Матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання за 2019 рік
   
УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ Сертифікаційна робота з математики. Тестовий зошит основної сесії 21.05.2019 року (зошит 1 у форматі pdf)
Відповіді до завдань сертифікаційної роботи з математики основна сесія 21.05.2019 року
   
УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ Зошит для пробного зовнішнього незалежного оцінювання з МАТЕМАТИКИ 23.03.2019 (у форматі pdf)
  Правильні відповіді до завдань тесту пробного зовнішнього незалежного оцінювання з математики 2019 року + Розв'язання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю (31, 323, 33) + Схема оцінювання завдань відкритої форми
   
Переглянути вміст посібника
Бевз В. Г. Математика: у 2 ч. Ч. 1: Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА / В. Г. Бевз, О. І. Буковська. — К.: Видавничий дім «Освіта», 2019. - 176 с.
     Вас зацікавило це видання? Чудовий вибір! Ця книжка саме для вас — доступний, сучасний, комплексний тренажер для набуття математичних знань і формування умінь їх застосовувати на практиці. Її особливість — різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії.
     Посібник укладено відповідно до програми з математики для середньої загальноосвітньої ніколи та програми зовнішнього незалежного оцінювання. Призначення видання — забезпечити користувачам ефективне систематичне (самостійне та колективне) повторення (вивчення) навчального матеріалу з математики на кожній з освітніх ланок і, як результат, створити міцне підґрунтя для отримання високих балів під час різних видів оцінювання: ЗНО, ДПА, підсумкові контрольні роботи тощо.
 
     Посібник структуровано за основними змістовими лініями шкільного курсу математики, а тому його можуть використовувати учні різних класів.
   
Переглянути вміст посібника
     Пропонований посібник містить тестові завдання у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, які відповідають чітко визначеним УЦОЯО рівням складності.
     Посібник призначений для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації.
     Видання адресовано абітурієнтам, учням та вчителям.
 
   
Переглянути вміст посібника
Математика. Тестовий тренінг / О. В. Кісілевич, О. С. Пенцак, Л. В. Барбуляк, Є. В. Гвоздьова, — Х. : Вид. група «Основа», 2018. — 126, [2] с. (Б-ка журн. «Математика в школах України»; Вип. 9 (189)).
     Посібник містить 20 тестів, які відповідають чинній програмі з математики для загальноосвітніх навчальних закладів. До всіх тестів подані відповіді.
     Для учнів, учителів та для самостійної підготовки абітурієнтів до ЗНО.
 
   
Переглянути вміст посібника
Капіносов А. М. Математика. Довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання/ А. М. Капіносов [та ін.]. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2018, — 400 с.
     Довідник містить матеріал і системи завдань з усіх тем шкільного курсу математики — з однією правильною відповіддю, на відповідність і відповіддю у вигляді десяткового дробу. Усі завдання однієї теми розміщені в порядку зростання складності.
     Посібник призначений тим, хто проходитиме ЗНО з математики, учителям та учням старших класів.
 
 
   
Переглянути вміст посібника
Капіносов А. М. Математика: тренажер для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання і державної підсумкової атестації/ А. М. Капіносов, Г. В. Гап’юк, Л. І. Кондраіьєва, О. М. Мартишок, С. В. Мартишок. — Тернопіль: Підручники і посібники, 2019. —144 с.
     Посібник містить тренувальні тестові завдання з математики різних рівнів складності для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, зразки бланків відповідей і відповіді та вказівки до розв’язування завдань.
     Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів математики.
 
   
Переглянути вміст посібника
Капіносов А. М. Математика : Міні-довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання / Уклад.: А. М. Капіносов [та ін.]. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2018. — 192 с.
     Посібник містить теоретичний матеріал з усіх тем математики. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинним навчальних програм з математики.
     Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів математики.