Сторінки Повернутися до попередньої сторінки1234567Кенгуру-uaКенгуру-ruПерейти до наступної сторінки
   
Перейти до перегляду завдань районних олімпіад  
Олімпіадні задачі: умови та розв'язання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
 
   
Переглянути вміст книги
Басанько А. М. За лаштунками підручника з математики : зб. розвивал. задач для учнів 5-7 кл. / А. М. Басанько, А. О. Романенко. — Київ : Генеза, 2017. — 160 с.
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України
      Серед понад 700 задач збірника кожен читач знайде різноманітний і цікавий матеріал для роздумів за своїм уподобанням.
      Для вчителів, учнів та батьків.
 
   
Переглянути вміст книги
Апостолова Г. В. Логічними стежинками математики : 5-9-ті кл. / Г.В.Апостолова, О.П.Бакал. - К. : Генеза, 2014. - 304 с.: іл.
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України
(лист ІІТЗО від 06.12.2012 р. № 14.1/12-Г-369)
      Посібник містить близько 700 різноманітних задач логічного характеру, які згруповано по темах і прийомах розв’язування.
      Може бути використаний для організації позакласних занять з учнями 5-9 класів, доповнення уроків математики нестандартними задачами, підготовки учнів до математичних змагань.
   
Переглянути вміст книги
Апостолова Г. В. Математика. Працюємо на множині цілих чисел : 6-11 кл. / Г.В. Апостолова. - К.: Генеза, 2014. - 144 с.: іл.
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України
(Лист ІІТЗО від 15.07.10 р. № 1.4/18-Г-587)
      У посібнику повторюється, узагальнюється, поглиблюється шкільний курс математики з теорії чисел.
      Два рівні складності теоретичного і дидактичного матеріалу. 155 прикладів розв’язування задач та близько 300 задач для самостійного опрацювання, до яких наведено відповіді та поради щодо розв’язування.
 
   
Переглянути вміст книги
Математичні олімпіадні змагання школярів України: 2017/18 навч. рік : навч.-метод. пбсіб. / А.В.Анікушин, І.В.Жук, А.В.Лисакевич та ін. ; за ред. Б.В.Рубльова. — X. : Гімназія, 2019. — 464 с. : іл.
      Збірник містить понад 700 задач, які були запропоновані юним математикам України протягом 2017/18.навчального року на українських та міжнародних олімпіадах і турнірах. Для всіх задач наведено докладні розв’язання.
      Книга стане в пригоді викладачам. ЗЗСО та вишів, учням і студентам, керівникам гуртків та факультативів під час підготовки до математичних олімпіад, турнірів і конкурсів, а також факультативних занять з обдарованими учнями тощо.
 
   
Переглянути вміст книги
Математичні олімпіадні змагання школярів України: 2016/17 навч. рік : навч.-метод, посіб. / А. В. Анікушин, А. В. Лисакевич, В. Г. Лішунов та ін. ; за ред. Б. В. Руб-льова. — X. : Гімназія, 2018. — 464 с. : іл.
      Збірник містить близько 700 задач, які були запропоновані юним математикам України протягом 2016/17 навчального року на українських та міжнародних олімпіадах і турнірах. Для всіх задач наведено докладні розв’язання.
      Книга стане в пригоді викладачам ЗЗСО та вишів, учням і студентам, керівникам гуртків та факультативів під час підготовки до математичних олімпіад, турнірів і конкурсів, а також факультативних занять з обдарованими учнями тощо.
 
   
Переглянути вміст книги
      Збірник містить близько 800 задач, які були запропоновані юним математикам України протягом 2015/16 навчального року на українських та міжнародних олімпіадах та турнірах. Для всіх задач наведено докладні розв’язання.
      Книга стане в пригоді викладачам ЗНЗ та вишів, учням та студентам, керівникам гуртків та факультативів під час проведення математичних олімпіад, турнірів і конкурсів, при проведенні факультативних занять з обдарованими учнями тощо.
 
   
Переглянути вміст книги
      Збірник містить більш ніж 700 задач, які були запропоновані юним математикам України протягом 2014/15 навчального року на українських та міжнародних олімпіадах і турнірах. Для всіх задач наведено докладні розв’язання.
      Викладачам шкіл, вишів, учням, студентам, керівникам математичних гуртків і факультативів.
 
 
   
Переглянути вміст книги
      Збірник містить близько 800 задач, які були запропоновані юним математикам України протягом 2013/14 навчального року на українських та міжнародних олімпіадах і турнірах. Для всіх задач наведено докладні розв'язання.
      Викладачам шкіл, вишів, учням, студентам, керівникам гуртків і факультативів.
 
 
   
Переглянути вміст книги
      Збірник містить близько 600 задач, які були запропоновані юним математикам України протягом 2012/13 навчального року на українських та міжнародних олімпіадах і турнірах. Для всіх задач наведено докладні розв’язання.
      Викладачам шкіл, вишів, учням, студентам, керівникам гуртків та факультативів.
 
 
   
Переглянути вміст книги
Математичні олімпіадні змагання школярів України: 2011/12 навч. рік : навч.-метод, посіб. / А.В.Анікушин, А.Є.Данилова, Г.В.Крюкова та ін. ; за ред. Б.В.Рубльова. — X.: Гімназія, 2013. — 416 с.: іл.
      Збірник містить близько 600 задач, які були запропоновані юним математикам України протягом 2011/12 навчального року на українських та міжнародних олімпіадах і турнірах. Для всіх задач наведено докладні розв'язання.
      Викладачам шкіл, вишів, учням, студентам, керівникам гуртків та факультативів.
 
 
   
Переглянути вміст книги
Математичні олімпіадні змагання школярів України: 2010/11 навч. рік : навч.-метод. посіб. / А.В.Анікушин, А.Є.Данилова, Г.В.Крюкова та ін. ; за ред. Б.В.Рубльова. — X. : Гімназія, 2013. — 368 с. : іл.
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 29.12.2012 № 14.1/12-Г)
      Збірник містить близько 600 задач, які були запропоновані юним математикам України протягом 2010/11 навчального року на всеукраїнських олімпіадах та інших математичних змаганнях від міського до міжнародного рівня. Для всіх задач наведено докладні розв'язання.
 
      Книга стане в пригоді викладачам шкіл та вишів, учням і студентам, керівникам гуртків та факультативів під час проведення математичних олімпіад, турнірів і конкурсів, факультативних занять з обдарованими учнями.
   
Переглянути вміст книги
      Збірник містить близько 500 задач, які були запропоновані юним математикам України протягом 2009-2010 навчального року на всеукраїнських олімпіадах та інших математичних змаганнях від міського до міжнародного рівня.
      Для всіх задач наведено докладні розв'язання.
      Книга стане в нагоді викладачам шкіл та вишів, учням і студентам, керівникам гуртків й факультативів під час проведення математичних олімпіад, турнірів і конкурсів, факультативних занять з обдарованими учнями.
 
   
Переглянути вміст книги
Київські міські математичні олімпіади. 2003-2011 роки / А.В.Анікушин, О.О.Клурман, Г.В.Крюкова та ін. ; за ред. Б.В.Рубльова. — X. : Гімназія, 2011. — 192 с. : іл.
      Збірник містить майже 300 задач, які були запропоновані юним математикам на київських міських олімпіадах 2003-2011 років. Наведено умови всіх завдань та їх повні розв'язання. Більшість задач розрахована на учнів 7-11 класів з поглибленим вивченням математики, але перші номери завдань будуть до снаги й учням 4-6 класів.
      Книга буде корисною для учнів, які відвідують заняття поза-класних математичних гуртків і факультативів, а також для вчителів, студентів, аспірантів та організаторів математичних змагань.
 
   
Переглянути вміст книги
Федак І. В. Олімпіади з математики: 1987 - 2016 роки. Завдання, відповіді / І.В.Федак — X. : Видавнича група «Основа», 2016.— 239, [1]с.
Рекомендовано до друку вченою радою ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (протокол № 3 від 29 березня 2016 р.)
      Зібрані задачі тридцяти Івано-Франківських обласних олімпіад із математики за 1987-2016 роки, до проведення яких автор посібника мав безпосереднє відношення як член чи голова журі. Наведені відповіді та вказівки до їх розв’язування, а також критерії оцінювання.
      Для учнів 7-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів, студентів, які навчаються за напрямом підготовки «математика», учителів математики, керівників математичних гуртків та всіх любителів нестандартних математичних задач.
   
Переглянути вміст книги
      Збірник містить близько 200 задач, які були запропоновані юним математикам України на змаганнях Всеукраїнського та Міжнародного рівня. Є прості задачі, запропоновані для “Математичної каруселі”, а також найскладніші, які були обрані для учасників команди України при відборі до участі в Міжнародній олімпіаді, а також для розв’язання на самій Міжнародній олімпіаді.
      Задачі розміщені в тому порядку, в якому вони були запропоновані на відповідному змаганні. Майже до всіх задач наводиться розв'язання. Багато задач є своєрідними математичними-дослідженнями в різних галузях математики. Для найбільш допитливих та зацікавлених читачів наводяться списки учасників, переможців та призерів цих математичних змагань.
      Більшість задач розрахована на учнів 8-11 класів шкіл з поглибленим вивченням математики. Ця книжка буде дуже корисною при проведенні математичних гуртків та факультативів, а також для вчителів та організаторів математичних змагань. Задля цього наведені основні правила проведення таких математичних змагань, як “Математична карусель” та “Математичний бій”.
      Більшість запропонованих задач є оригінальними, авторськими. Усім авторам ми висловлюємо щиру подяку за можливість використання їх інтелектуальної власності при проведенні олімпіад в Україні. Сподіваємось на плідну співпрацю і в подальшому.
   
 
Сторінки Повернутися до попередньої сторінки1234567Кенгуру-uaКенгуру-ruПерейти до наступної сторінки