Матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання за 2021 рік
   
УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики 2021 рік (рівень стандарту) у форматі pdf
Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики 2021 рік (рівень стандарту та профільний рівень) у форматі pdf
   
Переглянути вміст посібника
Математика. Комплексне видання : [Довідник з математики з тренувальними вправами, 5-11 класи. Тести] / [А. Р. Гальперіна, М. Я. Забєлишинська, Ю. О. Захарійченко, В. В. Карпік, О. В. Школьний]. — 15-те вид., перероб. та доп. — Київ : «Літера ЛТД», 2020. — 464 с. — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»).
     Видання укладено відповідно до нової програми ЗНО з математики і складається з двох частин. Частина І — довідник, який охоплює весь шкільний курс математики і містить матеріал як рівня стандарту, так і профільного рівня. До кожної теми наведено короткі підсумки і тренувальні вправи, а також відповіді до вправ. Частина II містить 18 тестів для підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, а також короткий математичний довідник. Наведено бланки відповідей, розв’язання значної кількості завдань, докладні розв’язання завдань з повним розв’язанням, відповіді (бланк А).
 
     Видання дозволить системно оновити та поглибити знання й ефективно підготуватися до ДПА і ЗНО.
 
     Призначено для випускників закладів загальної середньої освіти, абітурієнтів, учителів математики.
   
Переглянути вміст посібника
Математика. 2000 тестів для підготовки до ЗНО / Ю.О.Захарійченко, В.К.Репета, І.С.Маркова, В.В.Карпік. — Київ : Літера ЛТД, 2020. — 432 с. — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»).
     Посібник призначений для ефективної підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Видання являє собою збірник завдань, які відповідають програмі ЗНО. За формою це завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності (логічних пар), структуровані завдання, відкриті завдання з короткою відповіддю, відкриті завдання з розгорнутою відповіддю.
     Завдання посібника подані у вигляді блоків із трьох завдань, що об’єднані одним методом розв’язування. До першого (базового) завдання блоку наведено докладне розв’язання, що супроводжується коментарями, означеннями, теоремами тощо. Друге і третє завдання блоку призначені для самостійного розв’язування. До всіх завдань наведено відповіді.
 
     Призначено для випускників закладів загальної середньої освіти, абітурієнтів, студентів педагогічних вищих навчальних закладів, учителів математики.