Нумерологія

Значення і сенс числа СІМ
        ДЕВІЗ: Розуміння. Інтровертноє число.
        Позитивні якості: Схильність до спостереження, дослідження, аналізу, наукового мислення, здібності до техніки, винахідливість, умілі руки, перфекционизм, схильність до медитації і окультизму, відчуття власної гідності, привабливість, інтелект, любов до самоти, проникливість, незалежність.

        Негативні якості: Обачність, «собі на думці», гордість, замкнутість, сарказм, підозрілість, нерозсудливість, нездатність до самовираження, зайва позитивність, самокопание, любов до спор.

        КОЛЬОРИ: сірувато-рожевий, фіолетовий, пурпурний, цегляний, перлинний.
 
КОСМІЧНИЙ ПРИНЦИП
        Сімка народилася, щоб мати всі нагороди Шестірки, але разом з тим шукати внутрішнього знання і відкривати Закони Божественного Всесвіту. Вона вже зібрала плоди своїх минулих праць. І тепер Сімка спокійно, в безтурботній медитації дивиться на встановлені факти, виявляє в своїх баченнях і мріяннях реалії незримої сили і в результаті стає володарем мудрості століть.
        Маючи благословення Всевишнього, вона може зробити крок далі і пізнати те, що було невідоме раніше.
        Знаходячись серед матеріальних речей, Сімка знаходить в кожній з них щось подібне до душі. Вона не відрізняється релігійністю, але, проте, робить священним само існування людства.
 
СПРИЯТЛИВІ МОЖЛИВОСТІ
        Людина Сімка — насамперед сам собі господар. Він не шукає успіху в звичайних, сталих ситуаціях або умовах. Сімка прагне визначити і перевірити цінність всіх видів діяльності на всіх рівнях життя.
        Ніякої ідеї, плану, інформації або навіть встановленого факту вона не приймає за чисту монету. Сімка завжди задається питанням «чому», який кінець кінцем приводить її до відкриття, недоступного середнього розуму.
        Сімка — мислитель, що вивчає якнайтонші взаємозв'язки життя; вона не заспокоїться, поки не зв'яже відоме з невідомим. Аналітичний склад розуму постійно підштовхує її до виявлення прихованих фактів. Тому вона стає першовідкривачем: ученим, винахідником, іноді навіть окультистом, і врешті-решт добивається успіху в тій або іншій незвичайній, вузькоспеціальній діяльності. Для Сімки знання є сила, і її жвавий, проникливий і наглядовий розум допомагає їй досягти високого положення і успіху.
        Життя Сімки не завжди буває простим, оскільки вона від природи потайна, спокійна, мовчазна, насилу виражає власні думки і ідеї, іноді турбується з приводу своєї «непристосованості» до повсякденного життя. Проте знайшовши своє місце на цьому світі, Сімка більше не залишається самотньою і безсловесною, який вона відчувала себе раніше. Із-за лаштунків її викликають на сцену. Люди, образно кажучи, протоптують стежку до дверей Сімки, щоб залучитися до її мудрості.
        Сімку мало цікавить легковажна і дурна витрата часу, а також нездійсненні мріяння. Над усе вона жадає знань. За зовні холодною і гордовитою поведінкою ховається її інша сторона. За стриманою і владною вдачею — містичне світовідчування. Вона шукає відокремлених місць, щоб побути наодинці; інтуїція керує нею більшою мірою, чим вона готова визнати. Сімка тонко відчуває все «окультне» і «метафізичне», мріє про прекрасний, романтичний, «небесний», живо відчуває диво власної душі і її зв'язок з Творцем неба і землі.
        Сімка — щасливе число; її досягненнями управляє Закон Потягу («Подібне притягується до подібного»), що наділяє Сімку внутрішньою силою, яка дивовижним чином завжди знаходить для неї допомогу і підтримку. Не дивлячись на обережний і обачливий розум, їй подобається ризикувати. Азартні ігри — небезпечне заняття для Сімки (особливо для Сімки, похідній від 16 — числа карми, що вимагає повної оплати за все). Проте коли вона покладається на внутрішнє керівництво, що направляє її до знань і умінь, то завжди отримує від життя свою нагороду. Освіта, професійна підготовка і мудре використання власних чудових ментальних якостей приводять її до справжнього і стійкого успіху.
 
СХИЛЬНОСТІ І ТАЛАНТИ
        Сімці завжди слід прагнути стати майстерним працівником. І, як правило, за наявності належної старанності вона цього добивається. Цілями її завжди мають бути навчання, освіта, тренування.
Якщо Сімка заявляє про те, що їй бракує освіта і сприятливі можливості, значить, вона просто не зважилася підкорятися своєму дійсному прагненню до знань. Невгомонна і чекаюча, що «по той бік огорожі трава зеленіша», Сімка може перескакувати з одного на інше — це приводить її до затримок на шляху і невдач. Зазвичай Сімка любить читати і вчитися. Для неї нормально оточувати себе книгами і науковими журналами. Навіть у самих обмежених обставинах і при недоліку освіти Сімка завжди здатна, приклавши розум і руки, розширити сферу своїх можливостей. Кінець кінцем природжені здібності завжди приводять її до вищого положення і відповідного рівня активності.
        Сімці доступне найширше поле діяльності. Вона досягає успіху завдяки дослідженню, розрахунку, спостереженню, аналізу і синтезу. Їй необхідно прагнути стати справжнім фахівцем в тому, чим вона займається. Із зростанням майстерності її зусилля підкріплюються інтуїцією і силою духу. Сімка може проявити себе в області наукових досліджень і технічних експериментів; їй підходять робота в лабораторії і статистичний облік. Можливість досягти професійного успіху і достатку Сімці надають хімія, винахідництво, історія і стародавні науки.
        Сімка може досягти успіху в страхуванні і будь-якій роботі, пов'язаній з математичними обчисленнями: вона, як правило, легко і швидко справляється з числами, схемами і графіками. Прекрасним полем діяльності для Сімки є юриспруденція. Вона здатна зробити хорошу кар'єру в медицині, часто в якій-небудь неординарній, високоспеціалізованій її області.
Сімка чудово уміє працювати з літературою і може займатися викладацькою роботою — в школі, коледжі, університеті. Учительство у неї в крові. Гостра спостережливість і інтуїція роблять Сімку хорошим детективом, криміналістом і агентом спецслужб, чому також сприяють самоконтроль і уміння тримати мову за зубами.
        Сімка відрізняється художнім смаком і часто буває добрим знавцем літератури. Її покликанням може стати і кухня — і тоді вона реалізує свій кулінарний талант в ресторанах вищої категорії. Часто у Сімки «золоті руки», і вона може оволодіти мистецтвом різьблення, гравірування і тому подібне Містичний аспект Сімки будить в ній інтерес до окультного учення, таємних суспільств і релігії, де вона також може успішно реалізувати себе — але не в сліпій вірі, а як шукач істини. У якийсь період свого життя Сімка виявляється реформатором, що намагається змінити мир за допомогою нової ідеї. Сімка любить мати добре розроблений план, перш ніж приступати до своїх підприємств, і іноді коливається або даремно витрачає час через те, що не може відшукати точний і досконалий, на її думку, метод здійснення задуманого. Сімка не повинна боятися діяти поетапно, по ходу справи поступово досягаючи досконалості. Коли Сімка знайде знання, відшукає своє місце і мету в житті, їй супроводять успіх і слава. Вона може також бути привабливим і чарівним оратором.
 
ЛЮДСЬКІ ВІДНОСИНИ
        Добре пристосована до життя Сімка є чарівною особою — будь то «джентльмен» або «леді»: урівноваженою, такою, що володіє відчуттям власної гідності, вихованою, кмітливою і дотепною, декілька вимогливою і стриманою, але зазвичай доброю і готовою прийти на допомогу. Вона добрий товариш. Її талантами і досягненнями захоплюються ті, що оточують.
        Проте в її природі є щось від «самотнього вовка», що створює враження відчуженості Сімки і складності спілкування з нею. Будучи вимогливою і розбірливою, Сімка не дуже легко сходиться з людьми: вона завжди вичікує, поки краще не дізнається тих, з ким вступає в контакт. Сімка постійно випробовує необхідність зберігати самовладання і триматися з гідністю. Якщо їй доводиться жити в умовах невпевненості або плутанини в роботі і спілкуванні з людьми, вона втрачає таку важливу для її успіху привабливість.
        Часто Сімка оточує себе захисною стіною скритності до тих пір, поки не переконується в тому, що знаходиться на знайомій нею грунту. Вона виборча відносно власного оточення і друзів, але з близькими знайомими проявляє всю свою внутрішню чарівливість.
        Як правило, Сімка не дуже легко пристосовується до обставин. Вона рідко змінюється або перебудовується, а спроби вплинути на неї можуть викликати замкнутість в собі і відчуженість. Проте Сімка чутливіша до емоцій, чим готова визнати, і, подібно до інших людей, потребує кохання, розташування і розуміння, схвалення і вдячності.
        Сімка украй не любить питань «в лоб» і рідко відповідає на них — або може достатньо різко виразити своє роздратування. Завжди краще почекати, поки Сімка сама не буде готова відкритися — і тоді вона розповість вам все. Це вірно відносно як дітей, так і дорослих Сімок, Разом з тим Сімка сама не соромиться ставити питання і не задовольняється ухильними відповідями. Іноді вона проявляє себе запеклим скептиком і вимагає всьому доказів. Хоча така межа може бути ключем до успіху в бізнесі або дослідницькій роботі, в сімейних взаєминах вона часто виявляється причиною ускладнень. Сімка може бути дивовижне підозрілою і скритною, що веде до формування негативних звичок і надмірної стриманості. Вона повинна надавати іншим таку ж довіру, якого вимагає від них для себе, і уміти неспішно обговорити ситуацію. Девізом Сімки є розуміння, але вона повинна усвідомлювати, що саму її не завжди легко зрозуміти. Сімці необхідно прагнути зрозуміти інших і робити зрозумілими для тих, що оточують себе, свої відчуття і дії.
        Сімка любить добре оточення і потребує його. Вона завжди хоче кращого. Сімки, особливо жінки, прагнуть мати хороший будинок, чудово обставлений і обладнаний, зі всіма деталями, що личать.
        Сімці не подобається, коли в будинку багато людей, і вона привітна тільки по відношенню до тим, хто має загальні з нею інтелектуальні інтереси. Сімка — розділ будинку і сім'ї, що не завжди дається їй з легкістю. Вона повинна вибирати собі партнера, який також шукає знань, цікавиться книгами і витонченими речами. Якщо шлюбні узи випадково пов'яжуть Сімку з великою ріднею, у неї може виявитися відсутність справжньої прихильності до сімейного вогнища. Час від часу Сімці потрібно побути наодинці, їй необхідно мати час для відпочинку, читання і роздуму.
        Сімка володіє сильною емоційною і сексуальною енергією, але прекрасний самоконтроль і стоїчна натура дозволяють їй жити одній або укладати себе в монастир. У зв'язку із забороною відчуттів або неприборканою грою емоцій вона може демонструвати різні химерні риси вдачі. Найбільшу користь і щастя Сімці приносить брак, що грунтується на глибокому потягу душі і розуму.
        Для Сімки характерна розбірливість і вимогливість відносно їжі. Вона завжди повинна дотримуватися правильного харчування. Для неї дуже корисне поєднання відпочинку з фізичними вправами. До особливо чутливих частин тіла Сімки відносяться хребет, гланди і селезінка.
        Обережну в обігу з грошима Сімку часто вважають за скупувату. Вона марнотратна, коли справа стосується її власних потреб, але схильна забувати про потреби інших. Сімці не властиво бути опікуном всього світу: її роль — викладати. Проте, якщо її глибоко переконати в чомусь, вона багато що віддасть на благо цієї справи.
        Сімка повинна знаходити щось духовне і божественне у всьому сущому і зберігати добре серце і гострий розум.
 
Повернутися на початок статті