Нумерологія

  Значення і сенс числа П`ЯТЬ
        ДЕВІЗ: Прогрес. Інтровертноє число.
        Позитивні якості: Прогресивність, винахідливість, різносторонність, активність, енергійність, схильність до дослідження, уміння управляти, новаторство, волелюбність, швидкість мислення, допитливість.

        Негативні якості: Неспокійність, незадоволеність життям, критиканство, мінливість настроїв, різкість, запальність, непосидючість, нервозність, розкидання, нетерплячість, імпульсна.

        КОЛЬОРИ: вишневий, рожевий, світло-вишневий, малиновий, темно-червоний, глициниевый.
 
КОСМІЧНИЙ ПРИНЦИП
        Право діяти — розвиток винахідливості — диво бути живим — збудження вибором. П'ятірка є поле дії життя. Вона представляє життєвий досвід. Завжди і у всьому вона є керівником.
 
СПРИЯТЛИВІ МОЖЛИВОСТІ
        Для числа П'ять можливості лежать на всіх напрямках. Веління «плодитися, розмножуватися, наповнювати і володіти» відкриває перед активною і діловитою П'ятіркою безкрайнє поле діяльності і необмежену можливість вибору.
        П'ятірка не винахідник, але її жвавий розум, гостра спостережливість, бадьорість духу, спритність, енергійність, кмітливість, ентузіазм, бажання знати про те, що всьому відбувається в світі і взяти в цьому участь дозволяють їй стати лідером у всіх видах прогресивної діяльності. Вона належить суспільству і сприяє суспільним інтересам. Своєю винахідливістю П'ятірка може перетворити невдачу на успіх. Завдяки ній корисні підприємства починають приносити ще більшу користь. П'ятірка з її жвавим і плідним розумом, даром красномовства, здібністю до мов і розумінням потреб суспільства займає видатне місце у всіх ділових підприємствах.
        Будучи за вдачею законодавцем, вона може управляти думками, відчуттями і устремліннями в самих різних сферах — від юридичної і політичної до релігійної, філософської і навіть містичної.
        Допитлива і волелюбна П'ятірка не страшиться ніякого життєвого досвіду і не цурається земних радощів — «вина, жінок і пісень». Вона ненавидить сіру, утомливу рутину і всілякі рамки і обмеження. Свобода думки, свобода дії і свобода віросповідання — це її духовний ідеал.
        П'ятірка не тільки підтримує, але і розуміє закон змін. У її власному життєвому досвіді зміни часто відбуваються різко і несподівано. Але зміна подій завжди відкриває нові можливості.

        П'ятірка повинна витягувати з будь-якого досвіду те цінне, що в нім міститься, оцінюючи і зважуючи його на практичному, емоційному і духовному рівнях. Проте дуже часті зміни, зайве різноманіття інтересів і «розкидання» можуть привести до недоліку старанності і дисциплінованості і кінець кінцем до невдачі. Якщо П'ятірка подібна до «перекотиполя», вона не зможе реалізувати свою долю, визначувану початковим велінням (див. вищий). У самій гущавині планів, ідей і сприятливих можливостей П'ятірка повинна триматися корінням за субстанцію життя, яке сприяє зростанню, стабільності і надійності, всьому довговічному і постійному.

 
СХИЛЬНОСТІ І ТАЛАНТИ
        Будучи числом прогресу і розвитку, П'ятірка знаходить щастя і успіх в тих видах діяльності, які пов'язані з суспільством і його інтересами. Будь-яка робота, що вимагає довгого годинника рутинної праці або що припускає одноманітність, обмеження свободи пересування і відсутність контакту з людьми, не залишає П'ятірці шансу рости і розвиватися. Для П'ятірки монотонність смерті подібна!
        П'ятірка любить подорожувати і часто переходити від одного виду діяльності до іншого. Для неї сприятливі всі види бізнесу, пов'язані з транспортом і пересуванням, зокрема туристичні і екскурсійні послуги. Відкрито для П'ятірки і таке поле діяльності, як реклама. Проявити винахідливість і управлінські здібності допомагають їй всі види видовищних і розважальних заходів, спортивні змагання, ігри, шоу-бізнес.
        Нерідко П'ятірка сама виступає в ролі того, що розважає. Їй подобаються оплески і схвалення глядачів, їй подобається бути актором, іноді навіть клоуном. П'ятірку привертають випробування і перешкоди, які можна подолати швидкістю дії, розумом і кмітливістю. Вона легко навчається, але за своєю природою не є старанним учнем, що накопичує масу інформації, оскільки часто її інтереси міняються задовго до досягнення стійких результатів.
        Завдяки внутрішньому, іноді навіть неусвідомлюваній повазі до закону і порядку П'ятірка може проявити себе і досягти успіху в професії юриста і в апараті державної влади. Вона природжений ярий прихильник законності, і їй подобається робота, пов'язана з оформленням і регуляцією юридичної сторони того або іншого підприємства. П'ятірка — природжений торговець і може продати все що завгодно: від колготок до нової релігії. Власне кажучи, П'ятірка завжди щось продає — продукт, метод або ідею. Вона також чудовий розповідач і може працювати лектором, диктором або вчителем. П'ятірка любить допомагати іншим, показувати, як зробити те або це. У неї маса ідей по удосконаленню всього на світі. У основі ж всього цього лежить її бажання робити вплив на тих, що оточують.
        П'ятірки часто працюють в індустрії моди, де постійно придумують щось нове і незвичайне.
        П'ятірку може зацікавити робота журналіста, особливо пов'язана із захистом має рацію і свобод громадян.
        П'ятірка володіє здібностями адміністратора і часто стає на чолі компаній і організацій завдяки умінню підтримувати робочий процес, примушувати діяти інших. Вона захоплено збирає інформацію і може займатися декількома видами діяльності одночасно. Проте П'ятірці не можна забувати про відпочинок і розслаблення, щоб уникнути напруженості, нервозності і розумової перевтоми. Наглядова за вдачею, П'ятірка може бути хорошим критиком і третейським суддею в будь-якій професійній сфері. Що уміє все довідатися і з'ясувати, П'ятірка також схильна до роботи сищика.
        З боку здається, що П'ятірка живе виключно мирськими турботами, але насправді вона, скритна і інтровертна, може цікавитися окультними, містичними і релігійними ідеями. П'ятірка легко уловлює їх суть і корисність і здатна донести їх зміст до тих, хто шукає в житті чогось вищого, духовного. Вона може успішно проявити себе в ролі вчителя, психолога, медика, особливо лікаря ран душевних. Найбільше щастя П'ятірці доставляє відчуття власної причетності до роботи для загального блага.
        П'ятірка часто зустрічається в тих видах бізнесу, де швидко видно результати діяльності (фінанси, біржова гра). Вона азартна і любить ризикувати. При цьому може бути довірливою і попадатися на гачок до махінаторів. Закон несподіваних змін, що діє в житті П'ятірки, ставить під сумнів розсудливість її фінансових спекуляцій. Їй необхідно шукати способи досягнення міцного, стійкого успіху. Розуміючи, що прогрес як такий пов'язаний із зміною, і вибираючи таку роботу, корисність якої не залежить від моди, П'ятірка може змусити закон змін працювати на неї!
 
ЛЮДСЬКІ ВІДНОСИНИ
        П'ятірці властивіші крайнощі темпераменту, чим людині будь-якого іншого числа. Вона також зазвичай переживає більше життєвих зльотів і падінь. Невгомонний характер, цікавість, готовність ризикувати, бажання знати про той, що відбувається в світі і бути його частиною забезпечують П'ятірці численні пригоди. Деколи знання і успіх дістаються їй нелегко. Але саме це і робить П'ятірку цікавим товаришем. Життя з нею ніколи не буває нудним. П'ятірка незалежна, потребує нічого не обмеженій особистій свободі і ненавидить рутину.

        Настрої і дії П'ятірки іноді забарвлюються навіть деякій богемністю. П'ятірку всюди переслідують несподіванки і зміни; фактично «зміни» є ключовим чинником в її особовому розвитку. П'ятірка швидко втрачає інтерес до всього, що не змінюється, і з легкістю «відправляється туди, куди бояться ступити ангели» (роман Э. М. Форстера), внаслідок чого у неї виникає безліч проблем, в яких вона винить інших людей або «середовище». Втім, володіючи великою винахідливістю, жвавим розумом і гострим сприйняттям, П'ятірка з такою ж легкістю може справитися з виниклими неприємностями. До того ж внутрішня, природжена пошана до закону і порядку майже завжди утримує П'ятірку від необдуманих або поспішних вчинків. Часто вона навіть займає в суспільстві таке положення, в якому сама стежить за дотриманням законів, що діють. Все це робить П'ятірку досить складною особою.

        П'ятірка дуже товариська. Їй подобається бути частиною «команди» і навіть частиною «натовпу», мати численні знайомства. Зазвичай у неї маса друзів і приятелів, ділових і суспільних контактів. Її дуже вабить протилежна стать, але вона часто зволікає зі вступом до браку, побоюючись втратити свою свободу. П'ятірка легко може розірвати подружні узи або цивільний брак, якщо вирішить, що ці стосунки сталі нудні і зв'язують її. П'ятірку не можна віднести до «справжніх сім'янинів», оскільки вона не дуже хоче постійної відповідальності, що обмежує її свободу. Все це повинен брати до уваги той, хто вступає з П'ятіркою в брак АБО збирається вести з нею поділа. Партнерові П'ятірки нудьгувати не доведеться; він буде вимушений пристосуватися до її активності, прагненню весь час щось робити. Переробити П'ятірку неможливо; спроби духовно «приборкати» її кінець кінцем потерплять поразку. Це підоснова багатьох галасливих розлучень. П'ятірці потрібна активна, насичена подіями, цікава і приносяча людям користь життя. Тільки в цьому випадку вона щаслива і стає вірним чоловіком і надійним партнером.
        У відсутність хорошого виховання і освіти П'ятірка може поводитися образливо по відношенню до тих, що оточують, проявляти недисциплінованість і імпульсну. Це часто приводить до неприємних подій і сварок. У П'ятірки можуть виникати проблеми із законом, коли нелади в її оточенні дратують її і штовхають на необдумані вчинки і різкі вислови.
        Знайомих П'ятірки часто обурює нестача вдячності з її боку за те, що вони дали їй або зробили для неї. П'ятірка навіть здатна претендувати на те, що їй по праву не належить, зазвичай обгрунтовувавши це своїми минулими заслугами. І це теж часто приводить до проблем. Однією з найважчих рис вдачі П'ятірки є її схильність все критикувати. Вона більша, ніж їй хотілося б, залежить від інших і внутрішньо неусвідомлено обурюється таким положенням справ. Вона повинна навчитися упокорюватися з цим і справедливіше відноситися до тих, що оточують.
        Решта всіх чисел залежить від П'ятірки, оскільки вона представляє цивілізацію. Вона відрізняється великою любов'ю до життя. Її гроші приходять і йдуть, але сама вона є такою, що «управляє» суспільного добробуту, що визначає її дуже важливу роль в земних справах.
 
Повернутися на початок статті