивних змаганнях і іграх, спілкуватися з тими, хто думає і діє швидко і прямо. Це допоможе їй стати гнучкіше.
 
Повернутися на початок статті