Нумерологія

  Значення і сенс числа ШІСТЬ
        ДЕВІЗ: Служіння людям. Екстравертноє число.
        Позитивні якості: Артистизм, уміння співчувати, гуманізм, подвижництво, тверді переконання, правдивість, безкорисливість, гармонійність, прихильність до будинку і сім'ї, відчуття довга.
        Негативні якості: Надмірне захоплення чужими проблемами, самовдоволення, упертість, домосідка, зайва жертвенность, повільність в ухваленні рішень, прагнення панувати, незадоволеність життям, егоїзм, неравнодушие до лестощів.
        КОЛЬОРИ: оранжевий, червонувато-коричневий, гірчичний, колір шкіри, яскраво-червоний, ясно-ліловий.
 
КОСМІЧНИЙ ПРИНЦИП
        У розпорядження числа Шість віддаються всі створені блага. Воно володіє божественною спадщиною. Отримавши насіння всього живого, Шістка стає «коморою», що годує все людство. Плоди її праці несуть утіху, щастя, захист, достаток і багатство всім людям. Всі дні життя Людини-Шістки наповнені гармонією, корисністю, красою і радістю служіння.
        Слово «гуманізм» визначає місце Шістки у всіх людських і духовних справах. Славою, що вінчає її, є скоєне для інших добро.
        Шістка розумна, здібна і практична, але разом з тим мрійлива. Вона живе на дуже високому рівні, де відчуває і сама виражає красу і велич життя і буття.
 
СПРИЯТЛИВІ МОЖЛИВОСТІ
        Шістка мудра і добросовісна. Вона живе, керуючись розпорядженнями душі. Шістка з самого дитинства має глибоко укорінені переконання щодо релігії, добра і зла, правди і правосуддя і вимагає справедливості у всьому і для всіх. За ці принципи і ідеали вона готова битися, але завжди тільки згідно власним віруванням.
        Шістка вважає за краще діяти традиційним чином, згідно встановленим стандартам. Вона прагне до гармонійного врегулювання і прагне уникати розбратів. Її глибоко хвилює і бентежить все неприємне і підле у взаєминах і ситуаціях. Вона постійно намагається м'яко і доброзичливо виправити несправедливість, в чому і виявляється її людяність.
        Все своє життя, у всіх підприємствах Шістка вдягається себе відповідальністю, але це їй під силу, оскільки нею рухає високе відчуття довга. Їй подобається робити добро для друзів, сім'ї і суспільства. Вона може віддавати себе до знемоги і не оглядаючись на міркування «розумності». З іншого боку, якби Шістка не віддавала себе, вона не заслужила б на нагороду за своє служіння.
        Коли Шістка розуміє красу служіння і з глибокою пошаною і мудрістю здійснює його, відповідальність стає задоволенням і привілеєм. Шестірку чекають чотири сприятливі можливості проявити себе. Вона може вибрати одну з них або виступити в декількох ролях відразу:
        - в ролі прапороносця;
        - в ролі гуманіста;
        - в ролі годувальника;
        - в ролі того, що розважає.
        Шістці залишається тільки вибрати, по якому шляху служіння їй йти, оскільки її привертають багатство, розкіш і радощі життя і вона здатна зробити все це доступним не тільки для себе, але і для інших.
        Вона може учити інших людей і служити їм, направляючи їх і оберігаючи від зла і гріхів.
        Вона може лікувати, працювати у сфері соціального забезпечення і полегшувати життя тим, хто опинився в біді.
        Вона може займатися бізнесом, проводячи для людей хороші речі і надаючи їм корисні послуги.
        Вона може співати, складати і грати музику, ставити п'єси і опери, малювати — загалом, привносити в повсякденне життя Красу.
        Шістку називають Космічною Матерью або Космічним Отцем. Вона віддано служить Боові, своїм співгромадянам і рідній країні.
 
СХИЛЬНОСТІ І ТАЛАНТИ
        Коли Шістка зайнята вигідною і корисною справою, вона любить працювати і чекає гідної винагороди за свою працю. Вона наполягає на повній оплаті своїх зусиль. Її не можна назвати «роботягою». Шістка не обділена фізичною силою і може виконувати найважчу роботу, але завдяки розуму і здібностям вона, як правило, з часом займає керівне положення. Якщо Шістка тривалий час продовжує виконувати важку фізичну роботу, значить, вона не використовує власні таланти або ще не розкрила їх в собі.
        Шістка є вчителем за вдачею і в якийсь період свого життя обов'язково виявляється в ролі викладача, інструктора, тренера. Любов до істини і справедливості часто спонукає її стати богословом, філософом, ученим-істориком. Строгі принципи Шестірки обумовлюють її схильність до реформаторства, перегляду ідеалів і реорганізації суспільних рухів. Вона може плідно працювати у всіх сферах, пов'язаних з емоціями і устремліннями людської душі.
        Крім того, Шістка добре проявляє себе в соціальній сфері — зокрема, в системі охорони здоров'я. Вона може грати будь-яку роль — від санітарки до завідувача лікарнею. Шістка завжди природжений гуманіст, і якщо вона не знаходиться на відповідній службі, то здійснює благородні і корисні вчинки «від себе самій», часто навіть таємно від інших. Їй подобається допомагати іншим, і в результаті перед нею весь час відкриваються нові можливості в бізнесі.
        Шістка володіє прекрасними діловими здібностями. Її таланти і схильності будуть затребувані в багатьох видах бізнесу. Це може бути виробництво продуктів харчування, товарів для будинку, одягу, косметики і прикрас — всього того, що робить життя зручним і приємним. Це також може бути ресторанний або готельний бизнес.
        Фінансову винагороду Шестірці забезпечують всі види діяльності, пов'язані із зціленням, — будь то робота в аптеці або догляд за хворими.
        Шістка завжди живо цікавиться природою і може вибрати собі професію, пов'язану з геологією або біологією; ще вона виявляє цікавість до судів, вантажоперевезень, іригації і сільського господарства. Без Шестірки немислимі також мистецтво і культура. Широкі можливості перед нею відкривають професії, пов'язані з вихованням і навчанням дітей, де потрібні кохання і розуміння.
        У матеріальному відношенні Шістка часто багато отримує від шлюбу і по спадку.
 
ЛЮДСЬКІ ВІДНОСИНИ
        Шістка уміє кохати.
        Сокровенним її бажанням є любити і бути коханій. З самого дитинства і до глибокої старості весь її жаль і радощі обертаються навколо цієї потреби. Без любові Шістка не досягне доступних нею висот успіху і душевного задоволення. У людських взаєминах це може виглядати як слабкість або егоїзм, але така вже суть Шістки, адже це «число серця».
        Тил Шестірки — це завжди її будинок, сім'я і діти, а її ідеали обумовлюють вірність і великодушність по відношенню до тим, кого вона кохає. Природна любов до розкоші і радощів життя робить Шістку поблажливою до сім'ї і друзів, і деколи вона може бути абсолютно сліпа до недоліків інших, що користуються її прихильністю і розташуванням.
        Часом бажання захистити дорогих серцю людей може обернутися не користю, а шкодою і розчаруванням. Як батько або чоловік, Шістка може швидше пригнічувати надмірною опікою, чим допомагати, викликаючи з боку дитини або партнера прагнення «захиститися». Люблячи інших і віддаючи їм себе без залишку, Шістка здатна на самопожертвування, але при цьому може не помічати, в чому вона сама не має рацію.
        Як це ні дивно, Шістка іноді залишається взагалі без сім'ї — і все тому, що у неї занадто завищені ідеали любові і шлюбу. Це невибачна помилка, оскільки розвиток Шестірки відбувається саме в партнерстві і сімейному житті.
        Шістка може також залишитися незамужньою або неодруженою із-за відданості отчому дому, обумовленою відчуттям довга і відповідальності. Іноді справжнє кохання приходить до неї вже в немолодому віці — як нагорода за служіння і самопожертвування.
        Тверді переконання, релігійні принципи і відчуття справедливості можуть викликати безліч проблем в житті Шестірки (якщо вона раніше не знала турбот і тривог) і її сім'ї. Вона може бути твердою, безжальною, владною і невблаганною, дуже упертою і не сприймаючою розумним доводам. Не дивлячись на природжене співчуття і доброту, Шістка може рішуче наполягати на своїх вимогах щодо дисципліни. Відчуваючи себе розділом сім'ї, вона не любить, щоб їй суперечили і протидіяли. Шістка повільна і некваплива в думках і вчинках. Коли її підганяють або вимагають якихось обіцянок, вона замикається в собі.
        Шістка завжди хоче виконувати свою роботу гідно і володіє глибоким відчуттям гордості, тому інші люди здатні впливати на неї за допомогою лестощів. В результаті вона може збитися з шляху і розпорядитися своєю допомогою безрозсудно, в збиток тим, хто її дійсно потребує. Ця риса вдачі, природно, приводить до проблем, і Шістка починає говорити об «невдячність» близьку. Не отримавши заслуженої, на її думку, вдячність, вона може почати шукати спілкування з іншими людьми або змінити роботу.
        Стикаючись з уявною або реальною несправедливістю, чесна і прямолінійна Шістка здатна досить різко «різати правду-матку». Часом вона демонструє обмеженість уявлень, з нею буває складно спілкуватися. Але в цілому це прекрасна особа. Її покликання — бути доброю, по-материнському утішати і по-батьківськи забезпечувати все людство.
 
Повернутися на початок статті